اطلاعات فرش

خرید فرش ماشینی کاشان از تمام دنیا ممکن است!

خرید فرش ماشینی کاشان از تمام دنیا ممکن است! 1

خرید فرش ماشینی از کاشان یکی از پیشنهاداتی است که ممکن است از سوی آشنایان و دوستان به شما داده شده تا بتوانید یک فرش ارزان قیمت را خریداری کنید.

قابل کتمان نیست که در حال حاضر کاشان بزرگترین تولیدکننده فرش ماشینی در ایران است و محصولات فرش این شهر نه تنها به تمام کشور که به اکثر کشورهای دنیا صادر می شود و فرش ماشینی کاشان در تمامی نقاط شناخته شده است.

ما در این مطلب به چند نکته در مورد خرید فرش ماشینی از کاشان خواهیم پرداخت و در پایان به مهمترین ویژگی هایی که باید در خرید فرش ماشینی مدنظر قرار دهید، خواهیم پرداخت.

قبل از آغاز بحث اگر قصد شما تنها خرید فرش ماشینی کاشان است می توانید از طریق لینک های زیر اقدام به خرید فرش ماشینی کنید.

لیست قیمت فرش ماشینی ارزان به روز و معتبر

خرید فرش ماشینی کاشان از تمام دنیا ممکن است! 3

اگر قصد شما در حال حاضر تنها خرید فرش های ارزان قیمت است می توانید از طریق لینک های زیر محصول مورد نظر خود را انتخاب کنید.

فرش 700 شانه فرش 1000 شانه فرش 1200 شانه فرش 1500 شانه

چرا خرید فرش از کاشان

کاشان از شهرهای مرکزی ایران است که در جنوب کویر نمک و دریاچه قم و حدود 250 کیلومتری تهران قرار دارد. كاشان به علت ارتفاع اندک از سطح دریا دارای تابستانهایی خشک و فصولی کم باران است. بخل آسمان و بضاعت اندک زمین، موجب خشکی و کم بهرگی این خطه بوده است.

امروزه بافندگان فرش کاشان را می باید وارث بافندگان پارچه ها و منسوجات گلابتون و انواع مخمل یا اطلسی دوزی و تافته هایی دانست که سالها با نام پارچه های هرمزی، نام ایران را در دورترین نقاط دنیا بر سر زبانها جاری می ساختند.

حتی پیش از آنکه مارکوپولو در مسافرتش به ایران در قرن هفتم هجری توجهش بدین منسوجات جلب شود، بافندگان کاشانی به این حرفه اشتغال می ورزیده اند.

شوالیه شاردن در ذکر مسافرتش درباره کاشان چنین می گوید: در هیچ نقطه ای از ایران بیش از این شهر و اطراف آن، اطلس و مخمل، تافته و حریر موجدار وزری ساده و گلدار و یا ابریشم مخلوط به زر و سیم بافته نمی شود.

کاشان با تولیدات قالی دستباف کاشان، که امروزه مایه افتخار موزه ها و مجموعه های خصوصی است، نقش بسزایی در تجدید حیات هنری ایران داشته است. درباره هنر فرشبافی در این شهر کافی است یادآور شویم که استاد کار قالی معروف شیخ صفی، استاد مقصود کاشانی بوده است.

با این تاریخچه کوتاه، دور از نظر نیست که با توسعه تکنولوژی، فرش ماشینی نیز مامنی بهتر از شهر کاشان پیدا نمی کند و تاجران و بازرگانان بزرگ کاشانی از پیشگامان تولید فرش ماشینی در ایران باشند.

هم اکنون بیش از 2000 کارگاه و کارخانه تولیدکننده فرش ماشینی در کاشان وجود دارد و این امر موجب تنوع بسیار در تولیدات آنها شده است. به رقمی که ارزانترین فرش ها و گرانترین فرش های ماشینی در همین کاشان بافته می شوند.

فرش کاشان

فرش ماشینی در کاشان ارزان تر است؟

آب از سرچشمه زلال تر است، درست.. اما باید توجه داشته باشید تولیدکنندگان فرش نیز مثل سایر کارخانجات محصولاتشان را با قیمت های مصرف کننده عرضه می کنند، لذا قیمت های فرش درب کارخانه ممکن است با نزدیک منزل شما تفاوت چندانی نداشته باشد.

البته باید در نظر داشت هزینه های ایاب ذهاب، انبار و.. نیز اضافه می شود، ولی در نظر داشته باشید اگر شما هم به کاشان سفر کنید متحمل هزینه هایی می شوید که در بخش های بعد به آن خواهیم پرداخت؛ اما به طور طبیعی فرش ماشینی در کاشان ارزانتر از شهرهای دیگر است اما این تفاوت باید با در نظر گرفتن همه مسائل محاسبه شود.

همه فرش های کاشان خوب است؟

قطعاً پاسخ به این سوال خیر است. متاسفانه باید گفت بیشتر کارگاه های تولیدی فرش در کاشان اقدام به فروش فرش های بی کیفیت با قیمت های بسیار ارزان می کنند. یکی از بزرگترین مشکلاتی که مشتریان فرش ماشینی کاشان در کاشان به آن بر می خورند، برخورد با یک دلال است.

متاسفانه تشخیص جنس نامرغوب حتی توسط مجرب ترین کارشناسان فرش ماشینی نیز غیرممکن است چه برسد به مشتریانی که شاید در عمرشان تجربه 2 – 3 بار خرید فرش را بیشتر نداشته باشند.

مطمئن ترین راه تشخیص فرش صد در صد آکریلیک در موقع خرید تنها از طریق آزمایشگاه است. اما توصیه ما این است از تولیدکنندگان معتبر فرش ماشینی در کاشان خرید کنید و حتماً ضمانت نامه خرید را نیز دریافت نمایید.

آیا می دانید؟ فرش آرتامیس در سال 98  بعنوان بهترین تولید کننده فرش ماشینی انتخاب گردیده است؟ اینجا را بخوانید.  ایران کارپت فروشنده انحصاری محصولات فرش آرتامیس از طریق اینترنت است.

قیمت فرش ماشینی در کاشان چقدر متفاوت است؟

همانطور که در بخش های قبل گفتیم یکی از اصلی ترین مشکلات خریداران، دلالان هستند.

دلال ها همیشه در اطراف شهرک های صنعتی در حال گردش هستند و با صحبت های اغوا کننده، معمولاً مشتریان را فریب داده و فرش هایی را به نام فرش درجه 1 ولی با قیمت بسیار پایین به آن ها می فروشند، در حالی که ارزش واقعی آن فرش ممکن است حتی ارزانتر از مبلغی باشد که دلال می گوید.

البته فروش فرش با مارک تقلبی هم در نظر داشته باشید که توسط این قشر به مشتریان کم اتفاق نیافتاده است.

توجه داشته باشید که ممکن است فرش خریداری شده توسط شما دچار مشکلی باشد که در بسته بندی مشخص نباشد و به محض پهن کردن آن ایراد نمایان شود. دلالان که هیچ، حتی خود شرکت های معتبر نیز فرش ها را تعویض نمی کنند و پس نمی گیرند، اما در ایران کارپت به این شکل نیست!

در هر صورت توصیه ما این است حتماً از برندهای برگزیده فرش ماشینی و از طریق حضور در خود شرکت اقدام به خرید فرش نمایید.

آیا می دانید؟ در ایران کارپت در حال حاضر تمامی فرش ها با ضمانت نامه 5 ساله ارسال می شود.

مشکلات خرید فرش ماشینی کاشان

متاسفانه بر اساس آمار منتشر شده، اتوبان کاشان – قم و اصفهان – کاشان به خاطر تردد ماشین های سنگین، یکی از خطرناک ترین جاده های کشور است که متاسفانه سالانه بیش از 1000 تصادف رانندگی در این اتوبان گزارش شده که منجر به فوت بیش از ده ها تن شده است.

خرید فرش ماشینی کاشان از تمام دنیا ممکن است! 10

مشکل بعدی که می توان در مورد خرید ماشینی از کاشان بیان داشت شامل هزینه های مسافرت به این شهر که شامل هزینه های سفر، اقامت، خورد و خوراک و… می باشد.

در شهر کاشان به دلیل جاذبه های توریستی ، معمولا هتل و مسافرخانه ای که دارای اتاق خالی باشد کم پیدا می شود و حتماً باید از قبل مسافرت به این شهر اقدام به رزرو نمایید.

همچنین برخورد با دلالان و کلاهبرداری از مشتریان از داستان هایی که هزارباره آنها را شنیده ایم، از مشکلات دیگری است که ممکن هست برای شما نیز پیش بیاید.

آیا می دانید؟ در ایران کارپت ارسال فرش به سراسر کشور رایگان است؟

بهترین راه خرید فرش ماشینی کاشان

توصیه ما به شما خرید فرش ماشینی کاشان از اولین و معتبرترین فروشگاه اینترنتی فرش ماشینی، ایران کارپت است. این فروشگاه علاوه بر دارا بودن مجوزهای لازم مانند اینماد و نشان ثبت ملی از وزارتخانه های صنعت و معدن و فرهنگ و ارشاد، دارای مجوز صنفی از اتحادیه فروشندگان فرش ماشینی است.

ارسال فرش به تمامی نقاط در ایران کارپت رایگان است. ما تا 7 روز ضمانت بازگشت وجه داریم و فرش های ما بین 2 تا 5 سال ضمانت نامه کتبی دارند.

فرش های خریداری شده شما از ایران کارپت قبل از ارسال 2 بار بازدید شده و پس از بسته بندی مطمئن، در هنگام ارسال بیمه نیز می شوند.

قیمت فرش ماشینی در ایران کارپت مورد گارانتی است و ما به شما ضمانت می دهیم بهترین فرش های ماشینی با بالاترین کیفیت را با کمترین سود ممکن به فروش برسانیم که هیچ رقیبی قدرت رقابت با آن را نداشته باشند!

اگر فرشی با مشخصات ما در سایر سایت ها با قیمت کمتری دیدین، حتماً شک کنید و قبل از خرید اطمینان لازم را کسب کنید.

اگر قصد خرید فرش ماشینی کاشان را دارید از دسته بندی های زیر فرش های خود را انتخاب کنید:

فرش 700 شانه فرش 1000 شانه فرش 1200 شانه فرش 1500 شانه

خرید فرش کاشان از تمام نقاط جهان

به لطف قرارداد ایران کارپت با شرکت های باربری معتبر و بین المللی، هم اکنون امکان خرید فرش ماشینی کاشان از تمام نقاط دنیا ( به جز آمریکا و اسرائیل) میسر شده است.

فرش ها در آدرس داخل کشور از طریق چاپار ارسال شده و برای مقاصد خارج از کشور از طریق Cargo و هواپیماهای ایرانی یا خارجی ارسال می شود.

جهت اطلاعات بیشتر در مورد ارسال فرش به خارج از کشور با ما تماس بگیرید:

واتس اپ و تلگرام: +989125347596 – تماس: 55340038-031

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *