حساب کاربری

لطفا از حروف a-z,A-Z,0-9 استفاده نمایید - حداقل 5 کاراکتر

حداقل 8 کاراکتر

021-28422975

فرش یلدای کویر

کارخانجات فرش یلدای کویر کاشان از سال ۱۳۷۰ آغاز به فعالیت و تولید محصولات بافندگی فرش ۳۵۰ شانه و پانصد شانه نمود و پس از چندی توانست از اولین دستگاه ۸ رنگ پانصد شانه مدرن CRT در کشور برخوردار گردد.

پس از مطرح شدن تولید فرش ۷۰۰ شانه HCP ، یلدای کویر خط تولید محصولات خود را به روز رسانی و شرکت تجهیز به دستگاه های مدرن ۷۰۰  شانه گردید.

این شرکت در سال ۸۱ خط ریسندگی را برای تولید نخ های آکریلیک برنامه ریزی و اجرا نمود که اضافه نیاز مصرف خود را، به تامین نیاز سایر تولید کنندگان فرش اختصاص داد.

همزمان با این  تغییر ساختار، خط تولید فرش ماشینی در ادامه به روزرسانی تکنولوژی، اقدام به خریداری دستگاه فرش هزار شانه و دستگاه فرش هزار و دویست شانه نموده و هم اکنون توانسته است  ۶۰% محصولات خود را از فرش ۱۲۰۰ شانه و ۲۰% فرش ۱۰۰۰ شانه و ۲۰% فرش ۱۰۰۰ شانه تامین نماید.

یلدای کویر کاشان اکنون با حدود ششصد نفر پرسنل مجرب و تکنسین در راستای خط تولیدات ریسندگی و بافندگی خود اقدام به فعالیت در راستای اقتصاد مقاومتی نموده و با برند معتبر یلدای کویر در عرصه داخل و خارج از کشور با انواع نخ های آکریلیک هیت ست شده از نمره ۱۸ تا نمره ۴۰ و هزاران نوع فرش زیبا و مطلوب ارائه محصول نماید.

کارخانجات ریسندگی و بافندگی یلدای کویر هم اکنون با وسعت ۸ هکتار و وسعت تاسیسات، ساختمان و سوله ۵ هکتاری با برند فرش یلدای کویر موفق به عرضه محصولات با کیفیت در خارج و داخل کشور ایفای نقش نموده است.

مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول
به دلیل نوسانات بازار و عدم ثبات قیمت ها، این وب سایت تا اطلاع ثانوی هیچ فروشی ندارد.
20 اردیبهشت 98