1. خانه
  2. /
  3. اطلاعات فرش
  4. /
  5. بهترین فرش ماشینی کاشان کدام است؟

بهترین فرش ماشینی کاشان کدام است؟

در طول سال های اخیر نام شهر کاشان به عنوان بهترین تولیدکننده فرش ماشینی در نظر گرفته شده و در طول این سال ها برندهای زیادی را در خود دیده که مشغول به فعالیت در عرصه تولید فرش در شهر کاشان شده اند .

زمانی که برای خرید فرش به نمایشگاه ها مراجعه کنید سوالی که ممکن است در ذهن تان شکل بگیرد این است که بهترین فرش ماشینی کاشان کدام است ؟ از کجا بهترین فرش ماشینی کاشان را بخریم ؟ بهترین تولید کننده فرش یا بهترین برند فرش مربوط به کدام برند و کارخانه است ؟

این ها سوالاتی است که می توان گفت پاسخ دقیق نمی تواند داشته باشد و به عوامل زیادی بستگی دارد ، به عنوان مثال سوال بهترین فرش ماشینی کاشان کدام است ؟ به عواملی همچون شانه و تراکم فرش ،‌ الیاف استفاده شده در فرش ، برند تولید کننده ،‌ دستگاه بافت فرش و .. بسیاری از موارد دیگر بستگی دارد .

بهترین فرش ماشینی کاشان کدام است؟بهترین فرش ماشینی کاشان کدام است؟

مشخصات بهترین فرش ماشینی کاشان

در حال حاظر با توجه به افزایش کارخانه های تولید فرش ماشینی و فضای رقابتی که پیش آمده همه در تلاش هستند تا عنوان بهترین فرش ماشینی کاشان را از آن خود کنند . به همین خاطر اکثر کارخانه هایی که به تولید فرش ماشینی مشغول هستند سعی دارند تا کالایی باکیفیت تولید کنند . اما باز هم روش هایی برای شناخت بهترین فرش ماشینی کاشان وجود دارد .

مهم ترین عواملی که در کیفیت فرش تاثیر گذار هستند :

شانه و تراکم فرش ماشینی

ضمانت نامه و استاندارد ملی و تولید فرش ماشینی

استفاده از دستگاه های بافت فرش ماشینی جدید و به روز

استفاده از الیاف مرغوب و درجه یک در فرش

بهترین برند فرش ماشینی کدام است؟
بهترین فرش ماشینی کاشان کدام است؟

4 مورد بالا از مهم ترین عوامل موثر بر کیفیت فرش ماشینی است که توجه به همه آن ها موجب انتخاب خوب و خرید بهترین فرش ماشینی خواهد شد .

با توجه به موارد گفته شده در حال حاظر مجموعه ایران کارپت این تضمین  را به شما خواهد داد که کلیه فرش هایی که توسط این مجموعه به فروش میرسند دارای کلیه استاندارد ها می باشد و تمام فرش ها با استفاده از آخرین دستگاه های تولید شده بافته می شود . همچنین الیافی که در فرش ها استفاده می شود الیاف درجه یک و خارجی بوده و همه دارای ضمانت نامه های معتبر و گارانتی هستند .

برای اطمینان خاطر می توانید این اطلاعات را از مشخصات درج شده در پشت فرش ماشینی مطالعه کنید . بهترین فرش ماشینی کاشان ویژگی های دیگر هم دارد که بر کیفیت آن تاثیر بسزایی دارد از دیگر موارد مهم در تعیین کیفیت فرش می توان به :

استفاده از الیاف اکریلیک (بهترین الیاف ،‌الیاف اکریلیک هیت ست شده است )

قابلیت شستشو را داشته باشد .

حساسیت زا نباشد .

پرزدهی نداشته باشد (دلیل پرز دهی فرش تا مدت طولانی استفاده از الیاف نامرغوب در بافت فرش می باشد . )

گارانتی معتبر و ضمانت نامه

لطافت و نرم بودن سطح فرش

اشاره کرد  .

بهترین فرش ماشینی کاشان کدام است ؟

یکی از شرکت های تولید کننده بهترین فرش ماشینی کاشان ، فرش آرتامیس است که در سال 98 و با حضور 180 برند معتبر فرش ماشینی به عنوان بهترین فرش ماشینی کاشان انتخاب شد .

از جمله دلایلی که سبب انتخاب برند آرتامیس به عنوان بهترین برند فرش ماشینی کاشان شد ،‌ استفاده از مواد اولیه مرغوب و ماشین آلات بافندگی جدید بود که موجب شد تا به عنوان بهترین برند فرش ماشینی معرفی شود .

بهترین فرش ماشینی کاشان کدام است؟

بهترین فرش ماشینی کاشان را از کجا بخریم ؟

بزرگترین و قدیمی ترین فروشگاه اینترنتی در فروش فرش ایران کارپت است که با ارائه بهترین فرش ها خدمات دیگری همچون ارسال رایگان به سراسر و پرداخت وجه هنگام تحویل گرفتن و درب منزل دارد .

قیمت فرش های ایران کارپت از پایین ترین رنج قیمت در مقایسه با دیگر فروشگاه های فرش می باشد و به قیمت کارخانه می باشد . شما می توانید هر فرشی را با توجه به بودجه خود انتخاب کرده ،‌مشخصات آن را با دقت مطالعه کرده و برای خرید آن را سفارش دهید . برای خرید از ایران کارپت شما می توانید در هر ساعت سفارش خود را شروع کرده و در کمتر از یک هفته به صورت رایگان فرش برای شما ارسال خواهد شد .

در صورت وجود هر گونه سوال می توانید با شماره تلفن های زیر تماس حاصل فرمایید .

0315534003809125347596

همچنین برای مشاهده فرش های ایران کارپت از طریق لینک های زیر اقدام نمایید:

فرش 700 شانه فرش 1000 شانه فرش 1200 شانه فرش 1500 شانه

ایران کارپت هفت روز هفته 24 ساعته در خدمت شماست .