حساب کاربری

لطفا از حروف a-z,A-Z,0-9 استفاده نمایید - حداقل 5 کاراکتر

حداقل 8 کاراکتر

021-28422975

فرش آسایش

شرکت نساجی آسایش کاشان درسال۱۳۸۰ تاسیس و شروع به فعالیت در زمینه تولید فرش ماشینی نمود و از همان ابتدا پا به عرصه صادرات گذاشت.

فرش آسایش ضمن ایجاد اشتغال حدود دویست و پنجاه نفر ( بطور مستقیم ) نائل به افتخارات متعدد از جمله طی پنج سال ( ۸۹و۹۰و ۹۲و۹۴و۹۵ ) به عنوان صادر کننده نمونه کشوری (ملی) و طی دوازده سال متوالی ( ازسال۱۳۸۳ لغایت سال ۱۳۹۴ ) به عنوان صادرکننده نمونه استانی (اصفهان ) انتخاب گردید.

این شرکت با بهره برداری از دستگاه های پیشرفته بافندگی روز دنیا و با بکارگیری نیروهای متخصص و استفاده از کادر مجرب در گروه طراحی ، نسبت به تولید محصولات باکیفیت و مرغوب انواع فرش ماشینی اعم از  هزار و دویست شانه، هزار شانه، هفتصد شانه، فرش کودک، فریز، گبه، گلیم و گلیم جاجیم اقدام می نماید.

از آنجا که استفاده از نخ مرغوب و با کیفیت و با قیمت تمام شده پایین، از مهمترین عوامل در تولید فرش ماشینی و همچنین قابل رقابت بودن آن در بازارهای جهانی می باشد، این شرکت اقدامات لازم برای خرید، استقرار و بهره برداری از دستگاه های مدرن ریسندگی را به انجام رسانده که در آینده بسیار نزدیک شاهد تولید انواع نخ های قابل مصرف در دستگاه های جدید بافندگی فرش طبق سلایق و خواست مشتریان در کشورهای مختلف جهت صادرات خواهیم بود.

مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول
به دلیل نوسانات بازار و عدم ثبات قیمت ها، این وب سایت تا اطلاع ثانوی هیچ فروشی ندارد.
20 اردیبهشت 98