فرش اخوان

شرکت صنایع آریا فرش اخوان با نام تجاری فرش اخوان در سال ۱۳۹۲ تاسیس و آغاز به فعالیت در زمینه تولید فرش ماشینی نمود و از همان ابتدا پا به عرصه صادرات فرش ماشینی گذاشت و خیلی زود تبدیل به یکی از صادرکنندگان برتر فرش ماشینی گشت.

مدیریت شرکت فرش اخوان با توجه به کوشش، پشتکار و برنامه ریزی مناسب، ضمن ایجاد اشتغال برای حدود دویست نفر بطور مستقیم توانست به افتخارات متعددی  از جمله صادر  کننده  نمونه استانی نائل آمده و مفتخر به کسب لوح تقدیر به عنوان شرکت تولید کننده فرش ماشینی نمونه استانی (اصفهان) گردید.

این شرکت با بهره برداری از دستگاه های پیشرفته بافندگی روز اروپا و با بکارگیری نیروهای متخصص و استفاده از کادر مجرب در گروه طراحی، نسبت به تولید محصولات با کیفیت و مرغوب انواع فرش ماشینی اعم از : هزار و دویست شانه ، هزار شانه و هفتصد شانه اقدام می نماید .

سعی و تلاش مدیران شرکت از ابتدا بر این دیدگاه استوار بوده تا بتوانند با تولید کالاهای مرغوب و قابل رقابت با مشابه  خارجی نسبت به صادرات محصولات تولیدی خود به کشورهای آمریکای شمالی و اروپا و حاشیه خلیج همیشگی فارس اقدام نمایند.

Enchanting Living Room Decor Living Room Persian Rug Living Room Design

 از آنجا که استفاده از نخ مرغوب و با کیفیت و با قیمت تمام شده پایین از مهمترین عوامل در تولید فرش ماشینی و همچنین قابل رقابت بودن آن در بازارهای جهانی می باشد، این شرکت اقدامات لازم برای خرید، استقرار و بهره برداری از دستگاه های مدرن ریسندگی را به انجام رسانده که در آینده بسیار نزدیک شاهد تولید انواع نخ های قابل مصرف در دستگاه های جدید بافندگی فرش طبق سلایق و خواست مشتریان در کشورهای مختلف جهت صادرات خواهد بود.

Charming Oriental Rug Living Room I Love This Blue Living Room Color

امروز این واحد در حال حاضر با داشتن ۲۰ مدل ازدستگاه های مدرن تولید فرش ماشینی با ظرفیت تولید روزانه ۶۰۰۰ مترمربع انواع فرش آکریلیک با شانه های ۷۰۰ و ۱۰۰۰ و ۱۲۰۰ با تعداد رنگ ۸ و ۱۰ و ۱۲ در تراکم های ۳۶۰۰،  ۳۰۰۰ ، ۲۵۵۰ و ۱۵۰۰ با طرحها و نقوش سنتی و مدرن از بزرگان این صنعت به شمار میرود.

شایان ذکر است که کل مجموعه شرکت فرش اخوان تحت کنترل مهندسی صنعتی و همچنین واحد R&D می باشد تا تولیدات این شرکت به بهترین کیفیت ممکن عرضه گردد که در این بخش مفتخر به دریافت نشان ملی استاندارد و همچنین گواهینامه های کیفیت و مدیریت و بهداشت از انگلستان گردیده است.

محصولات شرکت فرش اخوان را اینجا ببینید.

این مطلب چطور بود؟
دیدگاه شما

محصول با موفقیت به سبد خرید اضافه شد.