فرش جردن | فرش ماشینی جردن کاشان

فرش جردن فعالیت خود را در سال ۱۳۸۵ با سرمایه فکری – مادی – ذوقی و به مدد تلاش و کوشش های شبانه روزی جمعی از متخصصین – مدیران و با همفکری و مشورت تنی چند از بزرگان نساجی ایران در زادگاه صنعت فرش ماشینی ایران، کاشان، تاسیس شد.

فرش جردن در طول یا دهه تولید فرش ماشینی با هدف تامین رضایت مشتری به مجموعه ای از افراد باتجربه و کاربلد تبدیل شد.

فرش جردن

`

محصولات تولید شده در شرکت فرش جردن با استفاده از آخرین تکنوژی های روز دنیا نظیر دستگاه های فول اتوماتیک بافندگی ( ۵۰۰ – ۷۰۰ – ۱۰۰۰ و ۱۲۰۰ شانه ) دستباف گونه به بازار عرضه گردیده که کلیه محصولات فرش جردن دارای علامت استاندارد ملی ایران بوده که این در نتیجه آزمایشگاه های مجهز کنترل کیفیت و مهندسین مجرب در زمینه کنترل کیفیت (QC) و متخصصین تولید در شرکت فرش جردن می باشد که به صورت شبانه روزی در حال فعالیت و خدمت رسانی می باشند.

این شرکت انواع فرش را در ابعاد خاص تولید می نماید که این امر موجب رضایت مندی مشتریان می باشد. تمامی محصولات این شرکت از مرغوبترین مواد اولیه تحت نظارت و کنترل دقیق موسسه استاندارد و تحقیقات صنعتی ایراناین شرکت انواع فرش را در ابعاد خاص تولید می نماید که این امر موجب رضایت مندی مشتریان می باشد. تمامی محصولات این شرکت از مرغوبترین مواد اولیه تحت نظارت و کنترل دقیق موسسه استاندارد و تحقیقات صنعتی ایران…

شروع دوباره صادرات فرش ماشینی جردن به اروپا

شرکت فرش جردن انواع فرش ماشینی را در ابعاد خاص تولید می نماید که این امر موجب رضایت مندی مشتریان می باشد.

تمامی محصولات این شرکت از مرغوبترین مواد اولیه تحت نظارت و کنترل دقیق موسسه استاندارد و تحقیقات صنعتی ایران تولید می شود.

این شرکت انواع فرش را در ابعاد خاص تولید می نماید که این امر موجب رضایت مندی مشتریان می باشد.

فرش جردن کاشان_irancarpet