فرش ارزان قیمت ۱۲ متری و ۹ متری و ۶ متری

فرش ارزان قیمت

خرید فرش ارزان آن هم با قیمت های فضایی این روزهای بازار فرش، اولین هدف برای خریداران فرش ماشینی است.

با اوضاع اقتصادی و تورم افسار گسیحته در کشور خرید ارزان کالا و مایحتاج منزل یکی از اولویت‌های ما در هر خریدی هست و با توجه به اینکه فرش ماشینی یک کالای اساسی برای هرخانه محسوب می شود و نسبتاً هزینه بر است، پیدا کردن فرش ارزان یکی از مهمترین دغدغه های خانواده هاست.

همچنین حس بدی دارد وقتی که کالایی خریدیم، یکی از آشنایان بگوید گران خریدید و در فلان جا می توانستید ارزان تر بخرید!

ما در این مقاله به شما در مورد خرید فرش ارزان قیمت کمک می کنیم و در پایان این مقاله شما ضمن آشنایی با عوامل تاثیر گذار در قیمت فرش ماشینی، می توانید تبدیل به یک کارشناس خرید فرش ماشینی شوید.

لیست قیمت فرش ماشینی ارزان به روز و معتبر

اگر قصد شما در حال حاضر تنها خرید فرش های ارزان قیمت است می توانید از طریق لینک های زیر محصول مورد نظر خود را انتخاب کنید.

فرش 700 شانه فرش 1000 شانه فرش 1200 شانه فرش 1500 شانه

چرا یک فرش ارزان و یک فرش گران است؟

عوامل موثری در قیمت فرش های ماشینی موثر است که ابتدا به ترتیب آنها را ذکر کرده و سپس به صورت جزئی به آنها خواهیم پرداخت:

  • دستگاه بافت فرش
  • مواد اولیه
  • تکمیل و بسته بندی
  • نیروی انسانی
  • حمل و نقل
  • انبار کردن فرش
  • برندینگ
  • واسطه ها
  • فروش مدت

دستگاه بافت فرش ماشینی

دستگاه بافت فرش ماشینی اصلی ترین دلیل تفاوت در قیمت انواع فرش ماشینی است. در زمان نگارش این مقاله، گرانترین فرش ماشینی با ماشین آلات واندویل بلژیک HCI X2 و با تراکم بافت ۱۵۰۰ شانه و تراکم ۴۵۰۰ تولید می شود.

دستگاه بافت فرش در شانه و تراکم آن نقش دارد. هرچه ماشین آلات فرشبافی تراکم بالاتری بتواند تولید کند، قیمت بالاتری نیز دارد و فرش آن نیز گرانتر است.

در صورتی که مواد اولیه را یکسان فرض بگیریم، فرش ۱۵۰۰ شانه از ۱۲۰۰ شانه گرانتر است و ۱۲۰۰ شانه از فرش های ۱۰۰۰شانه، ۱۰۰۰ شانه از ۷۰۰ شانه و همینطور تا فرش های ۳۵۰ شانه قدیمی.

همچنین برخی از کارخانجات و کارگاه ها اقدام به تبدیل دستگاه های بافت قدیمی می کنند. یعنی با ایجاد تغییرات در مکانیزم ماشین قالیبافی، فرش هایی با تراکم بالاتر تولید می کنند. مثلا ماشین ۵۰۰ شانه را تبدیل به ۷۰۰ شانه میکنند. اصطلاحاً به فرش های بافته شده با چنین ماشین آلاتی، فرش های تبدیلی گفته می شود.

مواد اولیه

مواد اولیه دومین عامل مهم در ارزانی یا گرانی فرش می باشد. البته توصیه ما این است که اگر قصد دارید فرشی خریداری کنید که تا سالها مهمان خانه های شما باشد و در آینده هم اگر قصد فروش آن را داشتید بتوانید با قیمت مناسبی آن را به فروش برسانید، از خرید فرش با مواد اولیه ارزان خودداری کنید.

در حال حاضر بهترین فرش های ماشینی با الیاف آکریلیک هیت ست شده بافته می شوند. این فرش ها علاوه بر مقاومت در برابر گرما، در برابر خوردگی و پوسیدگی نیز مقاوم تر از انواع الیاف دیگری چون ورژن، پلی استر، بی سی اف و.. هستند.

فرش های آکریلیک هیت ست شده از فرش هایی با مواد اولیه دیگر گرانتر می باشند.

تکمیل و بسته بندی

این قسمت ارتباط مستقیم با شرکت تولید کننده دارد که در بحث آهار و بسته بندی محصولاتش، از چه مواد و یا تکنولوژی های بهره مند شود. این قسمت نیز در قیمت تمام شده فرش های ماشینی تاثیر گذار است.

نیروی انسانی

نیروی انسانی شامل کلیه افرادی است که در بافت فرش دخیل بوده اند. از بافنده و کمک بافنده گرفته تا بوبین پیچ و مسئول کنترل و بازدید و حسابدار و آبدارچی شاغل در کارخانه و نهایت مدیر شرکت که با در نظر گرفتن کلیه هزینه های شرکت، در قیمت گذاری محصولش باید توسعه و سرمایه گذاری خود را نیز در نظر بگیرد.

حمل و نقل

خرید فروشگاه های فرش معمولا از بازار تهران انجام می شود. یعنی فرش های باید به تهران منتقل شود و سپس از آنجا به سایر شهرهای ایران حمل گردد که این مورد نیز یک اضافه هزینه بر قیمت تمام شده فرش می باشد.

در ایران کارپت کلیه ارسال های به آدرس خریداران از مبداً کاشان و بدون هیچ هزینه ای و به صورت رایگان صورت می گیرد.

برندینگ

برندینگ یکی از مهمترین عوامل در قیمت فرش های ماشینی است. شرکت های شناخته شده فرش ماشینی به خاطر تبلیغات گسترده دارای هزینه های بیشتری هستند، لذا هزینه های تبلیغات و تبدیل به برند شدن آنها در قیمت گذاری موثر است.

شرکت های زیادی وجود دارند که محصولات با کیفیتی بیشتر از شرکت های برند و شناخته شده تولید می کنند که قیمت فرش هایشان ارزانتر از برندها می باشد.

واسطه ها

دلال ها و واسطه ها نقش مهمی در افزایش قیمت یک فرش دارند. البته بحث دلال و واسطه نه تنها در صنعت فرش ماشینی، که در تمامی ارکان اقتصاد ایران وجود دارد که تبدیل به یک معضل گردیده است. برای رسیدن فرش از کارخانه تا خریدار، هر واسطه مبلغی به عنوان سود در نظر می گیرد و گاهاً با انبار کردن فرش ها مسبب ایجاد قیمت های واهی برای فرش ها می شوند.

یکی از دلایل اصلی راه اندازی ایران کارپت قطع کردن دست واسطه ها و فروش مستقیم به مصرف کنندگان فرش ماشینی با قیمتی ارزان بوده است.

فروش مدت

به دلیل قیمت بالای فرش ماشینی و نیاز به سرمایه گذاری فراوان، برخی از فروشندگان اقدام به خرید فرش به صورت مدت از کارخانه می کنند. به عنوان مثال کمترین میزان سود روی فروش مدت فرش های ماشینی ماهیانه ۲% و بیشترین آن نیز ۴% می باشد.

در نظر داشته باشید که مثلا فرشی که خرید نقدی آن ۳میلیون تومان است در صورت خرید ۶ ماهه به صورت میانگین با قیمت ۳۵۴۰۰۰۰ تومان برای فروشنده تمام می شود. یعنی ۵۴۰ هزار تومان اضافه پرداخت بابت خرید مدت و فروشگاه نیز مجبور است این هزینه را از خریداران دریافت کند و قاعدتاً چنین فروشگاهی نمی تواند فرش ارزان به مشتریان خود بفروشد.

ما در ایران کارپت این مورد منفی را نیز نداریم.

چرا خرید فرش ماشینی ارزان قیمت از ایران کارپت

همانطور که در بخش های قبل توضیح داده ایم، ایران کارپت فرش های خود را بدون هیچ واسطه به فروش می رساند.

کلیه سفارشات شما از مبدا اصلی یعنی شهری که فرش در آن تولید شده است برای شما ارسال می شود.

ایران کارپت ضمن عقد قرارداد با شرکت های معتبر فرش ماشینی، به خاطر فروش بالایش و پرداخت نقدی، خریدهایش نیز با قیمتی به مراتب کمتر صورت می پذیرد به شکلی که بسیاری از فروشندگان فرش در شهرستان ها، سفارش های خود را از این فروشگاه و با همان قیمت درج شده دریافت می کنند.

ما تمامی فرش ها را علاوه بر ضمانت کیفیت، از لحاظ قیمت نیز ضمانت می کنیم و به شما این اطمینان را می دهیم در صورتی که فرشی با قیمتی کمتر از ایران کارپت پیدا کردید، می توانید سفارش خود را کنسل و یا مابه التفاوت پرداختی خود را دریافت نمایید چرا که ما مدعی فروش فرش ارزان قیمت هستیم !

فرش ارزان قیمت

ایران کارپت افتخار دارد با کمترین قیمت فرش ماشینی در بازار فرش های خود را برای فروش به مشتریان خود عرضه نماید.

تمام تلاش ما این است که با کمترین قیمت ممکن فرش، اقدام به فروش اینترنتی فرش نماییم تا با افزایش فروش خود، هم سود خود را بالا برده و هم حقوق مشتریان خود را رعایت نماییم.

هرچند سعی کرده ایم قیمت فرش ها را در حد بسیار مطلوب و در واقع زیر قیمت بازار ارائه نماییم، ولی ممکن است که باز با قیمت های فوق، برخی از افراد نتوانند خرید اینترنتی فرش داشته باشند، بنابراین بخش فروش اقساطی فرش را نیز راه اندازی کرده ایم.

خرید اقساطی فرش 

ایران کارپت با همکاری شرکت لندو اقدام به فروش اقساطی فرش ماشینی کرده است.

مشتریان متقاضی خرید قسطی فرش می توانند در نخستین خرید تا سقف ۶ میلیون تومان از سبد خرید خود را به صورت اقساط ۱۲ ماهه پرداخت کنند.

این مشتریان در صورت نیاز پس از تسویه حساب می توانند این بار سقف خرید اعتباری خود را تا ۱۰ میلیون تومان افزایش دهند.

برای اطلاعات بیشتر در مورد خرید اقساطی فرش اینجا را کلیک کنید.

چرا قیمت فرش های ما ارزان است؟

علاوه بر دلایلی که ابتدای این مقاله به آنها پرداختیم، دلایل دیگری نیز ممکن است علت قیمت های بسیار پایین ما باشد.

یکی از این دلایل ارائه فرش ارزان در ایران کارپت می تواند فروش ویژه یکی از کارخانجات فرش به مناسبت های گوناگون باشد و یا جزء فرش هایی هستند که در انبار شرکت موجود مانده و در انبارگردانی پایان دوره، با قیمت های پایین عرضه شده باشد.

برخی از فرش ها از روی آلبوم نمایشگاه جمع آوری شده باشد و مقداری ریشه های آن خاکی باشد، ولی فرش کاملا نو و استفاده نشده می باشد.

از دیگر دلایل نیز می تواند جنس ضعیف تر باشد که البته این مورد حتماً در توضیحات محصول نوشته شده و علاه بر آن قبل از ارسال، توسط ایران کارپت به اطلاع مشتریان نیز به صورت تلفنی نیز خواهد رسید.

توجه داشته باشید که قیمت های ما در شانه و تراکم، کف بازار است!!! بنابراین اگر جایی فرش ها را از ما کمتر دادن حتما قبل از خرید از اصالت بافت و جنس آن حتما مطمئن شوید و فاکتور رسمی و ضمانت نامه کتبی دریافت کنید تا بعدها پشیمان نشوید.

فرش خیلی ارزان خوب است؟

خرید هر جنس با کیفیتی با قیمت ارزان مطمئنا خوب است، اما آیا هر ارزانی بی دلیل است؟

با قدرت می گوییم تمامی فرش های ارائه شده در ایران کارپت با بهترین کیفیت ممکن تولید شده و با کمترین سود ممکن نیز عرضه شده است. لذا مطمئن باشید فرش های ارزان تر از ما، یا با دستگاه های تبدیل شده بافته شده و یا از مواد اولیه بی کیفیت تهیه شده است.

خرید فرش ارزان قیمت عاقلانه است؟

سوال سختی است. وقتی صحبت از فرش ارزان قیمت می کنیم ناخودآگاه به یاد فرش بی کیفیت می افتیم.

بسیاری از فروشگاه ها انواع فرش ها را با قیمت های بسیار پایین عرضه می کنند، ولی هر ارزانی بی حکمت نیست.

شما باید ابتدا دلیل واقعی ارزان بودن فرش ها باشید.

ما دلایل خود در مورد فروش فرش ارزان قیمت در سایت بیان کردیم، سابقه بیش از ۱۰ ساله و اولین فروشگاه اینترنتی فرش بودن را به جواز کسب، نماد اعتماد الکترونیک و نماد رسانه ما از وزرات صنعت و معدن و وزارت فرهنگ و ارشاد و همچنین ضمانت بازگشت وجه، قسمتی از دلایلی است که می توانید با آنها به ما اعتماد کنید.

برخی از مشتریان ما:

Image result for ‫لوگو وزارت خارجه‬‎

 

تحویل رایگان فرش درب منزل

تحویل فرش درب منزل یکی از سرویس های فروشگاه اینترنتی فرش ایران کارپت است.

فروشگاه اینترنتی فرش ایران کارپت افتخار دارد در راستای تکریم مشتریان خود، کلیه سفارشات بالای ۱ میلیون تومان که کل مبلغ سفارش به‌صورت آنلاین و موقع ثبت سفارش پرداخت می‌شود را به رایگان تا درب منزل خریداران ارسال نماید. توجه داشته باشید سفارشاتی که به صورت پرداخت موقع تحویل می‌باشد شامل هزینه ارسال به شرح زیر خواهند بود.

نحوه ارسال فرش و هزینه ها

هزینه ارسال فرش از درب کارخانه تا شرکت ارسال کننده بار و همینطور کرایه حمل بار تا درب منزل مشتری به شرح ذیل می باشد:

پرداخت کل سفارش به صورت آنلاین و موقع سفارش: هزینه سفارش قطعی است و هیچ افزایشی نخواهد داشت. هزینه ارسال رایگان  و تحویل درب منزل به وسیله باربری می باشد. (در صورت پرداخت هزینه با ارائه رسید، مبلغ به شما برگشت داده می شود.)

پرداخت سفارش موقع تحویل: برای ثبت سفارش ۱۰% مبلغ کل به صورت بیعانه و الباقی موقع تحویل دریافت خواهد شد. ارسال در این روش همراه با هزینه بوده و تحویل سفارش در نزدیکترین شعبه شرکت‌های چاپار و یا تیپاکس به محل زندگی شما می باشد.

در این روش هزینه ارسال به سراسر کشور به ازای هر تخته فرش ۱۲ متری ۱۶۰ هزار تومان، هر تخته فرش ۹ متری ۱۳۰ هزار تومان و هر تخته فرش ۶ متری ۱۰۰ هزار تومان به فاکتور نهایی اضافه می‌شود.

ارسال فرش برای خارج از کشور: این سرویس برای کلیه کشورهایی که امکان ارسال بار وجود دارد با هزینه مشتریان انجام می شود.

ارسال فرش به خارج برای بارهای محدود از طریق هوایی (کارگو) انجام می شود، برای اطلاعات بیشتر به صفحه ارسال فرش با خارج از کشور مراجعه کنید.

توجه داشته باشید:

تحویل فرش درب منزل برای خریداران فقط برای داخل کشور فعال می باشد.

توصیه مهم ما به شما این است که برای جلوگیری از هرگونه اختلاف و افزایش قیمت بخاطر نوسات بازار، هزینه کل سفارشتان را در هنگام ثبت سفارش به صورت آنلاین و کامل پرداخت کنید.

جهت اطلاعات بیشتر از طریق پشتیبانی آنلاین و یا شماره ۵۵۳۴۰۰۳۸-۰۳۱ و یا آیدی itwman در تلگرام با ما در ارتباط باشید.

خرید اقساطی فرش

ایران کارپت با همکاری شرکت لندو اقدام به فروش اقساطی فرش ماشینی کرده است.

مشتریان متقاضی خرید قسطی فرش می توانند در نخستین خرید تا سقف ۶ میلیون تومان از سبد خرید خود را به صورت اقساط ۱۲ ماهه پرداخت کنند.

این مشتریان در صورت نیاز پس از تسویه حساب می توانند این بار سقف خرید اعتباری خود را تا ۱۰ میلیون تومان افزایش دهند.

برای اطلاعات بیشتر در مورد خرید اقساطی فرش اینجا را کلیک کنید.

همچنین برای مشاهده محصولات و خرید انواع فرش ارزان قیمت عرضه شده در ایران کارپت، می توانید از طریق لینک های زیر استفاده کنید.

فرش 700 شانه فرش 1000 شانه فرش 1200 شانه فرش 1500 شانه

همچنین شاید برای شما جالب باشد:

 

سوالات متداول

بله، تمامی قیمت محصولات درج شده در سایت ایران کارپت به روز می‌باشد. توجه داشته باشید در صورت پرداخت آنلاین هنگام ثبت سفارش، قیمت ها قطعی است ولی در صورتی که قصد پرداخت به هنگام تحویل دارید، قیمت فرش بر اساس نرخ روز تحویل خواهد بود.

بله، اکثر فرش های ما بین ۲ الی ۵ سال ضمانت نامه کتبی دارد که در مشخصات محصول میزان دقیق ضمانت درج شده است. همچنین فرش ها تا ۷ روز ضمانت برگشت وجه دارند و بر اساس شرایط مندرج در ایران کارپت، می توانید آنها را مرجوع یا تعویض نمایید.

در صورت پرداخت آنلاین ارسال به سراسر کشور رایگان است، در صورتی که قصد پرداخت هنگام تحویل دارید هزینه بر عهده مشتری می باشد. هزینه ارسال توسط تیپاکس به صورت حدودی برای هر تخته فرش ۱۲ متری، ۱۲۰ هزار تومان، ۹ متری، ۹۰ هزار تومان و ۶ متری ، ۷۰ هزار تومان است.

بله، امکان ارسال فرش به سراسر کشور از طریق باربری، ترمینال و تیپاکس وجود دارد. توجه داشته باشید که در صورتی که قصد پرداخت موقع تحویل دارید، حتما باید در شهر شما نمایندگی تیپاکس وجود داشته باشد.

بله، امکان پرداخت هنگام تحویل وجود دارد ولی در این حالت هزینه ارسال بر عهده مشتری می باشد. توصیه ما به شما برای جلوگیری از هرگونه تغییر قیمت در مبلغ سفارش و ارسال رایگان، پرداخت آنلاین می باشد.

بله، برای کارمندان دولت، دارندگان جواز کسب  و کارمندان و کارگران با ارائه نامه کسر از حقوق، امکان خرید اقساطی فرش به صورت ۳ ماهه، ۶ ماهه و ۱۲ ماهه  با ارائه چک صیادی وجود دارد. برای اطلاع از شرایط کامل صفحه خرید اقساطی فرش را مطالعه نمایید.

4/5 - (116 امتیاز)
دیدگاه شما

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید
ما معمولاً در چند دقیقه پاسخ می دهیم
محصول با موفقیت به سبد خرید اضافه شد.