همکاری با ایران کارپت

ایران کارپت، بازار فرش ایران در نظر دارد با کلیه شرکت های معتبر در زمینه فرش آغاز به همکاری در فروش انواع فرش و محصولات وابسته را دارد.

توجه داشته باشید در حال حاضر امکان همکاری با اشخاص در حال حاضر فراهم نیست و تنها امکان همکاری با تولیدکنندگان می باشد.

در صورتی که قصد همکاری و ارائه محصولات خود را دارید، حتما باید به صورت حضوری اقدام کنید و پس از عقد قرارداد و توافق طرفین، امکان فروش کالاهای شما وجود خواهد داشت، لذا با ثبت نام و درج کالا هیچ حقی برای شما ایجاد نخواهد شد.

ایران کارپت اولین و بزرگترین فروشگاه اینترنتی فرش در بین فارسی زبانان جهان می باشد و روزانه پذیرانی بیش از هزاران بازدیدکننده از اقصی نقاط کشورهای دنیا می باشد که توانسته بازار بزرگی برای ارائه محصولات فرش فراهم آورد.

همین حالا رایگان ثبت نام کنید تا کالای شما در اولین و بزرگترین فروشگاه آنلاین فرش کشور نمایش داده شده و در دسترس قرار بگیرید

فروشگاه ایران کارپت آماده همکاری با شرکت‎ها و تولیدکنندگان برتر و معتبر فرش ماشینی، فرش دستباف، تابلوفرش، پشتی و سایر صنایع مرتبط با فرش می‎باشد.

همین الآن با ما تماس بگیرید:55340038 – 031

چرا همکاری با ایران کارپت؟

همکاری با ایران کارپت همکاری با ایران کارپت همکاری با ایران کارپت همکاری با ایران کارپت همکاری با ایران کارپت

بازدید روزانه هزاران نفر از محصولات شما

کمک به فروش بیشتر و رشد کسب و کار شما دریافت کالا و ارسال به مشتری توسط فروشنده تسویه حساب نقدی پس از ۷ روز از تحویل کالا

معرفی محصولات شما در بستر جامعه و برندینگ برای تولیدات شما

 

اگر تولیدکننده و بافنده فرش هستید حتماً ایده فروش آنلاین محصولاتتان به ذهنتان رسیده است. فروشگاه اینترنتی ایران کارپت، موقعیتی را برای تولیدکنندگان فراهم کرده تا از طریق این وب سایت، محصولات شما را به شکل اینترنتی به فروش برساند.

به این ترتیب تولیدکنندگان و بافندگان فرش می‌توانند از ویترین بزرگ ایران کارپت برای فروش محصولاتشان استفاده کنند.

برای همکاری با ایران کارپت در زمینه فروش، ابتدا به عنوان فروشنده باید ثبت نام کنید.

 

 مراحل فروش محصولات شما در ایران کارپت
فرم ثبت نام فروشندگان را تکمیل کنید. منتظر تأیید خود به عنوان فروشنده بمانید. کالای خود را به همراه قیمت آن در پنل فروشندگان درج کنید. به صورت لحظه ای سفارشات و وضعیت آن را پیگیری کنید تسویه حساب با شما، پس از تجربه یک فروش آنلاین موفق
ثبت نام به عنوان فروشنده در سایت
امضای قرارداد به صورت حضوری
قرار گرفتن محصولات شما در وب سایت
آماده سازی محصولات سفارش داده شده برای ارسال و تحویل
تسویه حساب نقدی پس از یک هفته، پس از تجربه یک فروش آنلاین موفق

شرایط و ضوابط

 • هزینه درج هر محصول به صورت استاندارد و سئو شده و عکاسی از آن در محل شرکت توسط ایران کارپت 500.000 ریال می باشد. در صورت پذیرش حق انحصاری فروش اینترنتی محصولات در ایران کارپت، هزینه عکاسی و درج رایگان می باشد.
 • با عقد قرارداد همکاری به صورت انحصاری با ایران کارپت، شرکت تولیدکننده حق انحصاری فروش اینترنتی محصولات خود را به این فروشگاه واگذار می نماید و در صورتی که اقدام به فروش اینترنتی
 • در صورت عرضه فرش های تولید شده توسط شرکت در سایت های دیگر، شرکت ملزم است قیمت های رقابتی به ایران کارپت اعلام نماید و در صورت اینکه محصولاتش در دیگر فروشگاه های اینترنتی و یا شبکه های اجتماعی دیگر با قیمت کمتری عرضه شد، ایران کارپت با اعلام مستند به شرکت تولیدی در قطع یا ادامه همکاری و درخواست دریافت خسارت، محق خواهد بود.
 • فروش فرش به صورت اینترنتی و با واسطه ایران کارپت می باشد و در صورتی که مشتری نیاز به بازدید حضوری داشت، نماینده ایران کارپت همراه با مشتری حق دارد از نمایشگاه شرکت تولیدی بازدید نماید.
 • مسئولیت بازدید محصولات و تحویل سالم آن با بسته بندی مناسب با شرکت است و در صورت نقص و مشکل در کالا، شرکت متعهد می شود ضمن تعویض کالای معیوب با کالای سالم، کلیه هزینه های ایاب و ذهاب را پرداخت نماید.
 • بنابر قانون تجارت الکترونیک، مشتریان حق دارند تا 7 روز اقدام به کالای خود نمایند، در این صورت شرکت متعهد به مرجوعی کالاهای خود می باشد. هزینه های ایاب و ذهاب فرش تا شهر مشتری و برگشت به شرکت بر عهده ایران کارپت خواهد بود. همچنین ایران کارپت ملزم است به مشتریان تاکید کند فرش ها را به صورت اولیه دریافت کند.  تسویه حساب با شرکت ها 7 روز پس از واریزی مشتریان خواهد بود.
 • مسئولیت جمع آوری کالاها از محل شرکت و ارسال به مشتریان بر عهده ایران کارپت است.
 • شرکت ملزم به قیمت گذاری محصولات خود را بر اساس قیمت مصرف کننده است، لذا هر گونه اعتراض از سوی نمایندگان شما در سایر شهرها پذیرفته نیست.
 • در صورت انصراف از حضور در ایران کارپت، تمامی هزینه ها اعم از هزینه های اجاره فضای اینترنتی، تبلیغات، درج محصولات، عکاسی، ایاب و ذهاب که به صورت رایگان به شرکت ارائه شده دریافت خواهد شد و این حق برای ایران کارپت محفوظ می باشد.

تعرفه همکاری در فروش اینترنتی

هزینه همکاری با ایران کارپت 13% مبلغ فروش می باشد.

 

جهت اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید: 55340038-031