حساب کاربری

لطفا از حروف a-z,A-Z,0-9 استفاده نمایید - حداقل 5 کاراکتر

حداقل 8 کاراکتر

021-28422975

فرش بزرگمهر

شرکت صنایع نساجی شهاب (فرش بزرگمهر) در سال ۱۳۷۴ با بهره گیری از سال ها تجربه مؤسسین و مدیران شرکت در زمینه فرش دستباف، تأسیس و در همان سال واحد بافندگی فرش ماشینی به بهره برداری رسید.

با تلاش بی وقفه مدیران و کارکنان شرکت، توسعه و گسترش واحدهای تولیدی این شرکت به طور مستمر ادامه داشته و در حال حاضر این شرکت در مساحت ده هکتار و با مجموع ۲۵۰۰۰ متر مربع سالن های تولید در واحدهای مختلف مشغول به ارائه خدمات به هموطنان عزیز و صادرات محصولات خود می باشد.

صنایع نساجی شهاب (فرش بزرگمهر) با اعتقاد کامل به توانمندی پرسنل خود به عنوان یکی از مزایای اصلی شرکت و بهره مندی از ماشین آلات و تکنولوژی روز دنیا و پشتوانه تجربی و علمی مدیران مفتخر است که تاکنون توانسته محصولات خود را به بیش از ۲۵ کشور دنیا صادر نماید.

صنایع نساجی شهاب (فرش بزرگمهر) دارای سه واحد ریسندگی، بافندگی و تکمیل فرش ماشینی و نیز واحد بازرگانی می­باشد که فعالیت­های این واحدها به طور خلاصه به شرح ذیل می­باشد:

این مجموعه با ظرفیت تولید سالانه بیش از ۱،۳۴۰،۰۰۰ متر مربع فرش ماشینی با بیش از سیصد نفر پرسنل مشغول به کار می باشد. تکنولوژی بافت فرش ماشینی در شرکت فرش بزرگمهر، یکی از دلایل مرغوبیت کالای تولیدی در این شرکت می باشد و اینک مفتخر به درک ذوق و سلیقه و استقبال مصرف کنندگان عزیر از محصولات تولید شده توانسته گامی در اعتلای صنعت فرش ماشینی کشور بردارد. لازم به ذکر است این واحد در حال تولید انواع فرش های ماشینی آکرولیک هیت ست شده ۱۲۰۰ شانه با تراکم ۳۶۰۰ ، ۱۰۰۰ شانه با تراکم ۳۰۰۰ ، ۷۰۰ شانه با تراکم های ۲۵۵۰ می باشد.همچنین فرش بزرگمهر انواع فرش های کودک ، انواع فرش های مدرن ، گلیم جاجیم ، تابلو فرش و سجاده فرش را تولید و عرضه می کند.علاوه بر آن فرش های ماشینی از جنس پلی پروپیلن هیت ست شده و پلی استر از محصولات فرش بزرگمهر می باشد که با لیبل بزرگمهر (Bozorgmehr) در بازارهای داخلی و خارجی عرضه می شود.

مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول
به دلیل نوسانات بازار و عدم ثبات قیمت ها، این وب سایت تا اطلاع ثانوی هیچ فروشی ندارد.
20 اردیبهشت 98