طراحی سایت فرش

راه اندازی سایت فرش

آیا شما نیز علاقمندید به بازار اینترنتی فرش بپیوندید و تجارت اینترنتی فرش خود را آغاز کنید؟

پیشنهاد ما این است دست نگهدارید و به جای هزینه میلیون ها تومان برای طراحی و بهینه سازی سایت اینترنتی فرش، از خدمات ایران کارپت بهره مند شوید.

فروشگاه اینترنتی فرش

چرا طراحی سایت فرش با ایران کارپت؟

ایران کارپت، نخستین وب سایت تخصصی در زمینه فرش ماشینی زیرساخت خوبی برای همکاری با فعالین فرش در نظر گرفته است.

برای طراحی سایت فرش نیاز است تا ابتدا دامنه و فضایی برای میزبانی وب سایت خود انتخاب کنید که انتخاب دامنه و همچنین یک فضای هاستینگ حرفه ای و امن یکی از چالش های مهم شما می باشد.

در صورتی که شانس با شما یار بود و توانستید وب سایت خوبی را برای خود انتخاب کنید، در گام بعد نیاز هست به طراحی وب سایت.

طراحی وب سایت فرش یک تخصص نیاز دارد، چرا که فرش با دیگر محصولات و فروشگاه اینترنتی فرش با دیگر سایت های فروشگاهی متفاوت است.

بهینه سازی سایت فرش

بهینه بودن کدها، طراحی کاربر پسند و زیبا و قالب مناسب از مهمترین زمینه های فرش است. قرار دادن محتوای استاندارد دغدغه بعدی شما باید باشد که نحوه ورود اطلاعات و چگونه وارد کردن محتوا نیز مهم است.

حال سایت شما باید به روز باشد تا در سطل زباله موتورهای جستجو قرار نگیرد. خب اگر تمام اینکارها را انجام داده اید، تبریک، شما دارای یک سایت فرش هستید و هزینه های زیادی هم کرده اید. اما یک سوال..

تمامی این زحمات را کشیده اید، اما بازدیدکننده و مشتری چه می شود؟

تمامی هزینه هایی که کرده اید به کنار، باید حداقل ۱۰ برابر هزینه های بالا برای مباحث سئو و بهینه سازی سایت کنار بگذارید و یک صبر همچون حضرت ایوب ، که سئو سایت شما موفق بشود یا نشود؟!

فروشگاه اینترنتی فرش ایران کارپت

پیشنهاد ما به شما این است. بیایید با ما همکاری کنید!

ایران کارپت توانسته است به لطف فعالیت ۱۰ ساله خود و تجربه موفق سالیان خود در زمینه بهینه سازی و طراحی سایت فرش، پربازدیدکننده ترین بازار اینترنتی فرش را در اختیار شما قرار بدهد.

کلمات کلیدی فرش ماشینی

ما در بسیاری از کلمات کلیدی چون فرش ، فرش ماشینی ، قیمت فرش ، فرش مشهد ، فرش کاشان ، شهر فرش ، آقای فرش ، فرش وزرا ، خرید فرش ، فروشگاه فرش ، ارسال فرش به خارج ، فرش ۱۵۰۰ شانه ، فرش ۱۲۰۰ شانه و… در رتبه های نخست گوگل قرار داریم.

ما در وب سایت خود فضایی برای محصولات شما قرار داده و در معرض دیدن هزاران مشتری فرش از سراسر دنیا قرار می دهیم.

شرایط همکاری با ما چگونه است؟!

با من تماس بگیرید: ۰۹۱۲۵۳۴۷۵۹۶  (تماس تلفنی + تلگرام + واتس آپ + گوگل الو)

 

طراحی سایت فرش_irancarpet