ارسال فرش به آلمان

خرید فرش از آلمان

ایران کارپت به عنوان نخستین وب سایت فروش اینترنتی فرش ماشینی در جهان، آمادگی ارسال محصولات خود در کمترین زمان ممکن به تمام نقاط جهان را دارا می باشد.

ارسال فرش به خارج یکی از سرویس های جدید فروشگاه اینترنتی فرش ایران کارپت می باشد.

ارسال فرش از ایران به آلمان

هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران “هما” با استفاده از دانش و تجربیات نیروی انسانی و ناوگان موجود خود، ضمن ارتقا سطح کمی و کیفی عملکردها، تلاش مضاعفی را نیز در راستای بهره‌مندی موثر و نظام‌مند که مزیت‌های ارزشمند دیگری چون اهمیت استراتژیک، تامین حفظ ایمنی هواپیماها و استفاده از ظرایف و روش های نوین در ارسال فرش با هر اوزانی را بر عهده دارد.

Image result for ‫باربری ایران ایر‬‎

هزینه ارسال فرش به آلمان

هزینه حمل فرش به خارج از کشور به عوامل مختلفی بستگی دارد که می توان به وزن، حجم بار، مسیر پروازی و همچنین به سرویس‌های خاص ارایه شده به محموله اشاره نمود.

ارسال فرش به مونیخ ، فرانکفورت ، کلن ؛ هامبورگ و دوسلدورف

فروشگاه فرش ماشینی ایران با انعقاد قرارداد با شرکت های معتبر باربری آماده ارسال فرش به شهرهای فرانکفورت، کلن و هامبورگ آلمان از طریق هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران ( هما ) با کمترین قیمت ممکن می باشد.

خرید آنلاین فرش در آلمان

شایان ذکر است پرداخت هزینه های ارسال فرش به آلمان به صورت پیش فاکتور صادر شده و به همراه هزینه سفارش باید قبل از ارسال فرش به خارج از کشور پرداخت گردد.

همچنین در مورد بحث بیمه، با توجه به مقررات جاری، کلیه محمولات پذیرش شده حداکثر تا ۲۰ دلار آمریکا به ازای هر کیلوگرم بیمه هستند.

فرش های ارائه شده در سایت بازار فرش ایران به صورت حدودی بین ۳۸ تا ۴۵ کیلوگرم به ازای فرش های ۱۲ متری وزن دارند.

Image result for ‫هامبورگ‬‎

جهت اطلاعات بیشتر از طریق پشتیبانی آنلاین و یا شماره های ۵۵۳۴۰۰۳۸-۰۳۱ و 09125347596 با ما در ارتباط باشید.

شماره ارتباطی از طریق واتس آپ، تلگرام و وایبر:

ارسال فرش به آلمان

دیدگاه‌ها 0