حساب کاربری

لطفا از حروف a-z,A-Z,0-9 استفاده نمایید - حداقل 5 کاراکتر

حداقل 8 کاراکتر

فروشنده شوید
021-28422975

فرش فرهی

فرش فرهی

فرش فرهی

گروه فرش فرهی مشتمل بر ۲ واحد تولیدی شرکت نساجی فرخ سپهر کاشان و شرکت‌ نساجی اطلس ریس کاشان فعالیت خود را از سال ۱۳۶۹ آغاز نمود.

این گروه به عنوان نخستین تولیدکننده نخ ۱۰۰% پلی استر فیلامنت جهت خاب فرش ماشینی و یکی از معتبرترین شرکت های تولیدکننده فرش ماشینی در ایران است.

فرش فرهی طی سه دهه فعالیت خود توانسته است در راستای تامین‌نیاز و سلیقه مشتریان داخلی و خارجی با استفاده از پیشرفته‌ترین تکنولوژی بافت دنیا و بهره‌گیری از متخصصان مجرب، انواع فرش‌های ماشینی را با تراکم بالا، در طرح ها و رنگ های مختلف تولید نماید.

از ویژگی های بارز محصولات تولیدی فرش فرهی می توان به مواردی همچون عدم پرزدهی، ضد حساسیت، مقاوم در برابر سایش، شستشو و نور و بافت مشابه فرش های دستبافت اشاره نمود. خلاقیت و نوآوری در تولید محصولات جدید شعار کلیدی این گروه است.

خرید فرش فرهی

فرش فرخ سپهر کاشان

شرکت نساجی فرخ سپهر کاشان (عضو گروه فرش فرهی) یکی از بزرگترین واحدهای تولید کننده نخ پلی استر فیلامنت در صنعت فرش ماشینی کشور است.

این شرکت صنعتی با بهره گیری از دانش روز دنیا اقدام به تولید انواع نخ های مرغوب به صورت خام و رنگی نموده است.

شرکت نساجی فرخ سپهر به عنوان یک شرکت پیشرو در صنعت نساجی کشور، با رویکردی نوین در تولید و ارائه محصولات ابریشم مصنوعی، تحول شگرفی در حوزه فرش ماشینی کشور به وجود آورده است. این واحد صنعتی با همکاری مراکز علمی، پژوهشی و اقدامات دانش محور موفق شد برای اولین بار در ایران، نخ ۱۰۰% پلی استر فیلامنت یا ابریشم مصنوعی را تولید و مورد استفاده قرار دهد و در همین راستا موفق به دریافت گواهینامه استاندارد تشویقی از موسسه استاندارد و تحقیقات صنعتی ایران گردید.

این مجموعه با ظرفیت تولیدی ۱۵ تن در روز توانمندی تولید انواع نخ به صورت مات، براق، خام، رنگی، تابیده، بدون تاب، تک لا و چند لا را دارد. شرکت فرخ سپهر کاشان با انجام تحقیقات دانش محور و ارتباط مستمر با مراکز پژوهشی در چند سال گذشته، موفق به تولید انواع نخ پلی استر جهت استفاده در صنعت نساجی و همچنین اخذ استانداردهای بین المللی و داخلی نخ پلی‌استر با قابلیت کاربرد در فرش ماشینی گردیده است. شعار نوآوری و کیفیت سرلوحه فعالیت های شرکت نساجی فرخ سپهر است.

کارخانه فرش فرهی

شرکت اطلس ریس کاشان

شرکت اطلس ریس کاشان به عنوان یکی دیگر از زیر مجموعه های گروه فرش فرهی از سال ۱۳۸۶ در کاشان راه اندازی و با هدف بافندگی و خطوط تکمیل بافت فرش به بهره‌برداری رسید.

از بخش های دیگر این واحد تولیدی و صنعتی می‌توان به خطوط تولید بافت فرش ماشینی، تولید دوک نخ و خطوط تکمیل فرش ماشینی اشاره کرد. شرکت اطلس ریس یکی از واحد های تولیدی گروه فرش فرهی است که در حوزه تولید فرش ماشینی یکی از حلقه های تکمیل کننده این چرخه است.

چرا فرش فرهی ؟

مأموریت گروه فرش فرهی ـ به عنوان یک سازمان توانمند تولیدی و بازرگانی ـ طراحی، تولید، تأمین و فروش انواع فرش‌های ماشینی و عرضۀ این محصولات در یک گسترۀ جغرافیایی وسیع در سراسر کشور و بازارهای خارجی است.
تحقق این مأموریت در گرو تمرکز بر رضایت متوازن ذی‌نفعان، به ویژه مشتریان، از طریق طراحی و تولید محصولات متنوع و با کیفیت، بهره‌گیری از فناوری‌ های پیشرفته وسرمایه‌ های انسانی مجرب و توانمند و توجه خاص به مسئولیت های اجتماعی و زیست محیطی است.

قیمت فرش فرهی
اهداف گروه فرش فرهی

شکوه، زیبائی، کیفیت، آسایش و تندرستی، هدیۀ ما به مشتریانی است که می‌خواهند در خرید و استفاده از فرش ماشینی یک حس جدید، خوشایند و منحصر به فرد را تجربه کنند.
مشتریان ما کسانی هستند که ارزش هنر، خلاقیت و کیفیت را درک می‌کنند و به فرش نه فقط به عنوان یک کفپوش، بلکه به مثابه یک اثر هنری زیبا با پشتوانۀ غنی فرهنگی و تاریخی می‌نگرند.
ما تلاش خواهیم کرد تا همۀ افرادی که به نحوی با گروه فرش فرهی مرتبط هستند، یعنی کسانی که محصولات ما را می‌بینند یا می‌خرند، دربارۀ محصولات ما چیزی می‌شنوند، می‌خوانند یا می‌بینند و یا به هر شکل ممکن با ما همکار و همراه می‌شوند، از تجربۀ ارتباط خود با ما لذت ببرند.

چشم انداز گروه فرش فرهی

گروه فرش فرهی در سال ۱۳۶۸ یکی از ۳ شرکت پیشرو و برند خوشنام صنعت فرش ماشینی در بازار داخلی بوده و در بازارهای خارج از کشور نیز حضوری فعال و مؤثر دارد.
این هدف کلان، با تمرکز بر توسعۀ سرمایه‌های انسانی، استفادۀ بهینه از منابع سازمانی، بکارگیری روش‌های نوین مدیریت و توسعه و تعالی فرهنگ سازمانی تحقق خواهد یافت.

ارزشهای گروه فرش فرهی

• صداقت، سخت‌کوشی و کارآمدی
• توسعه و تسری فرهنگ تعالی و بهبود
• توسعه و توانمندسازی کارکنان از طریق مشارکت و کار تیمی
• ایجاد روابط شفاف، صمیمانه، و برد ـ برد با همۀ ذی‌نفعان سازمان

به دلیل نوسانات بازار و عدم ثبات قیمت ها، این وب سایت تا اطلاع ثانوی هیچ فروشی ندارد.
20 اردیبهشت 98