بازار فرش آنلاین ایران کارپت از جمله کسب و کارهای اینترنتی مطرح و شناخته شده کشور می باشد که از روزهای ابتدائی شیوع کرونا در کشور آمادگی خود را برای خدمت رسانی در حوزه های مختلف اعلام نموده است و اینک با توجه به رکود شدید بازار های سنتی اعلام آمادگی کرده که تولیدکنندگان فرش بتوانند محصولات خود را از طریق این کسب و کار اینترنتی به مشتریان خود در سراسر کشور عرضه نمایند.

به دنبال گسترش ویروس کرونا در کشور و ضرورت به حداقل رساندن رفت و آمدهای شهروندان در سطح شهرها، شاهد افت شدید فروش در فروشگاه های آفلاین یا سنتی می باشیم.

کسبه و فعالان صنفی که این روزها می بایست شاهد افزایش فروش و رونق بازار خود باشند، روزهای سختی را در حال سپری کردن هستند که این امر بسیار ناراحت کننده می باشد. اگر به دنبال فروش در شرایط موجود کشور و هچنین فروش بیشتر و آسان محصولات خود به صورت اینترنتی هستید به جای درستی آمده اید!

همکاری با ایران کارپت 1

توجه داشته باشید در حال حاضر امکان همکاری با اشخاص در حال حاضر فراهم نیست و تنها امکان همکاری با تولیدکنندگان و صاحبین برندهای معتبر می باشد.

بازار آنلاین فرش ایران «ایران کارپت» اولین فروشگاه اینترنتی فرش ماشینی می باشد و روزانه پذیرای بیش از هزاران بازدیدکننده از اقصی نقاط کشورهای دنیا می باشد که توانسته بازار بزرگی برای ارائه محصولات فرش فراهم آورد.

همین الآن با ما تماس بگیرید:55340038 – 031

تماس در تلگرام: @itwman

تماس مستقیم در واتس اپ: 09125347596

اگر تولیدکننده و بافنده فرش هستید حتماً ایده فروش آنلاین محصولاتتان به ذهنتان رسیده است. فروشگاه اینترنتی ایران کارپت، موقعیتی را برای تولیدکنندگان فراهم کرده تا از طریق این وب سایت، محصولات شما را به شکل اینترنتی به فروش برساند.

به این ترتیب تولیدکنندگان و بافندگان فرش می‌توانند از ویترین بزرگ ایران کارپت برای فروش محصولاتشان استفاده کنند.

برای همکاری با ایران کارپت در زمینه فروش، ابتدا به عنوان فروشنده باید ثبت نام کنید.

 

 مراحل فروش محصولات شما در ایران کارپت
فرم ثبت نام فروشندگان را تکمیل کنید. منتظر تأیید خود به عنوان فروشنده بمانید. کالای خود را به همراه قیمت آن در پنل فروشندگان درج کنید. به صورت لحظه ای سفارشات و وضعیت آن را پیگیری کنید تسویه حساب با شما، پس از تجربه یک فروش آنلاین موفق
ثبت نام به عنوان فروشنده در سایت
امضای قرارداد به صورت حضوری یا مجازی
قرار گرفتن محصولات شما در وب سایت
آماده سازی محصولات سفارش داده شده برای ارسال و تحویل
تسویه حساب نقدی پس از 10 روز، پس از تجربه یک فروش آنلاین موفق

شرایط و ضوابط

 • قیمت مصرف کننده بر اساس نظر عرضه کننده و به صورت معقول و قابل رقابت تعیین می شود. لذا تمامی مسئولیت آن برعهده عرضه کننده می باشد و ایران کارپت نقشی در قیمت مصرف کننده ندارد.
 • در صورت افزایش قیمت، عرضه کننده ملزم است در کمترین زمان مبلغ جدید را به ایران کارپت اعلام نماید و ضمن اینکه متعهد است سفارش های قبل را بر اساس قیمت های قبل محاسبه نماید.
 • نرخ همکاری در فروش برای هر محصول 15 تا 20 درصد قیمت اعلامی مصرف کننده می باشد.
 • در صورتی که شرکت هزینه حمل و نقل و بسته بندی را برعهده بگیرد، نرخ همکاری 16 درصد و در حالتی که تمامی کارها اعم از جمع آوری و ارسال از طریق ایران کارپت انجام شود، نرخ همکاری 20% خواهد بود. هزینه ارسال برای مشتریان رایگان می باشد.
 • عرضه کننده حق استفاده از نام تجاری ( برند ) را به ایران کارپت برای فروش محصولاتش در وب سایت ایران کارپت اعطا می نماید.
 • هزینه درج هر محصول به صورت استاندارد و سئو شده توسط عکس های ارائه شده عرضه کننده توسط ایران کارپت 500.000 ریال می باشد. در صورت پذیرش حق انحصاری فروش اینترنتی محصولات در ایران کارپت، درج کلیه محصولات رایگان می باشد.
 • عرضه کننده ملزم به معرفی یک نماینده برای هماهنگی دریافت سفارش و تحویل آن و همچنین هماهنگی برای بازدید در کوتاه ترین زمان می باشد.
 • در صورت عرضه فرش های تولید شده توسط شرکت در سایت های دیگر، شرکت ملزم است قیمت های رقابتی به ایران کارپت اعلام نماید و در صورت اینکه محصولاتش در دیگر فروشگاه های اینترنتی و یا شبکه های اجتماعی دیگر با قیمت کمتری عرضه شد، ایران کارپت با اعلام مستند به شرکت تولیدی در قطع یا ادامه همکاری و درخواست دریافت خسارت، محق خواهد بود.
 • فروش فرش به صورت اینترنتی و با واسطه ایران کارپت می باشد و در صورتی که مشتری نیاز به بازدید حضوری داشت، نماینده ایران کارپت همراه با مشتری حق دارد از نمایشگاه شرکت تولیدی بازدید نماید.
 • مسئولیت بازدید محصولات و تحویل سالم آن با بسته بندی مناسب با شرکت است و در صورت نقص و مشکل در کالا، شرکت متعهد می شود ضمن تعویض کالای معیوب با کالای سالم، کلیه هزینه های ایاب و ذهاب را پرداخت نماید.
 • بنابر قانون تجارت الکترونیک، مشتریان حق دارند تا 7 روز اقدام به کالای خود نمایند، در این صورت شرکت متعهد به مرجوعی کالاهای خود می باشد. هزینه های ایاب و ذهاب فرش تا شهر مشتری و برگشت به شرکت بر عهده ایران کارپت خواهد بود. همچنین ایران کارپت ملزم است به مشتریان تاکید کند فرش ها را به صورت اولیه دریافت کند.  تسویه حساب با شرکت ها 7 روز پس از واریزی مشتریان خواهد بود.
 • شرکت ملزم به قیمت گذاری محصولات خود را بر اساس قیمت مصرف کننده است، لذا هر گونه اعتراض از سوی نمایندگان شما در سایر شهرها پذیرفته نیست.
 • در صورت انصراف از حضور در ایران کارپت، تمامی هزینه ها اعم از هزینه های اجاره فضای اینترنتی، تبلیغات، درج محصولات، عکاسی، ایاب و ذهاب که به صورت رایگان به شرکت ارائه شده دریافت خواهد شد و این حق برای ایران کارپت محفوظ می باشد.

چرا همکاری با ایران کارپت؟

همکاری با ایران کارپت 8 همکاری با ایران کارپت 10 همکاری با ایران کارپت 12 همکاری با ایران کارپت 14 همکاری با ایران کارپت 16

بازدید روزانه هزاران نفر از محصولات شما

کمک به فروش بیشتر و رشد کسب و کار شما دریافت کالا و ارسال به مشتری توسط ایران کارپت تسویه حساب نقدی پس از 10 روز از تحویل کالا

معرفی محصولات شما در بستر جامعه و برندینگ برای تولیدات شما

 

نحوه همکاری

در صورت موافقت با شرایط بالا کافی است با امضای فرم همکاری، مشخصات فرش های خود شامل تصاویر، مشخصات فنی و قیمت را برای ما ارسال کنید تا همکاری با ما بلافاصله آغاز شود.

تعرفه همکاری در فروش اینترنتی

تعرفه همکاری در حال حاضر بین 15 تا 20 درصد مبلغ سفارشات مشتریان می باشد.

تماس با ایران کارپت

جهت اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

تماس تلفنی: 55340038 – 031

تماس در تلگرام: @itwman

تماس مستقیم در واتس اپ: 09125347596