فرش مشهد اردهال

گروه صنعتی گلبافت طلایی با نام تجاری فرش مشهد اردهال در سال ۱۳۷۵ تاسیس و به بهره برداری رسید.

این شرکت با استفاده از ماشین آلات بافندگی شونهر آلمان و واندویل بلژیک آغاز به کار نموده و از بدو تاسیس سعی در ارتقا کیفیت محصولات با استفاده از مواد اولیه مرغوب و دقت در استفاده از رنگ های متناسب با نقشه های اصیل و مدرن نموده است.

فرش مشهد اردهال استفاده از ترکیب هنر اصیل ایرانی با ذوق و سلیقه امروزی را در طراحی نقشه ها لحاظ نموده است و امروزه افتخار تولید آخرین پدیده صنعت فرش ماشینی در جهان فرش، یعنی ۱۲۰۰شانه دستباف گونه (HAND LOOK) با استفاده از بهترین الیاف آکریلیک و بالاترین کیفیت را دارد.

این شرکت محصولات خود را با نام تجاری فرش مشهد اردهال در سطح کشور و بین الملل عرضه می نماید تا زینت بخش منازل جهانیان باشد.

گروه صنعتی گلبافت توانسته با سابقه طولانی در امر صادرات و توسعه تجارت بین المللی در سال ۱۳۸۸ به عنوان صادر کننده برجسته انتخاب گردد.

گروه صنعتی گلبافت طلایی با تلاشهای صورت گرفته مدیران و پرسنل کوشای گروه توانسته از نظر کیفیت ضمن رعایت بالاترین استانداردهای جهانی ISO-9001 و عضویت در انجمن نساجی ایران، عضویت در اتحادیه صادرکنندگان کالا و عضویت در شبکه جهانی کیفیت IQNET نائل آید و با رعایت معیارهای کیفی به عنوان واحد نمونه استاندارددر سال ۱۳۸۸ انتخاب شده تا پاسخگوی اعتماد مشتریان باشد.