جدیدترین فرش ۱۰۰۰ شانه کاشان + برترین طرح های فرش ۱۰۰۰ شانه

جدیدترین فرش 1000 شانه

امروزه فرش ماشینی مشتریان زیادی را به خود اختصاص داده است که از این بین افرادی به دنبال آخرین و جدیدترین طرح ها و نقشه ها هستند . شرکت های فرش کاشان نیز دائما در حال بروزشدن هستند و در حال تولید جدیدترین فرش ۱۰۰۰ شانه کاشان که علاوه بر طرح و نقشه بی نظیر از قیمت مناسبی نیز برخوردار است هستند .

در این راستا ایران کارپت لیستی از جدیدترین فرش ماشینی ۱۰۰۰ شانه کاشان را برای افرادی که علاقه مند به خرید آخرین فرش های تولید شده هستند فراهم کرده است تا بتواند به کاربران و مشتریان عزیز راهنمایی کرده باشد .

فرش ماشینی ۱۰۰۰شانه کاشان

اگر بخواهیدم از خصوصیات جدیدترین فرش ۱۰۰۰ شانه کاشان بگوییم بایستی گفت که از ۱۰۰۰ گره یا ریشه در یک متر از عرض فرش و ۱۵۰۰ ریشه یا گره در یک متر از طول فرش تشکیل شده است . ضخامت فرش های ۱۰۰۰ شانه حدود ۹ میلی متر بوده که این ویژگی موجب شده تا فرش ۱۰۰۰شانه برای نشستن و رفت و آمد مناسب باشد ولی بهتر است در فضاهایی که بیشتر از مبل استفاده شده قرار بگیرد .

فرش های ۱۰۰۰ شانه با تراکم ۳۰۰۰ تولید می شوند . فرش ۱۰۰۰ شانه در مقایسه با فرش ۱۲۰۰ شانه از نظر ضخامت تفاوت بسیار کمی دارند .

جدیدترین فرش ۱۰۰۰ شانه کاشان

در بازار فرش ایران کلیه فرش های ۱۰۰۰ شانه به صورت ۸ رنگ ، ۱۰ رنگ و ۱۴ رنگ ،‌  فرش ۱۰۰۰ شانه ساده و گل برجسته ،‌  فرش ماشینی ۱۰۰۰ شانه لایت و.. ارائه می شود .همه فرش های این نمایشگاه از الیاف اکرلیک هیت ست شده بافته شده و علاوه بر کیفیت بالای فرش ،‌ طرح های متنوع و همه پسند نیز دارد . در ادامه چند نمونه از جدیدترین فرش ماشینی ۱۰۰۰ شانه کاشان را با هم مرور می کنیم .

جدید ترین فرش 1000 شانه کاشان

فرش ۱۰۰۰ شانه نقشه مهرآذر زمینه اطلسی

فرش ۱۰۰۰ شانه طرح مهرآذر زمینه اطلسی یکی از جدیدترین فرش ۱۰۰۰ شانه کاشان است .  رنگ اطلسی این فرش ، جلوه ای بسیار زیبا به فرش بخشیده است . حاشیه  کرم رنگ دور تا دورحاشیه فرش ، نمایی جذاب و دیدنی به این فرش ۱۰۰۰ شانه زیبا داده است .  اگر به دنبال فرش آبی با شدت نگ ملایم تر هستید ،‌ این فرش طمینه آبی کم رنگ یا اطلسی شدت رنگ کمتری نسبت به دیگر فرش ماشینی آبی دارد .

فرش ماشینی زمینه اطلسی از رنگ هایی است که مناسب دکوراسیون های امروزی و مدرن است . استفاده از رنگ های کرم و سفید و به طور کلی رنگ های روشن در کنار رنگ اطلسی فرش ماشینی زیبایی خاصی دارد .

اگر کف منزل تان سرامیک با رنگ های روشن همچون کرم یا سفید و یا پارکت است ،‌ فرش را به دیوار ها نچسبانید و با کمی فاصله قرار دهید .

برای مشاهده تصویر ،‌ خرید و قیمت فرش ماشینی ۱۰۰۰ شانه زمینه اطلسی کلیک کنید .

اگر از این طرح خوشتان آمد و رنگ بندی آن را دوست نداشتید رنگ بندی های دیگری نیز برای این فرش وجود دارد . برای مشاهده لینک زیر را ببینید .

فرش ماشینی طرح مهرآذر

فرش ۱۰۰۰ شانه نقشه افشان اصفهان  زمینه نقره ای

اگر به دکوراسیون های مجلل علاقه مند هستید ،‌ فرش نقشه اصفهان نقره ای را به شما پیشنهاد می کنیم . طراحی خلوت این فرش باعث می شود تا دکوراسیون هایی که شلوغ هستند را جلوه ای خاص ببخشد . همچنین اگر در خانه آپارتمانی یا خانه کوچکی زندگی می کنید این فرش موجب بزرگ نشان دادن خانه تان می شود . فرش زمینه نقره ای از جمله فرش های ماشینی محبوب در بین مشتریان فرش ماشینی است . فرش هایی که زمینه روشن دارند سبب بزرگ جلوه دادن منزل می شود و می تواند با اکثر رنگ ها ست شود .

فرش افشان در طرح ها و رنگ های بی شماری طراحی و تولید می شود . اگر به فرش های بدون ترنج علاقه مند هستید و می خواهید نمونه های بیشتری از آن را مشاهده کنید ،‌ به صفحه زیر بروید .

فرش ماشینی نقشه افشان

برای اینکه طرح های دیگر از نقشه افشان یا فرش افشان اصفهان مشاهده کنید روی فرش ماشینی نقشه افشان اصفهان کلیک کنید . برای مشاهده تصویر ،‌ خرید و قیمت فرش ماشینی ۱۲۰۰ شانه افشان اصفهان نقره ای کلیک کنید .

فرش ۱۰۰۰ شانه نقشه بهشت زمینه کرم

فرش ماشینی طرح بهشت یکی از جدیدترین فرش ۱۰۰۰ شانه کاشان است که از استقبال خوبی برخوردار شده و افراد با سلیقه های مختلف از آن خرید می کنند . این فرش زیبا از ۱۰ رنگ متنوع در طراحی فرش به کار گرفته و علاوه بر رنگ بندی فوق العاده از الیاف اکریلیک هیت ست شده مرغوب که موجب زیبایی ظرافت این طرح شده استفاده کرده است .

به خاطر اینکه این نقشه فرش تقریبا شلوغ است ، بهتر ست در مکان های بزرگ و دکوراسیون های خلوت استفاده شود تا نمای بیشتری داشته باشد . فرش ماشینی نقشه بهشت در رنگ های مختلفی از جمله سرمه ای ،‌ نسکافه ای ،‌ کرم و اطلسی تولید می شود .

برای اینکه طرح های نقشه بهشت یا فرش ماشینی نقشه بهشت را مشاهده کنید روی فرش ماشینی نقشه بهشت کلیک کنید تا تمامی رنگ بندی ها را به شما نشان دهد .

برای مشاهده تصویر ،‌ خرید و قیمت فرش ماشینی ۱۲۰۰ شانه بهشت زمینه کرم کلیک کنید .

فرش ۱۰۰۰ شانه نقشه ساقی زمینه چهره ای

فرش ۱۰۰۰ شانه طرح ساقی یکی از جدیدترین فرش ۱۰۰۰ شانه کاشان است که اطراف ترنج این فرش تا کناره های فرش به صورت ماهرانه و خلاقانه گل هایی طراحی شده اند که فرش را خیلی شلوغ نکرده است و تقریبا محو هستند . این طرح برای کسانی است که به دنبال طرح های خاص و ناب هستند . نقشه ساقی فقط در رنگ های سرمه ای ،‌نسکافه ای ،‌کرم ،‌چهره ای و اطلسی بافته و روانه بازار می شود .

برای اینکه طرح های نقشه بهشت یا فرش ماشینی نقشه بهشت را مشاهده کنید روی فرش ماشینی نقشه ساقی کلیک کنید تا تمامی رنگ بندی ها را به شما نشان دهد .

برای مشاهده تصویر ،‌ خرید و قیمت فرش ۱۰۰۰ شانه گل برجسته نقشه ساقی زمینه چهره ای کلیک کنید .

خرید جدیدترین فرش ۱۰۰۰ شانه کاشان

برای مشاهده طرح های بیشتر به صفحه محصولات ۱۰۰۰شانه بروید و از بزرگترین بازار فرش ایران دیدن کنید . خرید از این مجموعه هم به صورت حضوری و هم غیر حضوری یعنی اینترنتی می باشد .

افرادی که در شهر های دیگر زندگی می کنند ممکن است امکان خرید حضوری را نداشته باشند لذا سایت ایران کارپت را راه اندازی کردیم تا امکان مشاهده محصولات و خرید اینترنتی در سراسر ایران وجود داشته باشد . مزیت خرید اینترنتی نسبت به حضوری این است که در هر زمان و ساعت از روز می توانید به بازار فرش ایران سری بزنید . محصولاتی که علاقه مند هستید را مقایسه کرده و سپس اقدام به خرید نمایید .

تمامی طرح هایی که در سایت وجود دارد ،‌  با قیمت مناسب و ارسال رایگان به سراسر کشور به فروش می رسد . در صورت وجود هر گونه سوال می توانید با شماره تلفن های زیر تماس حاصل فرمایید .

۰۳۱۵۵۳۴۰۰۳۸۰۹۱۲۵۳۴۷۵۹۶

همچنین برای مشاهده فرش های ایران کارپت از طریق لینک های زیر اقدام نمایید:

فرش 700 شانه فرش 1000 شانه فرش 1200 شانه فرش 1500 شانه

ایران کارپت هفت روز هفته ۲۴ ساعته در خدمت شماست .

این مطلب چطور بود؟
دیدگاه شما

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید
ما معمولاً در چند دقیقه پاسخ می دهیم
محصول با موفقیت به سبد خرید اضافه شد.