فرش ارزان قیمت 12 متری و 9 متری و 6 متری

خرید فرش ارزان آن هم با قیمت های فضایی این روزهای بازار فرش، اولین هدف برای خریداران فرش ماشینی است.

با اوضاع اقتصادی و تورم افسار گسیحته در کشور خرید ارزان کالا و مایحتاج منزل یکی از اولویت‌های ما در هر خریدی هست و با توجه به اینکه فرش ماشینی یک کالای اساسی برای هرخانه محسوب می شود و نسبتاً هزینه بر است، پیدا کردن فرش ارزان یکی از مهمترین دغدغه های خانواده هاست.

همچنین حس بدی دارد وقتی که کالایی خریدیم، یکی از آشنایان بگوید گران خریدید و در فلان جا می توانستید ارزان تر بخرید!

ما در این مقاله به شما در مورد خرید فرش ارزان قیمت کمک می کنیم و در پایان این مقاله شما ضمن آشنایی با عوامل تاثیر گذار در قیمت فرش ماشینی، می توانید تبدیل به یک کارشناس خرید فرش ماشینی شوید.

اگر قصد شما در حال حاضر تنها خرید فرش های ارزان قیمت است می توانید از طریق لینک های زیر محصول مورد نظر خود را انتخاب کنید.

فرش 700 شانه فرش 1000 شانه فرش 1200 شانه فرش 1500 شانه

چرا یک فرش ارزان و یک فرش گران است؟

عوامل موثری در قیمت فرش های ماشینی موثر است که ابتدا به ترتیب آنها را ذکر کرده و سپس به صورت جزئی به آنها خواهیم پرداخت:

  • دستگاه بافت فرش
  • مواد اولیه
  • تکمیل و بسته بندی
  • نیروی انسانی
  • حمل و نقل
  • انبار کردن فرش
  • برندینگ
  • واسطه ها
  • فروش مدت
دستگاه بافت فرش ماشینی

دستگاه بافت فرش ماشینی اصلی ترین دلیل تفاوت در قیمت انواع فرش ماشینی است. در زمان نگارش این مقاله، گرانترین فرش ماشینی با ماشین آلات واندویل بلژیک HCI X2 و با تراکم بافت 1500 شانه و تراکم 4500 تولید می شود.

دستگاه بافت فرش در شانه و تراکم آن نقش دارد. هرچه ماشین آلات فرشبافی تراکم بالاتری بتواند تولید کند، قیمت بالاتری نیز دارد و فرش آن نیز گرانتر است.

در صورتی که مواد اولیه را یکسان فرض بگیریم، فرش 1500 شانه از 1200 شانه گرانتر است و 1200 شانه از فرش های 1000شانه، 1000 شانه از 700 شانه و همینطور تا فرش های 350 شانه قدیمی.

همچنین برخی از کارخانجات و کارگاه ها اقدام به تبدیل دستگاه های بافت قدیمی می کنند. یعنی با ایجاد تغییرات در مکانیزم ماشین قالیبافی، فرش هایی با تراکم بالاتر تولید می کنند. مثلا ماشین 500 شانه را تبدیل به 700 شانه میکنند. اصطلاحاً به فرش های بافته شده با چنین ماشین آلاتی، فرش های تبدیلی گفته می شود.

مواد اولیه

مواد اولیه دومین عامل مهم در ارزانی یا گرانی فرش می باشد. البته توصیه ما این است که اگر قصد دارید فرشی خریداری کنید که تا سالها مهمان خانه های شما باشد و در آینده هم اگر قصد فروش آن را داشتید بتوانید با قیمت مناسبی آن را به فروش برسانید، از خرید فرش با مواد اولیه ارزان خودداری کنید.

در حال حاضر بهترین فرش های ماشینی با الیاف آکریلیک هیت ست شده بافته می شوند. این فرش ها علاوه بر مقاومت در برابر گرما، در برابر خوردگی و پوسیدگی نیز مقاوم تر از انواع الیاف دیگری چون ورژن، پلی استر، بی سی اف و.. هستند.

فرش های آکریلیک هیت ست شده از فرش هایی با مواد اولیه دیگر گرانتر می باشند.

تکمیل و بسته بندی

این قسمت ارتباط مستقیم با شرکت تولید کننده دارد که در بحث آهار و بسته بندی محصولاتش، از چه مواد و یا تکنولوژی های بهره مند شود. این قسمت نیز در قیمت تمام شده فرش های ماشینی تاثیر گذار است.

نیروی انسانی

نیروی انسانی شامل کلیه افرادی است که در بافت فرش دخیل بوده اند. از بافنده و کمک بافنده گرفته تا بوبین پیچ و مسئول کنترل و بازدید و حسابدار و آبدارچی شاغل در کارخانه و نهایت مدیر شرکت که با در نظر گرفتن کلیه هزینه های شرکت، در قیمت گذاری محصولش باید توسعه و سرمایه گذاری خود را نیز در نظر بگیرد.

حمل و نقل

خرید فروشگاه های فرش معمولا از بازار تهران انجام می شود. یعنی فرش های باید به تهران منتقل شود و سپس از آنجا به سایر شهرهای ایران حمل گردد که این مورد نیز یک اضافه هزینه بر قیمت تمام شده فرش می باشد.

در ایران کارپت کلیه ارسال های به آدرس خریداران از مبداً کاشان و بدون هیچ هزینه ای و به صورت رایگان صورت می گیرد.

برندینگ

برندینگ یکی از مهمترین عوامل در قیمت فرش های ماشینی است. شرکت های شناخته شده فرش ماشینی به خاطر تبلیغات گسترده دارای هزینه های بیشتری هستند، لذا هزینه های تبلیغات و تبدیل به برند شدن آنها در قیمت گذاری موثر است.

شرکت های زیادی وجود دارند که محصولات با کیفیتی بیشتر از شرکت های برند و شناخته شده تولید می کنند که قیمت فرش هایشان ارزانتر از برندها می باشد.

واسطه ها

دلال ها و واسطه ها نقش مهمی در افزایش قیمت یک فرش دارند. البته بحث دلال و واسطه نه تنها در صنعت فرش ماشینی، که در تمامی ارکان اقتصاد ایران وجود دارد که تبدیل به یک معضل گردیده است. برای رسیدن فرش از کارخانه تا خریدار، هر واسطه مبلغی به عنوان سود در نظر می گیرد و گاهاً با انبار کردن فرش ها مسبب ایجاد قیمت های واهی برای فرش ها می شوند.

یکی از دلایل اصلی راه اندازی ایران کارپت قطع کردن دست واسطه ها و فروش مستقیم به مصرف کنندگان فرش ماشینی با قیمتی ارزان بوده است.

فروش مدت

به دلیل قیمت بالای فرش ماشینی و نیاز به سرمایه گذاری فراوان، برخی از فروشندگان اقدام به خرید فرش به صورت مدت از کارخانه می کنند. به عنوان مثال کمترین میزان سود روی فروش مدت فرش های ماشینی ماهیانه 2% و بیشترین آن نیز 4% می باشد.

در نظر داشته باشید که مثلا فرشی که خرید نقدی آن 3میلیون تومان است در صورت خرید 6 ماهه به صورت میانگین با قیمت 3540000 تومان برای فروشنده تمام می شود. یعنی 540 هزار تومان اضافه پرداخت بابت خرید مدت و فروشگاه نیز مجبور است این هزینه را از خریداران دریافت کند و قاعدتاً چنین فروشگاهی نمی تواند فرش ارزان به مشتریان خود بفروشد.

ما در ایران کارپت این مورد منفی را نیز نداریم.

چرا خرید فرش ماشینی ارزان قیمت از ایران کارپت

همانطور که در بخش های قبل توضیح داده ایم، ایران کارپت فرش های خود را بدون هیچ واسطه به فروش می رساند.

کلیه سفارشات شما از مبدا اصلی یعنی شهری که فرش در آن تولید شده است برای شما ارسال می شود.

ایران کارپت ضمن عقد قرارداد با شرکت های معتبر فرش ماشینی، به خاطر فروش بالایش و پرداخت نقدی، خریدهایش نیز با قیمتی به مراتب کمتر صورت می پذیرد به شکلی که بسیاری از فروشندگان فرش در شهرستان ها، سفارش های خود را از این فروشگاه و با همان قیمت درج شده دریافت می کنند.

ما تمامی فرش ها را علاوه بر ضمانت کیفیت، از لحاظ قیمت نیز ضمانت می کنیم و به شما این اطمینان را می دهیم در صورتی که فرشی با قیمتی کمتر از ایران کارپت پیدا کردید، می توانید سفارش خود را کنسل و یا مابه التفاوت پرداختی خود را دریافت نمایید چرا که ما مدعی فروش فرش ارزان قیمت هستیم !

فرش ارزان قیمت

ایران کارپت افتخار دارد با کمترین قیمت فرش ماشینی در بازار فرش های خود را برای فروش به مشتریان خود عرضه نماید.

تمام تلاش ما این است که با کمترین قیمت ممکن فرش، اقدام به فروش اینترنتی فرش نماییم تا با افزایش فروش خود، هم سود خود را بالا برده و هم حقوق مشتریان خود را رعایت نماییم.

هرچند سعی کرده ایم قیمت فرش ها را در حد بسیار مطلوب و در واقع زیر قیمت بازار ارائه نماییم، ولی ممکن است که باز با قیمت های فوق، برخی از افراد نتوانند خرید اینترنتی فرش داشته باشند، بنابراین بخش فروش اقساطی فرش را نیز راه اندازی کرده ایم.

خرید اقساطی فرش 

ایران کارپت با همکاری ایران رنتر اقدام به فروش اقساطی فرش ماشینی کرده است.

مشتریان متقاضی خرید قسطی فرش می توانند در نخستین خرید تا سقف 6 میلیون تومان از سبد خرید خود را به صورت اقساط 12 ماهه پرداخت کنند.

این مشتریان در صورت نیاز پس از تسویه حساب می توانند این بار سقف خرید اعتباری خود را تا 10 میلیون تومان افزایش دهند.

برای اطلاعات بیشتر در مورد خرید اقساطی فرش اینجا را کلیک کنید.

چرا قیمت فرش های ما ارزان است؟

علاوه بر دلایلی که ابتدای این مقاله به آنها پرداختیم، دلایل دیگری نیز ممکن است علت قیمت های بسیار پایین ما باشد.

یکی از این دلایل ارائه فرش ارزان در ایران کارپت می تواند فروش ویژه یکی از کارخانجات فرش به مناسبت های گوناگون باشد و یا جزء فرش هایی هستند که در انبار شرکت موجود مانده و در انبارگردانی پایان دوره، با قیمت های پایین عرضه شده باشد.

برخی از فرش ها از روی آلبوم نمایشگاه جمع آوری شده باشد و مقداری ریشه های آن خاکی باشد، ولی فرش کاملا نو و استفاده نشده می باشد.

از دیگر دلایل نیز می تواند جنس ضعیف تر باشد که البته این مورد حتماً در توضیحات محصول نوشته شده و علاه بر آن قبل از ارسال، توسط ایران کارپت به اطلاع مشتریان نیز به صورت تلفنی نیز خواهد رسید.

توجه داشته باشید که قیمت های ما در شانه و تراکم، کف بازار است!!! بنابراین اگر جایی فرش ها را از ما کمتر دادن حتما قبل از خرید از اصالت بافت و جنس آن حتما مطمئن شوید و فاکتور رسمی و ضمانت نامه کتبی دریافت کنید تا بعدها پشیمان نشوید.

فرش خیلی ارزان خوب است؟

خرید هر جنس با کیفیتی با قیمت ارزان مطمئنا خوب است، اما آیا هر ارزانی بی دلیل است؟

با قدرت می گوییم تمامی فرش های ارائه شده در ایران کارپت با بهترین کیفیت ممکن تولید شده و با کمترین سود ممکن نیز عرضه شده است. لذا مطمئن باشید فرش های ارزان تر از ما، یا با دستگاه های تبدیل شده بافته شده و یا از مواد اولیه بی کیفیت تهیه شده است.

خرید فرش ارزان قیمت عاقلانه است؟

سوال سختی است. وقتی صحبت از فرش ارزان قیمت می کنیم ناخودآگاه به یاد فرش بی کیفیت می افتیم.

بسیاری از فروشگاه ها انواع فرش ها را با قیمت های بسیار پایین عرضه می کنند، ولی هر ارزانی بی حکمت نیست.

شما باید ابتدا دلیل واقعی ارزان بودن فرش ها باشید.

ما دلایل خود در مورد فروش فرش ارزان قیمت در سایت بیان کردیم، سابقه بیش از ۱۰ ساله و اولین فروشگاه اینترنتی فرش بودن را به جواز کسب، نماد اعتماد الکترونیک و نماد رسانه ما از وزرات صنعت و معدن و وزارت فرهنگ و ارشاد و همچنین ضمانت بازگشت وجه، قسمتی از دلایلی است که می توانید با آنها به ما اعتماد کنید.

برخی از مشتریان ما:

Image result for ‫لوگو وزارت خارجه‬‎ فرش ارزان قیمت 12 متری و 9 متری و 6 متری

 

هزینه ارسال فرش های خریداری شده 

هزینه ارسال فرش از درب کارخانه تا شرکت ارسال کننده بار و همینطور کرایه حمل بار تا درب منزل مشتری به شرح ذیل بر عهده می باشد:

ارسال برای کشور ایران: ارسال تمامی سفارشات به سراسر کشور از سوی ایران کارپت به صورت رایگان انجام می پذیرد. شما نیاز نیست به جزء قیمت فرش، به هیچ هزینه دیگری فکر کنید. ضمن اینکه تمامی ارسال کالاها همراه با بیمه می باشد.

ارسال فرش برای خارج از کشور: این سرویس برای کلیه کشورهایی که امکان ارسال بار وجود دارد با هزینه مشتریان انجام می شود.

ارسال فرش از طریق هوایی انجام می شود و هزینه آن برای پروازهای ایران ایر بسته به وزن بار، بین 20 الی 30 هزار تومان و برای پرواز های بین الملی بین 3 تا 5 دلار برای هر کیلوگرم می باشد.

توجه داشته باشید:

تحویل فرش درب منزل برای خریداران فقط برای داخل کشور فعال می باشد.

تحویل فرش در منزل تفاوتی در نحوه پرداخت نمی کند و در هر صورت، شما سفارشات خود را درب منزل تحویل می گیرید.

جهت اطلاعات بیشتر از طریق پشتیبانی آنلاین و یا شماره 55340038-031 و 09125347596 یا آیدی itwman در تلگرام با ما در ارتباط باشید.

همچنین برای مشاهده محصولات و خرید انواع فرش ارزان قیمت عرضه شده در ایران کارپت، می توانید از طریق لینک های زیر استفاده کنید.

فرش 700 شانه فرش 1000 شانه فرش 1200 شانه فرش 1500 شانه

همچنین شاید برای شما جالب باشد:

دیدگاه‌ها 0