طراحی سایت فرش یکی دیگر از سرویس های مجموعه ایران کارپت است.

گسترش فروش اینترنتی انواع کالاها و خدمات و سود بالای تجارت اینترنتی، طراحی سایت فرش و فروشگاه اینترنتی فرش را برای فعالین این حوزه جذاب کرده است. اگر شما هم در عرصه فرش ماشینی فعالیت دارید و قصد دارید وارد عرصه فروش اینترنتی فرش ماشینی شوید و وارد این صفحه شده اید، باید بگوییم جای درستی آمده اید.

ما اولین سایتی هستیم که در ایران در حوزه فرش ماشینی فعال بود؛ البته ممکن است خیلی ها چنین ادعایی داشته باشند، اما این ادعا قابل اثبات است.

طراحی سایت فرش

وب سایت archive.org نسخه ای از وب سایت ها به مرور زمان ذخیره می کند و شما می توانید از سابقه وب سایتهای مختلف مطلع گردید.

برای دیدن سابقه ایران کارپت به آرشیو او آر جی مراجعه کنید.

البته اولین بودن افتخاری نیست؛ بهترین بودن از اول بودن با ارزشتر است!

راه اندازی سایت فرش

آیا شما نیز علاقمندید به بازار اینترنتی فرش بپیوندید و تجارت اینترنتی فرش خود را آغاز کنید؟

پیشنهاد ما این است دست نگهدارید و به جای هزینه میلیون ها تومان برای طراحی و بهینه سازی سایت اینترنتی فرش، از خدمات ایران کارپت بهره مند شوید.

فروشگاه اینترنتی فرش

چرا طراحی سایت فرش با ایران کارپت؟

ایران کارپت، نخستین وب سایت تخصصی در زمینه فرش ماشینی زیرساخت خوبی برای همکاری با فعالین فرش در نظر گرفته است.

برای طراحی سایت فرش نیاز است تا ابتدا دامنه و فضایی برای میزبانی وب سایت خود انتخاب کنید که انتخاب دامنه و همچنین یک فضای هاستینگ حرفه ای و امن یکی از چالش های مهم شما می باشد.

در صورتی که شانس با شما یار بود و توانستید وب سایت خوبی را برای خود انتخاب کنید، در گام بعد نیاز هست به طراحی وب سایت.

طراحی وب سایت فرش یک تخصص نیاز دارد، چرا که فرش با دیگر محصولات و فروشگاه اینترنتی فرش با دیگر سایت های فروشگاهی متفاوت است.

بهینه سازی سایت فرش

بهینه بودن کدها، طراحی کاربر پسند و زیبا و قالب مناسب از مهمترین اصول طراحی سایت فرش و فروشگاه اینترنتی فرش است. قرار دادن محتوای استاندارد دغدغه بعدی شما باید باشد که نحوه ورود اطلاعات و چگونه وارد کردن محتوا نیز مهم است.

فرش بگیریم شما تمامی هزینه های بالا را انجام داده و یک سایت خوب داشتید، اما طراحی سایت فرش بدون بروزرسانی و پشتیبانی از آن در واقع پول هدر دادن محض است.

سایت یا فروشگاه اینترنتی فرش شما باید دائم به روز باشد تا در سطل زباله موتورهای جستجو قرار نگیرد.

آیا نیرویی هم برای به روز کردن استاندارد مطالباتان دارید؟!  تبریک می گوییم، شما دارای یک سایت یا فروشگاه اینترنتی فرش هستید و قاعدتاً هزینه های نسبتاً زیادی هم کرده اید. اما یک سوال..

تمامی این زحمات را کشیده اید، اما بازدیدکننده و مشتری چه می شود؟

صادقانه بگوییم… تمامی هزینه هایی که کرده اید به کنار، باید حداقل ۱۰ برابر هزینه های بالا برای مباحث سئو و بهینه سازی سایتتان کنار بگذارید و یک صبر ایوب گونه داشته باشید تا آیا سئو سایت فرش شما موفق بشود یا نشود!!

اما چاره چیست؟!

فروشگاه اینترنتی فرش ایران کارپت

پیشنهاد ما به شما این است. بیایید با ما همکاری کنید!

ایران کارپت توانسته است به لطف یک دهه فعالیت مستمر در زمینه فروش اینترنتی فرش ماشینی صاحب تجارب زیادی شود. آنقدر شکست خورده ایم و هزینه کرده ایم که امروز  می توانیم بگوییم به موفقیت رسیده ایم و حاضریم این موفقیت را با شما سهیم شویم.

موفقیتمان چه بود؟! پربازدیدترین فروشگاه اینترنتی فرش ماشینی در ایران!

کلمات کلیدی فرش ماشینی

ما در بسیاری از کلمات کلیدی چون فرش ، فرش ماشینی ، بهترین فرش ، فرش ارزان ، قیمت فرش ، فرش مشهد ، فرش کاشان ، خرید فرش ، فروشگاه فرش ، ارسال فرش به خارج ، فرش ۱۵۰۰ شانه ، فرش ۱۲۰۰ شانه و… در رتبه های نخست گوگل قرار داریم.

پیشنهاد ما به شما این است، بجای طراحی سایت فرش یا فروشگاه اینترنتی فرش ، شریک تجاری ما شده و در بستر آن با ما همکاری کنید.

ما در وب سایت خود فضایی برای محصولات شما قرار داده و در معرض دیدن هزاران مشتری فرش از سراسر دنیا قرار می دهیم.

شرایط همکاری برای طراحی سایت فرش چیست؟

با ما تماس بگیرید: ۰۹۳۷۱۹۸۲۰۰۰  (تماس تلفنی + تلگرام + واتس آپ)

اگر همچنان مصر به طراحی سایت فرش به صورت مستقل برای خود هستید، باز ما در خدمتتان هستیم.

ما با داشتن نیروهای مجرب در زمینه طراحی انواع سایت های فرش و فروشگاه اینترنتی فرش ماشینی، می توانیم علاوه بر مشاوره واقع بینانه، پروژه طراحی سایت شما را بر عهده بگیریم.

ما منتظر شنیدن صدای شما هستیم: 55340038 – 031

 

طراحی سایت فرش

طراحی سایت فرش