بهترین مدل فرش ماشینی ۱۲۰۰ شانه سال ۹۸ + عکس و قیمت فرش

پرفروش ترین فرش سال

بهترین مدل فرش ماشینی ۱۲۰۰ شانه سال ۹۸ و طرح های برتر فرش ماشینی سال ، موضوعی است که میخواهیم برای تان بیان کنیم . توصیه ما به افرادی که قصد خرید فرش ماشینی دارند یا می خواهند از طرح های پرفروش فرش ماشینی سال مطلع شوند تا پایان این مطلب با ما همراه باشند .

ممکن است برخی از افراد از اصطلاحاتی که در فرش به کار می رود اطلاعی نداشته باشند . ما در ابتدا برخی از مفاهیم مربوطه در این زمینه را شرح می دهیم .

اصطلاح شانه که به فرش ماشینی اطلاق می شود برای محاسبه تعداد گره هایی که در یک متر از عرض فرش وجود دارد استفاده می شود . به عنوان مثال فرش ماشینی ۱۲۰۰ شانه یعنی در هر یک متر از عرض فرش ، ۱۲۰۰ گره وجود دارد .

تراکم هم یعنی همین اما در جهت طولی فرش ( تراکم واقعی نصف عددی است که گفته می شود ) . یعنی فرش ماشینی ۱۲۰۰ شانه تراکم ۳۶۰۰ در هر متر از طول فرش ، ۱۸۰۰ گره قرار گرفته است .

از جمله کلماتی که در زمینه خرید فرش ماشینی استفاده می شود ، الیاف آکریلیک یا نخ آکریلیک هیت ست شده است که بهترین نخ برای بافت فرش ماشینی محسوب می شود . این الیاف ، پرزدهی ندارد و دوام و مقاومت بالایی در برابر شستشو ، حرارت بالا و … دارد .

بهترین مدل فرش ماشینی 1200 شانه سال 98

طرح های برتر فرش ماشینی ۱۲۰۰ شانه

ما پربازدید ترین و محبوب ترین فرش ماشینی از دید کاربران ایران کارپت را در این صفحه قرار داده ایم تا بهترین فرش های ماشینی که فروش خوبی هم داشته اند را برای تان منتشر کنیم . شما هم می توانید از این طرح ها مشاهده کنید و برای خانه خودتان خرید کنید .

کلیه طرح هایی که در ادامه آن ها را مشاهده خواهید نمود ، فرش ماشینی ۱۲۰۰ شانه با تراکم ۳۶۰۰ می باشند که در بافت فرش از نخ آکریلیک هیت ست شده استفاده شده است . نخ هایی که در تار و پود فرش نیز استفاده شده است از پنبه بوده و در اندازه های ۶ متری ، ۹ متری و ۱۲ متری تولید می شود .

بهترین مدل فرش ماشینی ۱۲۰۰ شانه سال ۹۸

فرش ۱۲۰۰ شانه نقشه باغ ملک کرم

فرش ۱۲۰۰ شانه نقشه باغ ملک کرم یکی از محبوب ترین فرش ماشینی از دید کاربران ایران کارپت است که به خاطر زیبایی رنگ بندی و نقشه جز محبوب ترین ها شده است . این فرش علاوه بر کیفیت و دووام بالایی که دارد ، زیبایی خانه تان را دوچندان می کند . فرش هایی که زمینه شان کرم است فضا را بزرگتر جلوه می دهند . در ادامه تصاویری از این فرش را برای شما تهیه کرده ایم .

پرفروش ترین فرش ها

پرفروش ترین فرش سال

تمامی تصاویری که در ایران کارپت وجود دارد از خود فرش است و بدون هیچ گونه ادیت و فتوشاپی در سایت قرار داده شده است . برای نمایش تصاویر در سایز بزرگتر روی تصاویر کلیک کنید یا اینکه به صفحه فرش ماشینی نقشه باغ ملک  بروید .
نقشه باغ ملک رنگ بندی های دیگر هم دارد برای تماشای رنگ های دیگر به صفحه فرش ماشینی نقشه باغ ملک بروید .

قیمت فرش ۱۲۰۰ شانه نقشه باغ ملک کرم

قیمت فرش ۱۲۰۰ شانه ۱۲ متری : ۱٫۸۵۰٫۰۰۰ تومان
قیمت فرش ۱۲۰۰ شانه ۹ متری : ۲٫۸۳۰٫۰۰۰ تومان
قیمت فرش ۱۲۰۰ شانه ۶ متری : ۳٫۷۰۰٫۰۰۰ تومان

فرش ۱۲۰۰ شانه لایت نقشه تارا زمینه طوسی

یکی دیگر از بهترین مدل فرش ماشینی ۱۲۰۰ شانه سال ۹۸ ، فرش ۱۲۰۰ شانه نقشه تارا طوسی است که به دلیل رنگ بندی خاص جز بهترین فرش ها انتخاب شده است .

اگر به رنگ های خنثی علاقه مند هستید ، انتخاب فرش ماشینی به رنگ طوسی انتخاب خوبی خواهد بود افرادی که در دکوراسیون خود از رنگ هایی همچون زرد، قهوه ای ، آبی ، طوسی ، سفید شیری ، سفید خالص ، سبز ، صورتی ، نارنجی و بنفش استفاده کرده اند می توانند از فرش طوسی برای ست کردن فرش با دکوراسیون خود استفاده کنند .

نمایش بیشتر : فرش ماشینی طوسی رنگ

در ادامه تصاویری از این فرش را برای شما تهیه کرده ایم . تمامی تصاویر موجود در ایران کارپت از خود فرش گرفته شده است و بدون هیچ گونه ادیت و فتوشاپی در سایت قرار داده شده است . برای نمایش تصاویر در سایز بزرگتر روی تصاویر کلیک کنید یا اینکه به صفحه فرش ماشینی نقشه تارا طوسی بروید . نقشه تارا رنگ بندی های دیگر هم دارد برای تماشای رنگ های دیگر به صفحه فرش ماشینی نقشه تارا بروید .

پرفروش ترین فرش ماشینی کاشان

پرفروش ترین فرش امسال

قیمت فرش ۱۲۰۰ شانه نقشه تارا زمینه طوسی

قیمت فرش ۱۲۰۰ شانه ۱۲ متری : ۱٫۹۶۰٫۰۰۰ تومان
قیمت فرش ۱۲۰۰ شانه ۹ متری : ۲٫۹۹۰٫۰۰۰ تومان
قیمت فرش ۱۲۰۰ شانه ۶ متری : ۳٫۹۳۶٫۰۰۰ تومان

فرش ۱۲۰۰ شانه لایت نقشه هالیدی زمینه آبی

از بهترین مدل فرش ماشینی ۱۲۰۰ شانه سال ۹۸ ، فرش ۱۲۰۰ شانه لایت نقشه هالیدی است که به دلیل نقشه فوق العاده ای که دارد جز بهترین فرش ها منتخب کاربران ایران کارپت و بهترین فرش سال شده است . فرش هالیدی از جمله فرش هایی است که برخلاف فرش هایی که ترنج شلوغ و بزرگی دارد ، فرشی خلوت می باشد . نمای خلوت و در عین حال دلنشین فرش ، توجه بسیاری از مشتریان را به خود جلب کرد .

این فرش در شانه ها و تراکم های مختلف بافته می شود و قیمت های متفاوت نیز دارد .

در ادامه تصاویری از این فرش را برای شما تهیه کرده ایم . تمامی تصاویری که در ایران کارپت وجود دارد از خود فرش است و بدون هیچ گونه ادیت در سایت قرار داده شده است . برای نمایش تصاویر در سایز بزرگتر روی تصاویر کلیک کنید یا اینکه به صفحه فرش ماشینی نقشه هالیدی آبی بروید .

فرش ماشینی نقشه هالیدی رنگ بندی های دیگر و شانه و تراکم مختلف هم دارد برای تماشای رنگ های دیگر به صفحه فرش ماشینی نقشه هالیدی بروید .

پرفروش ترین فرش ایران

پرفروش ترین فرش ایرانی

قیمت فرش ۱۲۰۰ شانه نقشه هالیدی زمینه آبی

قیمت فرش ۱۲۰۰ شانه ۱۲ متری : ۱٫۹۶۰٫۰۰۰ تومان
قیمت فرش ۱۲۰۰ شانه ۹ متری : ۲٫۹۹۰٫۰۰۰ تومان
قیمت فرش ۱۲۰۰ شانه ۶ متری : ۳٫۹۳۶٫۰۰۰ تومان

فرش ۱۲۰۰ شانه نقشه افشان کیمیا زمینه سرمه ای

یکی دیگر از بهترین مدل فرش ماشینی ۱۲۰۰ شانه سال ۹۸ ،فرش ۱۲۰۰ شانه نقشه افشان کیمیا زمینه سرمه ای است .

در سال های گذشته مشهور ترین طرحی که در رفش ماشینی به کار برده می شد طرحی بود که یک ترنجی در مرکز فرش وجود داشت و اطراف فرش تا حاشیه ها را گل هایی در برمی گرفت . اما در سال های بعد طراحان نقشه فرش ماشینی تصمیم گرفتند فرشی را طراحی کنند که در مرکز فرش ، ترنج را حذف کنند و نقشه ای جدید را خلق کنند .

در ادامه تصاویری از این فرش را برای شما تهیه کرده ایم . تمامی تصاویری که در ایران کارپت وجود دارد از خود فرش است و بدون هیچ گونه ادیتی در سایت قرار داده شده است . برای نمایش تصاویر در سایز بزرگتر روی تصاویر کلیک کنید یا اینکه به صفحه فرش ماشینی نقشه افشان کیمیا سرمه ای بروید .

فرش ماشینی نقشه افشان کیمیا رنگ بندی های دیگر و شانه و تراکم مختلف هم دارد برای تماشای رنگ های دیگر به صفحه فرش ماشینی نقشه افشان بروید .

پرفروش ترین فرش بازار

 پرفروش ترین فرش تهران

قیمت فرش ۱۲۰۰ شانه نقشه کیمیا زمینه سرمه ای

قیمت فرش ۱۲۰۰ شانه ۱۲ متری : ۱٫۸۵۰٫۰۰۰ تومان
قیمت فرش ۱۲۰۰ شانه ۹ متری : ۲٫۸۳۰٫۰۰۰ تومان
قیمت فرش ۱۲۰۰ شانه ۶ متری : ۳٫۷۰۰٫۰۰۰ تومان

فرش ۱۲۰۰ شانه نقشه طرح فرانسوی زمینه سرمه ای

یکی از بهترین مدل فرش ماشینی ۱۲۰۰ شانه سال ۹۸ ،فرش ۱۲۰۰ شانه فرانسوی زمینه سرمه ای است . سرمه ای رنگی شیک و زیباست که طرفداران بسیاری دارد و در فضای دکوراسیون منزل نیز می توان به راحتی با رنگ های مختلف هماهنگ کرد . رنگ سرمه ای با رنگ هایی همچون سفید ، زرشکی ، لیمویی ، خاکستری یا طوسی همخوانی دارد و برای خرید مبل و پرده می توانید از این رنگ ها استفاده کنید .

فرش فرانسوی سرمه ای از جمله فرش شلوغ است که بهتر است برای خانه های بزرگ خریداری شود .

در ادامه تصاویری از این فرش را برای شما تهیه کرده ایم . تمامی تصاویری که در ایران کارپت وجود دارد از خود فرش است و بدون هیچ گونه ادیتی در سایت قرار داده شده است . برای نمایش تصاویر در سایز بزرگتر روی تصاویر کلیک کنید یا اینکه به صفحه فرش ماشینی نقشه فرانسوی سرمه ای بروید . فرش ماشینی نقشه فرانسوی رنگ بندی دیگری ندارد و فقط در همین رنگ موجود است .

 پرفروش ترین طرح های فرش ماشینی

قیمت فرش ۱۲۰۰ شانه نقشه فرانسوی زمینه سرمه ای

قیمت فرش ۱۲۰۰ شانه ۱۲ متری : ۱٫۹۶۰٫۰۰۰ تومان
قیمت فرش ۱۲۰۰ شانه ۹ متری : ۲٫۹۹۰٫۰۰۰ تومان
قیمت فرش ۱۲۰۰ شانه ۶ متری : ۳٫۹۳۶٫۰۰۰ تومان

خرید فرش ماشینی

برای خرید فرش ماشینی شما می توانید از طریق تماس با واحد فروش فرش ایران کارپت ، کانال تلگرام ایران کارپت و یا از طریق واتساپ محصول مورد نظر خود را سفارش دهید .

در این مقاله سعی کردیم به بهترین مدل فرش ماشینی ۱۲۰۰ شانه سال ۹۸ بپردازیم. ممکن است هنوز بعضی از پرسش ها برای شما وجود داشته باشد؛ مشکلی نیست، چون ما همیشه پاسخگوی سوالات شما به صورت ۲۴ ساعته از طریق شماره های زیر به صورت تلفنی و یا شبکه های اجتماعی مثل تلگرام یا واتس اپ هستیم.

۰۳۱۵۵۳۴۰۰۳۸۰۹۱۲۵۳۴۷۵۹۶

همچنین برای مشاهده فرش های ایران کارپت از طریق لینک های زیر اقدام نمایید:

فرش 700 شانه فرش 1000 شانه فرش 1200 شانه فرش 1500 شانه

4.4/5 - (28 امتیاز)
دیدگاه شما

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید
ما معمولاً در چند دقیقه پاسخ می دهیم
محصول با موفقیت به سبد خرید اضافه شد.