فرش فانتزی در پذیرایی

فرش رنگی و فانتزی

اگر رنگ غالب دکوراسیون داخلی منزل شما سفید است، شما میتوانید با استفاده از یک فرش فانتزی و مدرن با رنگ هایی شاد و پرانژی مانند سرخابی و بنفش به منزل خود روح, انرژی و زیبایی خاصی ببخشید .
فرش مدرن میتواند جشنواره ای از رنگ ها را در دکوراسیون داخلی شما یه وجود آورد .

یکی از بهترین فضاهای داخلی در منزل برای استفاده از فرش فانتزی زیبا، اتاق نشمن شما میباشد . وقتی که مبلمان دارای رنگ خنثی است ،

میتوان کوسن ها را با یک فرش مدرن و فانتزی ست کرد و دکوراسیون داخلی اتاق نشیمن را دارای روحی تازه و پر انرژی کرد .
برای فرم های فرش فانتزی هیچ محدودیتی وجود ندارد و وجود فرش هایی با لبه های متفاوت یک تغیی زیبا و دوست داشتنی را در دکوراسیون داخلی شما ایجاد میکند.
فرش مدرن این قابلیت را دارد که از استایل مربع یا مستطیل خارج شود و فرم های خلاقانه و فانتزی داشته باشد مثل فرش هایی با لبه های کنگره دار و یا هفت و هشت و یا شبیه به یک گلبرگ.

 

 

 

2.5/5 - (11 امتیاز)
0
دیدگاه‌های نوشته

ایران کارپت به عنوان اولین فروشگاه اینترنتی فرش کار خود را از سال 1387 آغاز کرد و توانست با بیش از یک دهه فعالیت در عرصه فروش اینترنتی فرش، تبدیل به یکی از قدیمی‌ترین فروشگاه‌های اینترنتی در ایران شود. در ایران کارپت انواع فرش 700 شانه، فرش 1000 شانه، فرش 1200 شانه و فرش 1500 شانه با بهترین قیمت‌ها عرضه می‌شود. قیمت فرش ماشینی در فروشگاه ایران کارپت به دلیل تامین کالا پس از دریافت سفارش، همواره قیمت کف بازار است و ما تنها فروشگاهی هستیم که فرش‌های خود را ضمانت می‌کند، شما با خیال راحت می‌توانید انواع فرش 12 متری، فرش 9 متری و فرش 6 متری را از فرش کاشان یا فرش مشهد انتخاب کنید. همچنین توجه داشته باشید ارسال فرش به سراسر کشور رایگان می‌باشد و ایران کارپت تحویل فرش درب منزل را برای سراسر کشور فعال ساخته است، همچنین ما تنها فروشگاهی هستیم که امکان ارسال فرش به خارج را بر روی محصولات خود داریم. برای خرید فرش ماشینی از ایران کارپت شک نکنید؛ ما ایمان داریم بزرگترین سرمایه ایران کارپت اعتماد مشتریان است و ما در کنار فرش ارزان، همواره سعی کرده‌ایم بهترین کیفیت ممکن را به مشتریان خود تقدیم نماییم.

فرش طرح افشان فرش طرح ریزماهی