حساب کاربری

لطفا از حروف a-z,A-Z,0-9 استفاده نمایید - حداقل 5 کاراکتر

حداقل 8 کاراکتر

021-28422975

فرش خاطره کاشان

مجموعه کارخانجات ریسندگی و بافندگی تندیس و خاطره کاشان در سال ۸۴ شروع به فعالیت کرد و با جدیدترین دستگاه های روز دنیا، تولید فرشهای ۷۰۰ شانه ۸ رنگ با تراکم ۱۵۰۰ را آغاز نمود که طبق گواهی اخذ شد از شرکت واندویل بلژیک اولین تولید کننده فرشهای ۷۰۰ شانه در ایران می باشد.

با توجه به تقاضای بازار و هدف عرضه بهترین و به روزترین محصولات ، این واحد در سال ۱۳۸۷ اقدام به تجهیز این واحد با جدیدترین تکنولوژی بافت فرش ماشینی در مدلهای HCP ۸ و ۱۰ رنگ با تراکم۲۵۵۰ با عرض ۴متر جهت بافت فرش های بزرگ پارچه جهت تولید داخل و بخش صادرات وهمچنین VTR ,CLP,UCP400 برای بافت انواع فرشهای فانتزی و گبه نمود که در این بخش از سرآمدان تولید انواع فرش ماشینی با تنوع و کیفیت متفاوت گردید.

همزمان با ورود دستگاههای قالیبافی با شانه و تراکمهای بالا، این مجموعه اقدام به تجهیز واحدخود به دو خط ۲۰ تن باقابلیت تولید انواع نخ های آکرلیک بانمره های۲۰,۲۴,۲۷,۳۰,۳۲لا با سیستم کاردینگ نمود که ماحصل آن تولید انواع نخ با کیفیت های مختلف گردید .

مجموعه واحد ریسندگی تحت کنترل مهندسی صنعتی و همچنین واحد میباشد تا تولیدات این شرکت به بهترین کیفیت ممکن عرضه گردد که در این بخش مفتخر به دریافت نشان ملی استاندارد و همچنین گواهینامه های کیفیت و مدیریت و بهداشت از انگلستان گردیده است.ساجی بوده و هست . امید است که با حمایت مسئولان و مصرف کنندگان گرامی، این روند ادامه پیدا کندوهر روز به کیفیت و کمیت محصولات افزوده شود .

مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول
به دلیل نوسانات بازار و عدم ثبات قیمت ها، این وب سایت تا اطلاع ثانوی هیچ فروشی ندارد.
20 اردیبهشت 98