قیمت فرش ماشینی ۹ متری ۱۵۰۰ شانه

قیمت فرش ماشینی 9 متری 1500 شانه

در این مطلب قصد داریم قیمت فرش ماشینی ۹ متری ۱۵۰۰ شانه معتبر و به روز که در ایران کارپت ارائه شده و قابل خریداری است را به اطلاع کاربران خود برسانیم.

توجه داشته باشید اگرچه ما سعی داریم تا حد ممکن قیمت فرش ماشینی ۹ متری ۱۵۰۰ شانه موجود در لیست قیمت فرش ماشینی زیر را به روز نگهداریم، ولی با توجه به نوسانات طوفانی بازار ارز، ممکن است برای دقایقی این مهم فراهم نباشد، اما به شما اطمینان می دهیم ایران کارپت به روز ترین قیمت فرش ماشینی ۹ متری ۱۵۰۰ شانه را برای کاربران خود همیشه آماده دارد.

لیست قیمت فرش ماشینی ۹ متری ۱۵۰۰ شانه

قیمت فرش ماشینی 9 متری 1500 شانه

  • قیمت ها به تومان و در صورت پرداخت آنلاین، ارسال تمامی محصولات فرش به سراسر کشور رایگان می باشد.
  • قیمت سایر سایزها بر اساس مساحت آن حساب می شود. یعنی قیمت فرش های ۶ متری نصف قیمت فرش های ۱۲ متری می شود.
  • در قیمت فرش ۹ متری، مبلغ ۱۰۰ هزار تومان بابت هزینه بافت غیراستاندارد اضافه می شود.
  • کلیه محصولات بین ۱۲ الی ۶۰ ماه ضمانت نامه کتبی فرش دارند. ( بسته به رعایت موارد ذکر شده)
  • لازم به ذکر است قیمت فرش های بالا، قیمت درب کارخانه بوده و هیچ تخفیفی برای فروش تعداد در مبالغ زیر اعمال نمی شود.
  • فروش تنها به صورت نقدی بوده و از یک تخته الی صد تخته از فرش، هیچ عاملی برای تخفیف در مبالغ فوق بوجود نمی آورد.
  • برند فرش ها شاه پسند، آرتامیس، نگین مشهد هلال، سپتامان می باشد.

فروش فرش به صورت پرداخت موقع تحویل نیز فعال می باشد.

فقط و فقط جهت خرید  با شماره ۰۳۱۵۵۳۴۰۰۳۸ و یا ۰۹۱۲۵۳۴۷۵۹۶ تماس بگیرید. ( نمایندگی و شعبه در هیچ شهری نداریم )

مهمترین عوامل موثر در قیمت فرش ماشینی ۹ متری ۱۵۰۰ شانه

قیمت فرش ماشینی ۹ متری ۱۵۰۰ شانه به صورت عادی به موارد مختلفی بستگی دارد که شرح کامل آن قطعا خالی از حوصله شماست؛ ما به اختصار به مهمترین آنها می پردازیم:

دستگاه بافت فرش

بر اساس دستگاه بافت شانه و تراکم فرش مشخص می شود. در حال حاضر انواع فرش های ماشینی به صورت ۱۵۰۰ شانه، ۱۲۰۰ شانه، ۱۰۰۰ شانه، ۷۰۰ شانه، ۵۰۰ شانه، ۴۴۰ شانه، ۳۵۰ شانه و ۳۲۰ شانه موجود می باشد. اگر چه تراکم فرش ها قابل تغییر است ولی به صورت نورمال تراکم فرش ها با شانه های ذکر شده به ترتیب ۴۵۰۰ ، ۳۶۰۰ ، ۳۰۰۰ ، ۲۵۵۰ ، ۱۰۰۰ ، ۹۰۰ ، ۷۰۰ و ۶۰۰ می باشد.

طبیعی است که هرچه فرش شانه و تراکم بالاتری داشته باشد از قیمت بالاتری برخوردار است.

جنس مواد اولیه فرش ماشینی

مواد اولیه از مهمترین عواملی است که علاوه بر قیمت فرش، بر طول عمر آن تاثیر مستقیم دارد. فرش های آکریلیک به مراتب از انواع فرش های بی سی اف، پلی استر، ورژن و… ارجحیت دارد. البته فرش های آکریلیک زیاد پرز می دهد اما با توسعه فناوری، تکنولوژی هیت ست کردن فرش های آکریلیک به کمک آمد و امروزه فرش های آکریلیک هیت ست شده بسبار پرزدهی کمی دارند و پس از مدتی همان هم تمام می شود. همانطور که بیان شد فرش های آکریلیک نسبت به سایز مواد از قیمت بالاتری برخوردار است.

تکمیل و بسته بندی فرش ماشینی

تکمیل و بسته بندی جزء آخرین مرحله های تولید فرش ماشینی است و جزء عوامل موثر در تعیین قیمت فرش ماشینی می باشد.

برندینگ فرش ماشینی

برند یکی از مهمترین عامل ها در تعیین قیمت یک فرش می باشد. اگرچه خرید از برندهای معروف و مشهور خوشایند است، اما توجه داشته باشید که باید هزینه های تبلیغاتی که در برند شدن آن محصول صرف شده را شما پرداخت کنید.

سایر عوامل موثر در قیمت فرش

سایر عوامل موثر در قیمت شامل نیروی انسانی، حمل و نقل و همچنین هزینه های انبارداری می باشد. ضمن اینکه نباید واسطه ها و دلالان را فراموش کنیم.

خرید اقساطی فرش ماشینی

شما می توانید در ایران کارپت به ۳ طریق به صورت قسطی فرش خریداری کنید.

۱- خرید قسطی فرش به صورت مستقیم از ایران کارپت

در صورتی که کارمند دولت و یا دارای جواز کسب هستید، در این روش می توانید با با پرداخت یک سوم مبلغ سفارش بعنوان پیش پرداخت و سقف اعتبار ۱۰ میلیون تومان در بازپرداخت نهایتا ۱۲ ماهه و سود ماهیانه ۳% فرش خریداری کنید. در این روش برای هر قسط یک قطعه چک دریافت می شود.

برای اطلاعات بیشتر به صفحه خرید قسطی فرش ماشینی برای کارمندان و شاغلین مراجعه کنید.

۲- خرید قسطی فرش برای بازنشستگان تامین اجتماعی و مستمری بگیران بانک رفاه

اگر بازنشسته تامین اجتماعی و مستمری بگیر بانک رفاه هستید، در این روش می توانید تا سقف اعتبار ۵۰ میلیون تومان در بازپرداخت ۳۶ ماهه و کارمزد ۱۸ فرش خریداری کنید.

برای اطلاعات بیشتر به صفحه خرید اقساطی فرش برای بازنشستگان تامین اجتماعی مراجعه کنید.

۳- خرید قسطی فرش با استفاده از کارت اعتباری شرکت های واسطه

ایران کارپت با شرکت های واسطه فروش اقساطی نظیر لندو، والتا و.. نیز همکاری دارد که برای اطلاع از شرایط آنان می توانید به صفحه فروش اقساطی فرش ماشینی به صورت آنلاین مراجعه نمایید.

فرش 700 شانه فرش 1000 شانه فرش 1200 شانه فرش 1500 شانه

 

سوالات متداول

بله، تمامی قیمت محصولات درج شده در سایت ایران کارپت به روز می‌باشد. توجه داشته باشید در صورت پرداخت آنلاین هنگام ثبت سفارش، قیمت ها قطعی است ولی در صورتی که قصد پرداخت به هنگام تحویل دارید، قیمت فرش بر اساس نرخ روز تحویل خواهد بود.

بله، اکثر فرش های ما بین ۲ الی ۵ سال ضمانت نامه کتبی دارد که در مشخصات محصول میزان دقیق ضمانت درج شده است. همچنین فرش ها تا ۷ روز ضمانت برگشت وجه دارند و بر اساس شرایط مندرج در ایران کارپت، می توانید آنها را مرجوع یا تعویض نمایید.

در صورت پرداخت آنلاین ارسال به سراسر کشور رایگان است، در صورتی که قصد پرداخت هنگام تحویل دارید هزینه بر عهده مشتری می باشد. هزینه ارسال توسط تیپاکس به صورت حدودی برای هر تخته فرش ۱۲ متری، ۱۲۰ هزار تومان، ۹ متری، ۹۰ هزار تومان و ۶ متری ، ۷۰ هزار تومان است.

بله، امکان ارسال فرش به سراسر کشور از طریق باربری، ترمینال و تیپاکس وجود دارد. توجه داشته باشید که در صورتی که قصد پرداخت موقع تحویل دارید، حتما باید در شهر شما نمایندگی تیپاکس وجود داشته باشد.

بله، امکان پرداخت هنگام تحویل وجود دارد ولی در این حالت هزینه ارسال بر عهده مشتری می باشد. توصیه ما به شما برای جلوگیری از هرگونه تغییر قیمت در مبلغ سفارش و ارسال رایگان، پرداخت آنلاین می باشد.

بله، برای کارمندان دولت، دارندگان جواز کسب  و کارمندان و کارگران با ارائه نامه کسر از حقوق، امکان خرید اقساطی فرش به صورت ۳ ماهه، ۶ ماهه و ۱۲ ماهه  با ارائه چک صیادی وجود دارد. برای اطلاع از شرایط کامل صفحه خرید اقساطی فرش را مطالعه نمایید.

4/5 - (5 امتیاز)
دیدگاه شما

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید
ما معمولاً در چند دقیقه پاسخ می دهیم
محصول با موفقیت به سبد خرید اضافه شد.