اطلاعات فرش

خرید اقساطی فرش برای بازنشستگان تامین اجتماعی

فروش اقساطی فرش ویژه بازنشستگان تامین اجتماعی و مستمری بگیران بانک رفاه کارگران با همکاری ایران کارپت، بانک رفاه و فرش شاه‌پسند آغاز شد. برای خرید اقساطی فرش برای بازنشستگان، حداکثر میزان خرید فرش ۵۰ میلیون تومان با نرخ ماهانه 2 درصد و بازپرداخت 18 ماهه تعیین شده است.

لطفا موارد زیر در مورد خرید اقساطی فرش بازنشستگان حتما با دقت مطالعه کنید.

خرید اقساطی فرش برای بازنشستگان تامین اجتماعی 1

شرایط خرید اقساطی فرش برای بازنشستگان چیست؟

گران شدن قیمت فرش ماشینی در چند ماه گذشته و کاهش توان اقتصادی خانوارها برای خرید فرش موجب شد که برخی بانک ها از جمله رفاه کارگران، مبلغ ۵۰ میلیون تومان تسهیلات را با نرخ ماهانه 2 درصد را در قالب طرح رفاه کالا به مستمری بگیران سازمان تامین اجتماعی مشروط به دریافت حقوق از این بانک پرداخت کنند.

در همین راستا و با انعقاد قرارداد بین شرکت فرش شاه پسند به عنوان تولید کننده، ایران کارپت به عنوان توزیع کننده و بانک رفاه به عنوان پرداخت کننده تسهیلات، شرایط ویژه فروش قسطی برای بازنشستگان تامین اجتماعی و مستمری بگیران بانک رفاه ایجاد گردید تا بتوانند به صورت 18 ماهه و همراه یا بدون پیش پرداخت تا سقف 50 میلیون تومان فرش به صورت قسطی خریداری نمایند.

این طرح مخصوص خرید اقساطی فرش برای بازنشستگان و مستمری بگیران تامین اجتماعی و کلیه حقوق بگیران بانک رفاه می باشد.

وام اختصاص یافته برای خریداران با بازپرداخت 18 ماهه خواهد بود.

خرید اقساطی فرش برای بازنشستگان تامین اجتماعی 3

شرایط خرید اقساطی بازنشسته

شخص وام گیرنده باید بازنشسته باید حقوق بازنشستگی خود را از بانک رفاه دریافت کند

سن شخص بازنشسته زیر 75 سال باشد

حقوق شخص بازنشسته بیشتر یا برابر با اقساط خرید فرش باشد

یک قطعه چک به عنوان ضمانت به میزان مبلغ کل اقساط از بازنشسته دریافت شده و پس از پایان اقساط به وی برگشت داده خواهد شد.

چنانچه افراد بازنشسته ای که حقوق خود را از بانکهای دیگر دریافت می کنند می توانند با مراجعه به بانک رفاه درخواست استفاده از این طرح را بنمایند.

نمایشگاه ما در کاشان است، اما امکان خرید غیرحضوری هست.

آدرس نمایشگاه های ما در کاشان:

کاشان، میدان شهید زجاجی، بلوار شهید پکوک، روبروی کوچه خاکسار، فرش ایران کارپت

ما در هیچ شهر دیگری به جز کاشان نمایشگاه، شعبه و نمایندگی نداریم!

در صورتی که خرید حضوری برای شما مشکل است به صورت غیر حضوری نیز می توانید خرید اقساطی داشته باشید، ما تصاویر فرش ها را برایتان در تلگرام، روبیکا یا ایتا ارسال می کنیم.

پس از انتخاب فرش ها، شما تعداد و سایز مورد نظر را برای ما به همراه تصویر کارت ملی شخص بازنشسته یا مستمری بگیر + آخرین فیش حقوقی + شماره حساب بانک رفاه که حقوق به آن واریز می‌شود را برای ما ارسال کنید پیش فاکتور صادر و ارسال شود.

در صورت واجد شرایط با شما تماس گرفته می شود تا یک قطعه چک به آدرس فروشگاه به عنوان ضمانت برای ما ارسال کنید و پس از دریافت چک، نهایتا طی 2 هفته فرش ها به رایگان برای شما ارسال خواهد شد.

فرش ها دارای 5 سال ضمانت و با بهترین کیفیت ممکن می باشد. جنس نخ خاب فرش ها 100% آکریلیک هیت ست شده الیاف بایر آلمان می باشد.

سایز فرش ها علاوه بر 12 متری (3*4) و 9 متری (2.50*3.50) و 6 متری (2*3)  در سایز کناره 1*2 و 1*3 و 1*4 و قالیچه 1.50*2.25 و 1*1.50 و پادری هم موجود است که قیمت آن بر اساس مساحت محاسبه می گردد.

خرید اقساطی فرش برای بازنشستگان شامل چه محصولاتی می شود؟

خرید اقساطی فرش ویژه بازنشستگان شامل انواع محصولات شرکت فرش شاه پسند، اعم از فرش های 1500 شانه، 1200 شانه، 700 شانه می باشد.

برای دیدن محصولات کامل این شرکت لطفا تنها در تلگرام، روبیکا یا ایتا به شماره 09125347596 پیام بدهید (به هیچ عنوان تماس صوتی نگیرید!)  و بر اساس قیمت های ذکر شده در پایین این صفحه بفرمایید کدام فرش های را برای شما ارسال کنیم. (چند شانه؟)

توجه کنید تمامی اطلاعات در این صفحه وجود دارد. لذا چون حجم تماس ها بسیار بالا هست، از تماس بی مورد جهت دریافت اطلاعاتی که در همین صفحه وجود دارد خودداری کنید و این صفحه را به صورت کامل مطالعه نمایید.

جزییات خرید اقساطی فرش برای بازنشستگان

با استفاده از تسهیلات بانک رفاه، سقف خرید فرش از ایران کارپت تا ۵۰ میلیون تومان و تنها از محصولات شرکت فرش شاه پسند می باشد. این طرح برای خرید اقساطی فرش برای بازنشستگان سراسر کشور مهیا می باشد.

بازنشستگان و مسمتری بگیران محترم بانک رفاه می توانند با انتخاب فرش از محصولات شرکت فرش شاه پسند و ارائه کد ملی، درخواست صدور فاکتور شناسه دار نمایند.

در صورت عدم وجود مشکل خاص، بانک رفاه نسبت به صدور وام به شخص بازنشسته و به حساب این شرکت اقدام می نماید و فرش برای مشتری ارسال می شود.

نکات مهم در مورد فروش اقساطی فرش ماشینی به بازنشستگان

این تسهیلات تنها برای خریداران فرش از نمایشگاه و فروشگاه فرش ایران کارپت به صورت حضوری و یا اینترنتی و از محصولات شرکت فرش شاه پسند قابل انجام است.

برای ثبت سفارش یا دریافت تصاویر محصولات خرید اقساطی فرش برای بازنشستگان به شماره برای دیدن محصولات کامل این شرکت لطفا تنها در تلگرام، روبیکا یا ایتا به شماره 09125347596 پیام بدهید (به هیچ عنوان تماس صوتی نگیرید!)   و بر اساس قیمت های ذکر شده در پایین بفرمایید کدام فرش های را برای شما ارسال کنیم. (چند شانه؟) (لطفا تنها در واتس اپ پیام دهید و از تماس بی مورد خودداری کنید)

توجه داشته باشید، نرخ ماهانه این وام 2% می باشد.

قیمت فرش های اقساطی بازنشستگان

 

خرید اقساطی فرش برای بازنشستگان تامین اجتماعی 5

برای مشاهده تصویر محصولات شرکت فرش شاه پسند لطفا در تلگرام، روبیکا یا ایتا به شماره 09125347596 برای دیدن محصولات کامل این شرکت پیام بدهید (به هیچ عنوان تماس صوتی نگیرید!)  و بر اساس قیمت های ذکر شده این صفحه بفرمایید کدام فرش های را برای شما ارسال کنیم. (چند شانه؟)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *