ارسال فرش به خارج از کشور یکی از خدمات جدید فروشگاه فرش ایران کارپت است که با عقد قرارداد با شرکت های باربری هوایی و دریایی، آمادگی ارسال فرش به خارج از کشور و تمامی کشورهای جهان (به غیر از ایالات متحده آمریکا و رژیم صهیونیستی) را با کمترین قیمت ممکن دارا می باشد.

توجه داشته باشید برای ارسال فرش به خارج از کشور توسط ایران کارپت، فرش های شما باید از همین مجموعه خریداری شود.

در صورتی که قصد ارسال فرش هایی که از قبل خریداری کرده اید را دارید، لطفا با شرکت های باربری تماس بگیرید، زیرا ما امکان ارائه سرویس نداشته و در هزینه های ارسال فرش با خارج از کشور ذینفع نبوده و هیچ سودی دریافت نمی کنیم.

به دلیل شیوع بیماری کرونا و چندین برابر شدن هزینه های شرکت های هواپیمایی، ارسال فرش به خارج با محدودیت روبرو بوده و زمان ارسال بار  و هزینه آن به صورت موقت افزایش یافته است.

ارسال فرش به خارج

نحوه خرید فرش مشتریان خارج از کشور

نحوه خرید فرش برای مشتریان خارج از کشور به این صورت است که پس از انتخاب طرح و مدل مورد نیاز، شما باید سفارشتان را از طریق سایت و یا ایمیل و یا ارتباط با ما از طریق پیام رسان های واتس اپ یا تلگرام ثبت نمایید.

قیمت فرش های ارائه شده در وب سایت برای خارج از کشور با فروش داخل از کشور یکسان نمی باشد.

ایران کارپت طی 24 ساعت پیش فاکتور اولیه سفارشات را تنظیم و برای شما ارسال خواهد کرد. توجه داشته باشید هزینه های قید شده در پیش فاکتور مربوط به روز استعلام بوده و هزینه های نهایی پس از ارسال و هزینه های تمام شده خواهد بود.

در صورت موافقت با هزینه های پیش فاکتور و قبول قوانین و شرایط فروشگاه ایران کارپت، شما هزینه سفارش خود را برای ایران کارپت از طریق یکی از روش های زیر، واریز می کنید:

  1. پرداخت از طریق آشنایان داخل از کشور به صورت آنلاین یا کارت به کارت
  2. واریز از طریق صرافی ها
  3. پرداخت از طریق وب مانی

پس از واریز مبلغ پیش فاکتور، سفارش های شما بافت و آماده سازی خواهد شد. (زمان حداقل 2 هفته کاری)

پس از آماده شدن سفارش، به شکل دلخواه مشتریان بسته بندی و برای فرودگاه ارسال می گردد.

امکان پرداخت هزینه های ارسال به صورت پیش کرایه و یا پس کرایه وجود دارد.

هزینه ارسال به صورت ریالی دریافت می شود. قابل ذکر است به دلیل زمان بر بودن آماده سازی فرش ها، در صورت تغییر قیمت ارز در زمان ارسال، قیمت جدید در فاکتور شما محاسبه می گردد. برای اینکه با چنین مشکلی مواجه نشوید توصیه ما این است سفارش به صورت پس کرایه انجام شود. (داخل فرودگاه مقصد هزینه ارسال را پرداخت خواهید کرد.)

ارسال فرش به خارج از کشور

ارسال فرش به خارج از کشور

توجه داشته باشید امکان ارسال فرش به خارج از ایران با 2 روش هواپیمایی ( Cargo ) و دریایی وجود دارد. برای سفارش های بالای 2 تن از طریق دریایی و برای کمتر از آن به صورت هوایی انجام می شود.

ارسال از طریق دریایی برای مشتریان خارج از کشور معمولا مدت زمان زیادی طول می کشد تا سفارش فرش به دست مشتریان برسد، اما در عوض هزینه حمل کمتری از سوی مشتریان پرداخت می شود.

ارسال از طریق هوایی به دو صورت هواپیماهای ایرانی و خارجی میسر می باشد. پرداخت برای هواپیمای ایرانی به صورت ریالی و برای هواپیماهای خارجی به صورت ارزی محاسبه می گردد.

پس از سفارش مشتری، هرینه سفارش و هزینه ارسال به صورت پیش فاکتور تعیین گردیده و برای مشتری ارسال می گردد. در صورت تایید، مشتری کل هزینه را پرداخت و سفارش ارسال می گردد.

ارزانترین قیمت ارسال فرش به خارج با کارگو

نکات مهم ترخیص فرش از گمرک

پس ارسال بارنامه، معمولا بعد از 1 الی 2 روز پرواز صورت گرفته و فرش به نزدیکترین فرودگاه بین المللی به شهر شما ارسال می گردد. برای ترخیص شما باید شخصاً و یا به وسیله وکیل قانونی به فرودگاه مراجعه و کارهای ترخیص را انجام دهید.

تمامی هزینه های سمت ایران که شامل هزینه بسته بندی، توزین، کرایه حمل تا فرودگاه و هزینه ارسال ( در صورت پیشکرایه) توسط ما پیش فاکتور و پرداخت می شود و تمام تلاش ما این خواهد بود هزینه ها در حد امکان حداقلی باشد.

سیاست های فرودگاه های مقصد متفاوت است و بر اساس سلیقه و نظر مامور گمرک می باشد.البته ما روش هایی به شما پیشنهاد می دهیم که در حد امکان نیاز به پرداخت گمرک و سایر هزینه ها نداشته باشید ولی همانطور که بیان شد تمامی این موارد بر اساس تجربه بوده و نه یک قانون ثابت، لذا در صورتی که اتفاقی پیشبینی نشده رخ داد، ایران کارپت مسئولیتی نمی پذیرد.

به عنوان نمونه می توان فرش را به صورت دست دوم و به صورت چهارتا ارسال کرد تا شامل هزینه های معمول گمرکی نشود که البته این کار همانطور که بیان شد، بستگی به قوانین فرودگاه مقصد دارد.

هزینه ارسال فرش به خارج چقدر می شود؟

معمولا هزینه ارسال فرش به خارج از کشور از طریق کارگو هوایی بستگی به میزان بار ، نوع شرکت هواپیمایی و کشور مقصد دارد.

در حال حاضر به خاطر همه گیری ویروس کرونا، تمامی ارسال ها از طریق هواپیمای خارجی (امارات، ترک و قطر) انجام می شود.

هزینه ارسال به صورت میانگین برای کشورهای دور مثل کانادا، استرالیا، نیوزلند کیلویی 9 دلار و برای کشورهای اروپایی و نزدیکتر کیلویی 6 دلار می باشد.

وزن هر تخته فرش 12 متری به صورت متوسط 40 کیلوگرم، هر تخته 9متری 33 کیلوگرم و هر تخته 6 متری 25 کیلوگرم می باشد.

سایز هزینه های ارسال فرش به خارج به چه شکل است؟

هزینه های دیگر ارسال فرش به خارج از کشور شامل موارد زیر است:

هزینه بسته بندی ، به ازای هر تخته حدوداً 100 هزار تومان، هر چه تعداد سفارش بالاتر باشد این مبلغ کمتر می شود.

هزینه ارسال به فرودگاه، بستگی به نوع وانت دارد، حدوداً بین 400 تا 600 هزار تومان می شود.

هزینه توزین ، حدوداً 230 هزار تومان که در فرودگاه دریافت می شود.

هزینه نیروی انسانی نماینده شرکت، 300 هزار تومان.

هزینه کارت بازگانی، به ازای هر سفارش 500 هزار تومان.

قیمت فرش برای مشتریان خارج از کشور چند است؟

در صورت سفارش فرش کمتر از 30 متر مربع، 15% به مبلغ کل اضافه می شود.

برای سفارش بین 30 تا 50 متر مربع، 10% و برای سفارش های بالای 50 متر مربع، 5 درصد مبلغ کل سفارش اضافه می شود.

روند سفارش فرش برای خارج به چه شکل است؟

پس از انتخاب فرش و تعداد و نوع آن، از طریق شماره تماس زیر به ما اطلاع می دهید، ما از طریق پیش فاکتور مبلغ کل سفارش را به اطلاع شما رسانده و در صورت تایید و پرداخت، روند سفارش شما آغاز می شود که حدوداً 2 هفته کاری زمان می برد.

اطلاعات تماس و سفارش فرش برای خارج از کشور

جهت خرید فرش از طریق پشتیبانی آنلاین و یا شماره  09125347596 با ما در ارتباط باشید.

شماره ارتباطی از طریق واتس آپ، تلگرام و وایبر:

۹۸۹۳۷۱۹۸۲۰۰۰+ (فقط ارتباط در شبکه های اجتماعی)

ایمیل: Nazeri.it@gmail.com

سوالات متداول

[ultimate-faqs include_category=’send-to-other-countree’]