پرفروش ترین طرح فرش ماشینی در سال ۱۴۰۰ + ۸ طرح پرفروش فرش

در این پست به بررسی پرفروش ترین طرح فرش ماشینی بازار در سال اخیر خواهیم پرداخت. مشتریان فرش وقتی از خرید فرش خود احساس رضایت خاطر دارند که از میان حجم انبوهی از فرش های رنگارنگ و با طرح ها و قیمت های مختلف، فرش دلخواهشان را انتخاب کنند.

فرش خریداری شده باید از نظر کیفیت، در بالاترین درجه خود باشد و قیمت مناسبی نیز داشته باشد و مشتری باید بتواند محصول را به راحتی و در امنیت کامل دریافت کنند.

ایران کارپت همیشه در تلاش است تا محصولاتی را با بهترین کیفیت ، مناسب ترین قیمت و در کمترین زمان ممکن به دست مشتری برساند و رضایت مشتریان خود را جلب نماید؛ این شما و این معرفی پرفروش ترین طرح فرش ماشینی در سال ۱۴۰۰

انواع طرح فرش ماشینی

طرح های فرش ماشینی به سه دسته تقسیم میشود :

  • طرح های کلاسیک فرش های دستباف که معمولا طرفداران سبک کلاسیک به دنبال آن هستند.
  • طرح مدرن که کاملا از ظاهر آن نیز مشخص است که متناسب با دکوراسیون های خاص و اسپرت هستند.
  • تلفیقی از مدرن و سنتی که برگرفته از طرح فرش دستبافت و نقاشی های مدرن ایرانی است.

امروزه طراحان فرش ماشینی با توجه به میل بازار، سعی می کنند طرح هایشان در دسته سوم که استقبال زیادی از آن شده است، قرار بگیرد.

هنرمندان خلاق با طراحی نقشه های تلفیقی با رنگبندی های جالب توانسته اند طرح هایی خلاقانه بوجود آورند که علاوه بر جلب توجه مشتریان داخلی، علاقمندان زیادی از خارج نیز به دست آورند.

با مرور به پرفروش ترین محصولات ایران کارپت در خدمت شما خواهیم بود.

پرفروش ترین طرح فرش ماشینی ۱۴۰۰

فرش ماشینی ۷۰۰ شانه نقشه افشان درباری کد ۱۳۰۶۰

افشان درباری زمینه کرم یکی از زیباترین و پرفروش ترین طرح فرش ماشینی در بازار سال ۱۴۰۰ فرش ماشینی است. این طرح تلفیقی است از نقشه افشان کلاسیک و تغییراتی در آن که زیبایی دو چندانی به این طرح اصیل ایرانی داده است.

فرش 700 شانه گل برجسته نقشه افشان درباری کد 13060 زمینه کرم

اگر نقشه افشان درباری کد ۱۳۰۶۰ را پسند کرده اید و قصد خرید آن را دارید از طریق لینک زیر آن را سفارش دهید:

فرش ۷۰۰ شانه گل برجسته نقشه افشان درباری کد ۱۳۰۶۰ زمینه کرم

فرش ماشینی ۷۰۰ شانه نقشه رویال زمینه کرم

همانند طرح افشان درباری که در بخش قبل دیدیم، طرح رویال کرم نیز برگرفته از طرح کلاسیک افشان است. درواقع طرح افشان یکی از زیباترین طرح های فرش دستباف ایران است که به خاطر محبوبیتش همانطور که خواهیم دید تبدیل به پرفروش ترین طرح فرش ماشینی در سالهای اخیر شده است.

نقشه افشان تقریباً در تمامی ماشین آلات بافت فرش، بافته شده است. از انواع فرش ماشینی ۵۰۰ شانه، فرش ماشینی ۷۰۰ شانه، فرش ماشینی ۱۰۰۰ شانه، فرش ماشینی ۱۲۰۰ شانه و حتی فرش ماشینی ۱۵۰۰ شانه در الیاف و الوان مختلف و تراکم های گوناگون.

نقشه رویال، یکی دیگر از طرح های دسته بندی طرح فرش افشان است.

فرش 700 شانه گل برجسته نقشه رویال زمینه کرم

اگر نقشه رویال زمینه کرم را پسند کرده اید و قصد خرید آن را دارید از طریق لینک زیر آن را سفارش دهید:

فرش ۷۰۰ شانه گل برجسته نقشه رویال زمینه کرم

فرش ماشینی ۱۰۰۰ شانه نقشه رزا زمینه کرم

سومین طرح نیز نقشی از دسته بندی طرح های افشان است. نقشه رزا زمینه کرم در دسته بندی فرش ۱۰۰۰ شانه برجسته، یکی دیگر از پرفروش ترین فرش های ماشینی ایران در سال ۱۴۰۰ بوده است.

فرش 1000 شانه گل برجسته نقشه رزا زمینه کرم

اگر نقشه رزا زمینه کرم را پسند کردید و قصد خرید آن را دارید از طریق لینک زیر آن را سفارش دهید:

فرش ۱۰۰۰ شانه گل برجسته نقشه رزا زمینه کرم

فرش ماشینی ۷۰۰ شانه نقشه حریر زمینه فیلی

اگر چه طرح ۷۰۰ شانه حریر، نشانه هایی از نقشه افشان دارد، اما وجود ترنج آن را از دسته بندی فرش های طرح افشان خارج کرده است. نقشه حریر زمینه فیلی یکی دیگر از پرفروش ترین فرش های ۱۴۰۰ است.

فرش 700 شانه گل برجسته نقشه حریر زمینه فیلی

اگر نقشه رزا زمینه کرم را پسند کرده ید و قصد خرید آن را دارید از طریق لینک زیر آن را سفارش دهید:

فرش ۷۰۰ شانه گل برجسته نقشه حریر زمینه فیلی

فرش ماشینی ۷۰۰ شانه نقشه گل سرخ زمینه کرم

طرح افشان گل سرخ زمینه کرم یکی دیگر از زیباترین طرح های فرش ماشینی و از پرفروشترین فرش های امسال است.

فرش گل سرخ زمینه کرم

اگر نقشه رزا زمینه کرم را پسند کرده ید و قصد خرید آن را دارید از طریق لینک زیر آن را سفارش دهید:

فرش ۷۰۰ شانه گل برجسته نقشه گل سرح زمینه کرم

بیش از ۷۰ طرح و رنگ بندی برای فرش افشان ارائه شده و خوشبختانه تنوع بسیار زیادی دارد .اگر نقشه افشان یا طرح افشان را پسند کردید اما تمایل به مشاهده دیگر رنگ های نقشه افشان هستید لینک زیر را مشاهده کنید .

فرش ماشینی ۱۲۰۰ شانه نقشه آروانا زمینه متالیک

نقشه آروانا زمینه متالیک یکی از جدیدترین طرح های سال ۱۴۰۰ بود و برخلاف سایر نقشه های موجود که تقریباً جزء دسته بندی افشان قرار می گرفتند، این طرح علاوه بر حفظ ریشه های کلاسیک، طرحی مدرن محسوب می شود که از طرح های پرفروش امسال محسوب می گردد.

فرش 1200 شانه برجسته نقشه آروانا زمینه متالیک

اگر نقشه آروانا زمینه متالیک را پسند کرده ید و قصد خرید آن را دارید از طریق لینک زیر آن را سفارش دهید:

فرش ۱۲۰۰ شانه گل برجسته نقشه آروانا زمینه متالیک

فرش ماشینی ۱۵۰۰ شانه نقشه افشان زمینه سرمه ای

باز هم یک نقشه افشان دیگر، این بار در دسته بندی فرش های ۱۵۰۰ شانه. فرش ۱۵۰۰ شانه طرح افشان زمینه سرمه ای با بهره گیری از ظرافت فرش های ۱۵۰۰ شانه زیبایی دوچندانی یافته است، اگرچه دارای قیمتی بالاست.

فرش 1500 شانه گل برجسته نقشه افشان زمینه سرمه ای

اگر نقشه افشان زمینه سرمه ای را پسند کرده ید و قصد خرید آن را دارید از طریق لینک زیر آن را سفارش دهید:

فرش ۱۵۰۰ شانه گل برجسته نقشه افشان زمینه سرمه ای

همچنین ما دارای بیش از ۲۰۰ طرح و رنگ بندی در فرش های طرح افشان هستیم. اگر نقشه افشان یا طرح افشان را پسند کردید اما تمایل به مشاهده دیگر رنگ های نقشه افشان هستید لینک زیر را مشاهده کنید .

فرش ماشینی طرح افشان

فرش ماشینی ۱۲۰۰ شانه نقشه هانا زمینه کرم

یکی از لوکس ترین و زیباترین فرش ماشینی که این روزها فروش بسیار خوبی نیز داشته فرش ماشینی مدل هانا است که به صورت ۱۲۰۰ شانه تراکم ۳۶۰۰ بافته می شود . فرش هانا به صورت گل برجسته در رنگ های فیلی و کرم تولید می شود . رنگ کرم فرش ماشینی هانا می تواند انتخاب مناسبی برای فرش جهیزیه نیز باشد .

فرش ماشینی هانا زمینه کرم
فرش ماشینی هانا زمینه کرم

اگر نقشه فرش هانا یا  فرش طرح هانا را پسند کردید و قصد خرید این نقشه زیبا را دارید می توانید از طریق لینک زیر اقدام به خرید آن نمایید.

فرش ۱۲۰۰ شانه گل برجسته نقشه هانا زمینه کرم

خرید بهترین فرش ماشینی

اولین حرکت برای خرید یک فرش خوب ماشینی شناخت الیاف به کاربرده در آن است . از آنجایی که بیشتر مردم اطلاعات درستی را درباره الیاف به کارگرفته شده در فرش ندارند معمولا هنگام خرید دچار سردرگمی میشوند . فرش هایی که با نخ های صدر در صد آکرولیک بافته میشوند دارای کیفیتی عالی هستند.

ما در مقاله ای مجزا به انتخاب بهترین فرش ماشینی و راهنمای خرید فرش ماشینی پرداخته ایم که می توانید با مطالعه آن، تبدیل به یک کارشناس خرید فرش ماشینی شوید.

در این مطلب ما به معرفی ۸  نقشه از پرفروش ترین طرح فرش ماشینی در بازار این روزهای فرش پرداختیم ولی به زودی طرح های دیگر از پرفروش ترین فرش ماشینی را قرار خواهیم داد.

همچنین می توایند سایر طرح های محصولات ما را از طریق لینک های زیر بازدید نمایید:

فرش 1500 شانه

فرش 1200 شانه

فرش 1000 شانه

فرش 700 شانه

 

سوالات متداول

بله، تمامی قیمت محصولات درج شده در سایت ایران کارپت به روز می‌باشد. توجه داشته باشید در صورت پرداخت آنلاین هنگام ثبت سفارش، قیمت ها قطعی است ولی در صورتی که قصد پرداخت به هنگام تحویل دارید، قیمت فرش بر اساس نرخ روز تحویل خواهد بود.

بله، اکثر فرش های ما بین ۲ الی ۵ سال ضمانت نامه کتبی دارد که در مشخصات محصول میزان دقیق ضمانت درج شده است. همچنین فرش ها تا ۷ روز ضمانت برگشت وجه دارند و بر اساس شرایط مندرج در ایران کارپت، می توانید آنها را مرجوع یا تعویض نمایید.

در صورت پرداخت آنلاین ارسال به سراسر کشور رایگان است، در صورتی که قصد پرداخت هنگام تحویل دارید هزینه بر عهده مشتری می باشد. هزینه ارسال توسط تیپاکس به صورت حدودی برای هر تخته فرش ۱۲ متری، ۱۲۰ هزار تومان، ۹ متری، ۹۰ هزار تومان و ۶ متری ، ۷۰ هزار تومان است.

بله، امکان ارسال فرش به سراسر کشور از طریق باربری، ترمینال و تیپاکس وجود دارد. توجه داشته باشید که در صورتی که قصد پرداخت موقع تحویل دارید، حتما باید در شهر شما نمایندگی تیپاکس وجود داشته باشد.

بله، امکان پرداخت هنگام تحویل وجود دارد ولی در این حالت هزینه ارسال بر عهده مشتری می باشد. توصیه ما به شما برای جلوگیری از هرگونه تغییر قیمت در مبلغ سفارش و ارسال رایگان، پرداخت آنلاین می باشد.

بله، برای کارمندان دولت، دارندگان جواز کسب  و کارمندان و کارگران با ارائه نامه کسر از حقوق، امکان خرید اقساطی فرش به صورت ۳ ماهه، ۶ ماهه و ۱۲ ماهه  با ارائه چک صیادی وجود دارد. برای اطلاع از شرایط کامل صفحه خرید اقساطی فرش را مطالعه نمایید.

4.8/5 - (5 امتیاز)

دیدگاه شما

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید
ما معمولاً در چند دقیقه پاسخ می دهیم
محصول با موفقیت به سبد خرید اضافه شد.