حساب کاربری

لطفا از حروف a-z,A-Z,0-9 استفاده نمایید - حداقل 5 کاراکتر

حداقل 8 کاراکتر

فروشنده شوید
021-28422975

برندهای برتر فرش

همیشه در موقع خرید یک محصول با انتخاب‌های مختلفی مواجه هستیم، از یک رب گوجه‌فرنگی بگیرید تا یک فرش ماشینی.

رب یک چاشنی غذا هست ولی اگر شما آشپز باشید قاعدتاً می‌دانید که یک رب گوجه‌فرنگی نامناسب توانایی این را دارد، غذایی که ساعت‌ها براش وقت گذاشتید را به‌راحتی خراب کرده و شما را مجبور کند بجای اینکه یک غذای خوش‌رنگ و عطر خانگی برای خانواده و دوستان سرو کنید، از غذا بیرون سفارش دهید. در صورتی که استفاده از یک رب گوجه‌فرنگی مناسب می توانست از چنین مشکلی جلوگیری کند.

این مثالی برای یک قوطی رب گوجه‌فرنگی بود که قیمت آن زیر ۱۰ هزار تومان است، ولی وقتی قرار باشد یک فرش با چند صد هزار تومانی خرید کنید اوضاع کمی سخت و پیچیده می شود!

 

در حال حاضر ما بیش از ۱۰۰۰ برند فرش ماشینی در کشور داریم که روزانه هزاران تخته فرش تولید می‌کنند. آیا تمام این فرش‌ها مرغوب و با کیفیت هستند؟ صد در صد خیر، و حتی می توانیم بگوییم متأسفانه درصد بالایی از این شرکت‌ها، فرش‌های غیراستاندارد و نامرغوب تولید می‌کنند که علاوه بر مشکلات ظاهری، مدت کمی مهمان خانه های شما می‌شوند و شاید ظرف ۲ سال باید با آنها برای همیشه خداحافظی کنید.

بازار فرش ایران ( ایران کارپت ) اما به معرفی و عرضه بهترین و مناسب ترین محصولات برندهای برتر فرش ماشینی کرده است. ما به‌عنوان نخستین فروشگاه اینترنتی فرش ماشینی، پس از یک دهه فعالیت به این نتیجه رسیده‌ایم بهترین رمز موفقیت، فروش یک محصول خوب به مشتریان و تبدیل آنان به بازاریاب هست.

بهترین تبلیغات برای ما، نه تبلیغات تلویزیونی است و نه تبلیغات بنری در سراسر کشور؛ شعار ما این است که ارائه بهترین محصولات، بهترین تبلیغ برای یک فروشگاه است. لذا ما سعی کردیم با فروش محصولات مناسب، مشتریان را تبدیل به همراهان همیشگی خود کنیم.

برخی از بهترین کارخانه های تولید فرش ماشینی :

فرش خاطره کاشان فرش قیطران فرش اخوان فرش سورنا فرش نیاوران فرش عالی مقام فرش بزرگمهر فرش نگین مشهد هلال فرش آسایش فرش محتشم فرش مشهد فرش نگین مشهد فرش پاتریس فرش مشهد اردهال فرش اعیان فرش پرشین مشهد فرش ساوین فرش ستاره کویر یزد فرش یلدای کویر فرش نگارستان فرش سیرنگ مشهد فرش چهل نگین مشهد فرش سیرنگ
به دلیل نوسانات بازار و عدم ثبات قیمت ها، این وب سایت تا اطلاع ثانوی هیچ فروشی ندارد.
20 اردیبهشت 98