فرش اعیان

شرکت فرش اعیان درسال ۱۳۷۱ تاسیس و درسال ۱۳۷۴ به بهره برداری رسید. این واحد با بهره گیری از  متخصصان و مشاوران برجسته و مجرب، همواره در راستای ارتقاء بخشیدن به سطح کیفی تولیدات فرش ماشینی خود با حفظ اصالت های بافت سنتی فرش دستباف ایرانی و ارائه بیش از صدها طرح و رنگ و سایزهای مختلف، تلاش داشته است.

شرکت فرش اعیان درسال ۱۳۸۱ تصمیم به نوسازی سیستم خود گرفت و درسال ۱۳۸۳ با واردات دستگاه پیشرفته پانصدشانه CRX تمام اتوماتیک از کشور بلژیک، کلیه تولیدات خود را مطابق با استانداردهای بین المللی در قالب فرش های ۱۰۰% آکریلیک، تراکم ۱۲۰۰، ۸ رنگ، همراه با انواع قالیچه های گل برجسته جاجیم به مشتریان خوش سلیقه و خوش ذوق عرضه می نماید.

این مجموعه در سال ۱۳۸۵ موفق به عضویت در شبکه جهانی کیفیت و اخذ گواهینامه بین المللی Iso 9001 از شرکتIMQ ایتالیا گردید. فرش اعیان در سال ۱۳۸۸ با واردات دستگاه پیشرفته ۷۰۰شانه CRP تمام اتوماتیک، سیستم تولید فرش را جهت پاسخگویی به مشتریان بیشتر تکمیل می کند.

همچنین این شرکت درسال ۱۳۹۰ موفق به عضویت در سیستم جامع مدیریت کیفیت ISM از شرکت UKAS انگلستان با اخذ گواهینامه ISO 9001 (مدیریت کیفیت)، گواهینامه ISO 14001 (مدیریت کیفیت زیست محیطی) و گواهینامه ISO 18001 (مدیریت ایمنی و بهداشت حرفه ای) گردید.

این شرکت در سال ۱۳۹۰ موفق به اخذ گواهینامه استاندارد ملی ایران بشماره ۶۳۲۹۸۶۸۹۱۲ گردید و در سال ۱۳۹۰ اقدام به خرید اولین دستگاه هزارشانه جهان کرد.

پس از طی مشکلات فرا روی واردات درسال ۱۳۹۱ اولین دستگاه هزارشانه جهان در شرکت فرش اعیان استقرار یافت و اولین فرش هزارشانه جهان به موازی فرش هفتاد رچ قم و تبریز به بازار عرضه شد.

شرکت فرش اعیان افتخار دارد فرش های تولید شده خود را با بالاترین و بهترین کیفیت به مشتریان خود ارائه دهد.

علاوه بر کیفیت بالا ، فرش های این شرکت از لحاظ جنس نخ مصرفی به نمره ۱۸ سه لا ۱۰۰% اکرولیک(۷۰۰ شانه) و ۲۸ سه لا ۱۰۰% اکرولیک(۱۰۰۰شانه) و ۳۳ سه لا ۱۰۰% اکرولیک(۱۲۰۰شانه) و همچنین نخ پود و چله از معتبرترین شرکت های دنیا تهیه گردیده است.

نشان استاندارد تشویقی برای این شرکت مهر تاییدی بر کیفیت فرش ها بوده که باعث رغبت دو چندان مشتریان به محصولات این شرکت گردیده است .

یکی دیگر از خصوصیات فرش های اعیان حالت تاشوندگی آنهاست که اکثریت شرکت ها این گزینه را تایید نمی کنند و تاکید دارند تا کردن فرش باعث شکستگی میشود ولی در مورد فرش اعیان کاملا برعکس بوده و در صورت تا شدن هیچگونه شکستگی در فرش مشاهده نخواهید کرد .

شرایط ضمانت نامه :

۱)خراب شدن و کمرنگ شدن فرش که باعث شود پس از شستشو به صورت استاندارد ، رنگ آن تغییر کند .

۲)شکستگی و یا کج شدن فرش که حالت خود را از دست بدهد .

۳)کوتاه شدن فرش پس از شستشوی استاندارد ، که حالت خود را از دست بدهد .

۴)خراب بودن ریشه های فرش .

۵)خراب بودن زیگزاگ فرش .

۶)دو رنگی فرش که باعث از بین رفتن نما و جلوه فرش شده باشد .

نکته : سوختگی و استفاده از مواد شوینده غیر مجاز برای فرش جزء گارانتی نمیباشد .