خرید اقساطی فرش برای بازنشستگان تامین اجتماعی

خرید اقساطی فرش برای بازنشستگان

خرید قسطی فرش ماشینی ویژه بازنشستگان تامین اجتماعی با همکاری ایران کارپت، بانک رفاه و شرکت فرش نگین مشهد هلال آغاز شد.

حداکثر میزان خرید فرش ۵۰ میلیون تومان با نرخ ۱۵% و بازپرداخت ۳۶ ماهه می باشد.

اطلاعیه اسفند ماه ۱۴۰۰ » این طرح متوقف شده است

خرید اقساطی فرش ماشینی برای بازنشستگان

گران شدن قیمت فرش ماشینی در چند ماه گذشته و کاهش توان اقتصادی خانوارها برای خرید فرش موجب شد که برخی بانک ها از جمله رفاه کارگران، مبلغ ۵۰ میلیون تومان تسهیلات را با نرخ ۱۵ درصد را در قالب طرح رفاه کالا به مستمری بگیران سازمان تامین اجتماعی مشروط به دریافت حقوق از این بانک پرداخت کنند.

جزییات خرید اقساطی فرش برای بازنشستگان

در صورتی که خرید حضوری برای شما مشکل است به صورت غیر حضوری نیز می توانید خرید اقساطی داشته باشید، ما تصاویر فرش ها را برایتان در واتس اپ ارسال می کنیم. پس از انتخاب فرش ها، شما تعداد و سایز مورد نظر را برای ما به همراه تصویر کارت ملی شخص بازنشسته یا مستمری بگیر ارسال می نمایید تا ما برای شما پیش فاکتور صادر و ارسال کنیم.

کافی است پیش فاکتور رو پرینت گرفته و به نزدیکترین شعبه بانک رفاه به محل زندگی خود مراجعه و روال معمول دریافت وام بانکی را انجام دهید. پس از تکمیل کارهای بانکی، تصویر پاراف شده بانک که به تایید بانک رفاه رسیده را ارسال کنید تا ظرف ۱۰ الی ۱۴ روز فرش های برای شما به صورت رایگان ارسال شود.

فرش ها دارای ۵ سال ضمانت و با بهترین کیفیت ممکن می باشد. جنس نخ خاب فرش ها ۱۰۰% آکریلیک هیت ست شده الیاف بایر آلمان می باشد.

سایز فرش ها علاوه بر ۱۲ متری (۳*۴) و ۹ متری (۲٫۵۰*۳٫۵۰) و ۶ متری (۲*۳)  در سایز کناره ۱*۲ و ۱*۳ و ۱*۴ و قالیچه ۱٫۵۰*۲٫۲۵ و ۱*۱٫۵۰ و پادری هم موجود است که قیمت آن بر اساس مساحت محاسبه می گردد.

خرید اقساطی فرش برای بازنشستگان شامل چه محصولاتی می شود؟

خرید اقساطی فرش ویژه بازنشستگان شامل انواع محصولات شرکت نگین مشهد هلال، اعم از فرش های ۱۲۰۰ شانه، ۷۰۰ شانه و گلیم و وینتیج می باشد.

برای دیدن محصولات کامل این شرکت لطفا تنها در واتس اپ به شماره ******* پیام بدهید و بر اساس قیمت های ذکر شده در پایین این صفحه بفرمایید کدام فرش های را برای شما ارسال کنیم. (چند شانه؟)

توجه کنید تمامی اطلاعات در این صفحه وجود دارد. لذا چون حجم تماس ها بسیار بالا هست، از تماس بی مورد جهت دریافت اطلاعاتی که در همین صفحه وجود دارد خودداری کنید و این صفحه را به صورت کامل مطالعه نمایید.

جزییات خرید اقساطی فرش برای بازنشستگان

با استفاده از تسهیلات بانک رفاه، سقف خرید فرش از ایران کارپت تا ۵۰ میلیون تومان و تنها از محصولات شرکت فرش نگین مشهد هلال می باشد. این طرح برای خرید اقساطی فرش برای بازنشستگان سراسر کشور مهیا می باشد.

بازنشستگان و مسمتری بگیران محترم بانک رفاه می توانند با انتخاب فرش از محصولات شرکت فرش نگین مشهد هلال و ارائه کد ملی، درخواست صدور فاکتور شناسه دار نمایند. این فاکتور پس از صدور برای مشتری گرامی، شامل شماره حساب، شناسه پرداخت و اطلاعیه توافق نامه ارسال می شود تا به نزدیکترین بانک رفاه محل سکونت ارائه نمایند.

در صورت عدم وجود مشکل خاص، بانک رفاه نسبت به صدور وام به شخص بازنشسته و به حساب این شرکت اقدام می نماید و فرش برای مشتری ارسال می شود.

نکات مهم در مورد فروش اقساطی فرش ماشینی به بازنشستگان

این تسهیلات تنها برای خریداران فرش از نمایشگاه و فروشگاه فرش ایران کارپت به صورت حضوری و یا اینترنتی و از محصولات شرکت نگین مشهد هلال قابل انجام است.

برای ثبت سفارش یا دریافت تصاویر محصولات خرید اقساطی فرش برای بازنشستگان به شماره ****** در واتس اپ پیام بدهید و بر اساس قیمت های ذکر شده در پایین بفرمایید کدام فرش های را برای شما ارسال کنیم. (چند شانه؟) (لطفا تنها در واتس اپ پیام دهید و از تماس بی مورد خودداری کنید)

توجه داشته باشید، نرخ سالانه این وام ۱۵% می باشد.

اطلاعیه آذرماه ۱۴۰۰ » بدلیل پایان اعتبارات بانک رفاه، این طرح تا اطلاع ثانوی متوقف شده است.

قیمت فرش های اقساطی بازنشستگان (تاریخ ۱۵ مهر ۱۴۰۰ )

فرش های ۷۰۰ شانه تراکم ۲۵۵۰ اعم از برجسته و ساده

قیمت ۱۲ متری ۸۷۰۰۰۰۰ تومان

قیمت ۹ متری ۶۷۰۰۰۰۰ تومان

قیمت ۶ متری ۴۳۵۰۰۰۰ تومان

فرش های ۱۰۰۰ شانه تراکم ۳۰۰۰ برجسته

قیمت ۱۲ متری ۹۵۰۰۰۰۰ تومان

قیمت ۹ متری ۷۴۰۰۰۰۰ تومان

قیمت ۶ متری ۴۷۵۰۰۰۰ تومان

فرش های ۱۲۰۰ شانه تراکم ۳۶۰۰ برجسته

قیمت ۱۲ متری ۱۰۶۵۰۰۰۰ تومان

قیمت ۹ متری ۸۲۰۰۰۰۰ تومان

قیمت ۶ متری ۵۳۲۵۰۰۰ تومان

برای مشاهده تصویر محصولات شرکت فرش نگین مشهد هلال لطفا در واتس اپ به شماره ****** پیام بدهید و بر اساس قیمت های ذکر بفرمایید کدام فرش های را برای شما ارسال کنیم. (چند شانه؟)

اطلاعیه آذرماه ۱۴۰۰ » بدلیل پایان اعتبارات بانک رفاه، این طرح تا اطلاع ثانوی متوقف شده است.

4.2/5 - (11 امتیاز)
دیدگاه شما

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید
ما معمولاً در چند دقیقه پاسخ می دهیم
محصول با موفقیت به سبد خرید اضافه شد.