فرش مناسب اتاق خواب

فرش راحت و مناسب برای اتاق خواب ویژگی‌های زیادی ندارد. اما توجه به همین مشخصات اندک می‌تواند در ایجاد محیطی گرم و راحت برای استراحت تاثیر زیادی داشته باشد.

 

به طور متوسط هر انسان حدود یک سوم از عمر خود را در خواب سپری می‌کند. استراحت کامل و خوب در طول شب، موجب سرحال بودن در زمان بیداری می‌شود. به همین دلیل توجه به راحتی و زیبایی اتاق خواب بسیار مهم است.
علاوه بر اهمیت راحتی و زیبایی تختخواب، فرش اتاق خواب نیز کالایی است که در ایجاد آرامش مؤثر است. از قالیچه‌ می‌توان جهت جداسازی فضا استفاده کرد و از آشفته جلوه دادن اتاق خواب کاست. در نتیجه اتاق مرتب‌تر به نظر می‌رسد و حس آرامش بیشتری ایجاد می‌شود. به همین دلیل فرش‌های تک رنگ یا ساده برای اتاق خواب مناسب ترند.

از سویی بهتر است که فرش اتاق خواب دارای پرزهای بلند و نرم باشد تا حس گرما و آرامش بیشتری را القا کند. فرش مناسب اتاق خواب‌های بزرگ با کوچک متفاوت است، از این رو بهتر است قبل از انتخاب فرش، علاوه بر پرس و جو در مورد قیمت فرش فانتزی، ابعاد اتاق خواب را نیز به عنوان مورد اساسی مؤثر در انتخاب فرش درنظر داشت.

در اتاق خواب‌های بزرگ، پهن کردن فرش زیر تختخواب جلوه و زیبایی خاصی را به اتاق می‌بخشد اما ابعاد فرش باید به اندازه‌ای باشد که فرش حاشیه ی تخت را در بربگیرد تا به ویژه در زمستان هنگام برخاستن از تخت یا نشستن بر آن، پا‌ها روی فرش قرار بگیرند. ولی در اتاق‌های کوچک قالیچه‌ها را باید اطراف تختخواب پهن کرد. این کار علاوه بر زیبایی و گرمایی که ایجاد می‌کند به بزرگ جلوه دادن اتاق هم کمک می‌کند.

این مطلب چطور بود؟
0
دیدگاه‌های نوشته

ایران کارپت به عنوان اولین فروشگاه اینترنتی فرش کار خود را از سال 1387 آغاز کرد و توانست با بیش از یک دهه فعالیت در عرصه فروش اینترنتی فرش، تبدیل به یکی از قدیمی‌ترین فروشگاه‌های اینترنتی در ایران شود. در ایران کارپت انواع فرش 700 شانه، فرش 1000 شانه، فرش 1200 شانه و فرش 1500 شانه با بهترین قیمت‌ها عرضه می‌شود. قیمت فرش ماشینی در فروشگاه ایران کارپت به دلیل تامین کالا پس از دریافت سفارش، همواره قیمت کف بازار است و ما تنها فروشگاهی هستیم که فرش‌های خود را ضمانت می‌کند، شما با خیال راحت می‌توانید انواع فرش 12 متری، فرش 9 متری و فرش 6 متری را از فرش کاشان یا فرش مشهد انتخاب کنید. همچنین توجه داشته باشید ارسال فرش به سراسر کشور رایگان می‌باشد و ایران کارپت تحویل فرش درب منزل را برای سراسر کشور فعال ساخته است، همچنین ما تنها فروشگاهی هستیم که امکان ارسال فرش به خارج را بر روی محصولات خود داریم. برای خرید فرش ماشینی از ایران کارپت شک نکنید؛ ما ایمان داریم بزرگترین سرمایه ایران کارپت اعتماد مشتریان است و ما در کنار فرش ارزان، همواره سعی کرده‌ایم بهترین کیفیت ممکن را به مشتریان خود تقدیم نماییم.

فرش طرح افشان فرش طرح ریزماهی