اطلاعات فرش

فرش ۲۴ متری | فرش ماشینی ۶*۴ متری

فرش ۲۴ متری | فرش ماشینی ۶*۴ متری 1

فرش 24 متری یکی از فرش هایی است که به سختی در بازار بافته می شود و بیشتر برای مشتریان خاص و مکان های بزرگ بافته می شود.

به خاطر خاص بودن سایز فرش 24 متری که در ابعاد ۶ متر در ۴ متر بافته می شود، اندک تولیدکنندگان این فرش ماشینی را به صورت جفت می بافند.

فروشگاه اینترنتی فرش ماشینی ایران کارپت هم اکنون امکان فروش فرش ماشینی 24 متری را برای مشتریان خود تنها و تنها به صورت جفت ( 2تا) فراهم آورده است.

لطفا در صورت نیاز به خرید تکی و غیر جفت با تماس نگیرید. ما تنها امکان انجام سفارش شما به صورت جفتی ( دو تخته ای ) را داریم و هزینه طراحی آن (650 هزار تومان) باید به صورت جداگانه پرداخت شود.

نقشه های موجود فرش 24 متری

تقریباً بیشتر طرح های موجود در وب سایت امکان بافته شدن در اندازه های 6*4 را دارند. ولی در صورتی که به طرح خاصی نیاز دارید با ما تماس بگیرید.

فرش 24 متری

قیمت فرش 24 متری

همانطور که در بخش قبل بیان شد، اکثر طرح های موجود در سایت امکان بافت در سایز 24 متری را دارند. برای محاسبه قیمت فرش 24 متری ابتدا نقشه مورد نظر خود را انتخاب کنید و سپس سایز 12 متری آن را در عدد 2 ضرب کنید. سپس عدد 500 هزار تومان که هزینه طراحی آن نقشه است را به آن اضافه کنید، این مجموع قیمت فرش 24 متری دلخواه شما می باشد.

به عنوان مثال در زمان نوشتن این مقاله، فرش 12 متری نقشه رژا زمینه فیلی 700 شانه 7000000 تومان است.

پس قیمت یک تخته فرش 24 متری آن 7000000*2= 14000000 تومان می شود. برای سفارش گفتیم که باید 2 تخته سفارش داده شود. لذا قیمت جفت آن می شود 28.000.000 تومان. هزینه طراحی 650 هزار تومانی را اضافه کنید، مجموع پرداختی شما برای 2 تخته فرش 24 متری نقشه رژا می شود 28.650.000 تومان.

فرش 24 متری کرم

فرش ماشینی 24 متری سرمه ای 1200 شانه

فرش ۱۲۰۰ شانه تراکم ۳۶۰۰ چیست ؟

هر فرش ماشینی داراي دو نوع تراكم عرضي و تراکم طولي مي‌باشد.

تراكم عرضي فرش : تعداد ريشه (گره رنگ) در يك متر عرض فرش ماشینی را تراکم عرضی فرش یا اصطلاحاً شانه گويند. فرش ۱۲۰۰ شانه يعني در هر متر عرض فرش معادل ۱۲۰۰ ريشه ( سر نخ ) بافته شده است.

شانه‌هاي رايج بازار عبارتند از فرش ۷۰۰ شانه , فرش ۱۰۰۰ شانه , فرش ۱۲۰۰ شانه

تراكم طولی فرش : تعداد ريشه (سر گره) در يك متر طولي فرش را تراکم طولی فرش یا اصطلاحاً تراکم گويند.

فرش ۱۲۰۰ شانه با تراكم ۳۶۰۰ يعني در يك متر طولي فرش معادل ۳۶۰۰ ريشه (گره رنگ) بافته شده است، (تراكم طولي در روش‌هاي مختلف بافت فرش ماشيني با همديگر تفاوت دارد).

معمولاً تراکم فرش ۷۰۰ شانه، ۲۵۵۰ و تراکم فرش ۱۰۰۰ شانه ، ۳۰۰۰ و تراکم فرش ۱۲۰۰ شانه، ۳۶۰۰ می باشد.

تحویل رایگان فرش 24 متری درب منزل

تحویل فرش رایگان در شهر به مشتریان یکی از سرویس های فروشگاه اینترنتی فرش ایران کارپت است.

فروشگاه اینترنتی فرش ایران کارپت افتخار دارد در راستای تکریم مشتریان خود، کلیه سفارشات بالای 10 میلیون تومان که کل مبلغ سفارش به‌صورت آنلاین و موقع ثبت سفارش پرداخت می‌شود را به رایگان تا درب باربری شهر خریداران ارسال نماید. توجه داشته باشید سفارشاتی که به صورت پرداخت موقع تحویل می‌باشد شامل هزینه ارسال به شرح زیر خواهند بود.

نحوه ارسال فرش 24 متری و هزینه ها

هزینه ارسال فرش از درب کارخانه تا شرکت ارسال کننده بار و همینطور کرایه حمل بار تا درب باربری شهر مشتری به شرح ذیل می باشد:

پرداخت کل سفارش به صورت آنلاین و موقع سفارش: هزینه سفارش قطعی است و هیچ افزایشی نخواهد داشت. هزینه ارسال رایگانو تحویل در محل باربری شهر شما می باشد. (در صورت پرداخت هزینه با ارائه رسید، مبلغ به شما برگشت داده می شود.)

پرداخت سفارش موقع تحویل: برای ثبت سفارش 10% مبلغ کل به صورت بیعانه و الباقی موقع تحویل دریافت خواهد شد. ارسال در این روش همراه با هزینه بوده و تحویل سفارش در نزدیکترین شعبه شرکت‌های چاپار و یا تیپاکس به محل زندگی شما می باشد.

در این روش هزینه بسته بندی و ارسال به سراسر کشور به ازای هر تخته فرش 12 متری 1 میلیون، هر تخته فرش 9 متری 700 هزار تومان و هر تخته فرش 6 متری 500 هزار تومان و سایزهای زیر 6 متر و قالیچه ها 350 هزار تومان به فاکتور نهایی اضافه می‌شود.

ارسال فرش برای خارج از کشور: این سرویس برای کلیه کشورهایی که امکان ارسال بار وجود دارد با هزینه مشتریان انجام می شود.

ارسال فرش به خارج برای بارهای محدود از طریق هوایی (کارگو) انجام می شود، برای اطلاعات بیشتر به صفحه ارسال فرش با خارج از کشور مراجعه کنید.

توجه داشته باشید:

تحویل فرش درب منزل برای خریداران فقط برای داخل کشور فعال می باشد.

تحویل فرش در منزل تفاوتی در نحوه پرداخت نمی کند و در هر صورت، شما سفارشات خود را درب منزل تحویل می گیرید. توصیه مهم ما به شما این است که برای جلوگیری از هرگونه اختلاف و افزایش قیمت بخاطر نوسات بازار، هزینه کل سفارشتان را در هنگام ثبت سفارش به صورت آنلاین و کامل پرداخت کنید.

جهت اطلاعات بیشتر از طریق پشتیبانی آنلاین و یا شماره 55340038-031 و یا آیدی itwman در تلگرام با ما در ارتباط باشید.

سفارش خرید فرش 24 متری

جهت خرید فرش 24 متری از طریق شماره های زیر اقدام بفرمایید:

۵۵۳۴۰۰۳۸ – ۰۳۱

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *