فرش اخوان

شرکت صنایع آریا فرش اخوان با نام تجاری فرش اخوان در سال ۱۳۹۲ تاسیس و آغاز به فعالیت در زمینه تولید فرش ماشینی نمود و از همان ابتدا پا به عرصه صادرات فرش ماشینی گذاشت و خیلی زود تبدیل به یکی از صادرکنندگان برتر فرش ماشینی گشت.

شرکت فرش اخوان با توجه به کوشش، پشتکار و برنامه ریزی مناسب، ضمن ایجاد اشتغال برای حدود دویست نفر بطور مستقیم توانست به افتخارات متعددی از جمله صادر کننده نمونه استانی نائل آمده و مفتخر به کسب لوح تقدیر به عنوان شرکت تولید کننده فرش ماشینی نمونه استانی (اصفهان) گردید.

این شرکت با بهره برداری از دستگاه های پیشرفته بافندگی روز اروپا و با بکارگیری نیروهای متخصص و استفاده از کادر مجرب در گروه طراحی، نسبت به تولید محصولات با کیفیت و مرغوب انواع فرش ماشینی اعم از: هزار و دویست شانه ، هزار شانه و هفتصد شانه اقدام می نماید.

امروز این واحد در حال حاضر با داشتن ۲۰ مدل ازدستگاه های مدرن تولید فرش ماشینی با ظرفیت تولید روزانه ۶۰۰۰ مترمربع انواع فرش آکریلیک با شانه های ۷۰۰ و ۱۰۰۰ و ۱۲۰۰ با تعداد رنگ ۸ و ۱۰ و ۱۲ در تراکم های ۳۶۰۰، ۳۰۰۰ ، ۲۵۵۰ و ۱۵۰۰ با طرحها و نقوش سنتی و مدرن از بزرگان این صنعت به شمار میرود.

 

محصولات فرش ماشینی اخوان