کانال ایتا فرش ایران کارپت که با عنوان کانال کارخانه فرش کاشان در ایتا شناخته می شود را می توانید در آدرس های زیر در اختیار داشته باشید و برای اینکه از طرح ها های جدید و تخفیف ها مطلع شوید کافی است در این کانال ها عضو شوید:

کانال کارخانه فرش کاشان در ایتا 👈 https://eitaa.com/irancarpet

کانال کارخانه فرش کاشان در ایتا

کانال کارخانه فرش کاشان در ایتا کدام است؟

علاوه بر کانال eitaa.com/irancarpet برای دیدن فرش ها به تفکیک تراکم شانه از طریق لینک های زیر عضو شوید:

کانال فرش 1500 شانه در ایتا 👈 https://eitaa.com/irancarpet1500

کانال فرش 1200 شانه در ایتا 👈 https://eitaa.com/irancarpet1200

کانال فرش 1000 شانه در ایتا 👈 https://eitaa.com/irancarpet1000

کانال فرش 700 شانه در ایتا 👈 https://eitaa.com/irancarpet700

ایتا یکی از پیام رسانهای محبوب ایرانی است که با فیــلتر شدن پیام رسانهای خارجی مثل تلگرام، واتس اپ و اینستاگرام، با استقبال فراوانی روبرو شد.

ایتا اپلیکیشن بومی که مشابهت زیادی با برنامه تلگرام دارد قطعا یکی از گزینه های جدی جایگزینی برای تلگرام دارد. در هرصورت این مردم خواهند بود که از چه برنامه ایی برای جایگزین کردن تلگرام استفاده کنند. طبق گفته سازندگان ایتا این پیام رسان با هدف برآوردن کلیه نیازهای کاربران ایرانی در یک برنامه پیام رسان طراحی شده است. در ایتا شما می توانید به سهولت با دوستان خود گفتگو کنید، فایل های خود را به اشتراک بگذارید، گروه و کانال بسازید و از قابلیت های پیشرفته ایتا برای مدیریت و شخصی سازی نرم افزار خود استفاده کنید.

کانال فرش کاشان ایران کارپت نیز اولین کانال فروش اینترنتی فرش است که برای دسترسی آسان کاربران خود اقدام به راه اندازی کانال فرش در ایتا نموده است. جهت اطلاعات بیشتر می توانید به شماره 09125347596 در ایتا پیام بدهید.

مزایای استفاده از ایتا

رابط کاربری آشنا

یکی از دشواری های کار با نرم افزارهای جدید، نامانوس بودن محیط کاربری آن ها برای مخاطبان است. نرم افزار ایتا از طراحی ساده و آشنایی بهره برده است که کار با آن، تجربه لذت بخشی را برای عموم مخاطبان فراهم می کند.

کاهش هزینه اینترنت

بر طبق آمار، بیشترین ترافیک مصرفی کاربران اینترنت در پیام رسان ها و شبکه های اجتماعی مصرف می شود. استفاده از ایتا موجب صرفه جویی ۵۰ درصدی در هزینه اینترنت کاربران این نرم افزار می شود.

نسخه وب و مولتی پلت فرم

ایتا نرم افزاری با قابلیت دسترسی از طریق دستگاه های مختلف (مولتی پلت فرم) است. نسخه اندروید ایتا از طریق سایت اختصاصی یا فروشگاه های اندرویدی قابل دانلود است. نسخه وب نیز به صورت ریسپانسیو و از طریق مرورگرهای مختلف قابل دسترسی است.

خدمات ویژه به سازمان ها و کسب و کارها

ایتا رسانه ای قدرتمند است که می تواند نیازهای شرکت ها و سازمان های کوچک و بزرگ در زمینه دریافت و انتشار اطلاعات و اخبار را برآورده سازد. ایتا می تواند به کانال های رسمی اشخاص حقیقی و حقوقی خدمات ویژه ارائه دهد و از این طریق موجب کاهش هزینه و بهبود ارتباط سازمان ها با مراجعین گردد

قابلیت های شگفت انگیز ربات های هوشمند

ربات های هوشمند زمینه برقراری ارتباط گسترده و تعاملی با خدمات دهندگان مختلف را در بستری باز و قدرتمند فراهم می کنند. در ایتا می توانید دستیارهای هوشمند (Bot) و انواع واسط های برنامه نویسی (API) کارآمد و متنوع (برای زبان های گوناگون) را بکار بگیرید و از امکانات تعاملی در ارائه انواع خدمات اعم از پیام رسانی و مالی (مانند کانال های رسمی شرکت ها و سازمان ها، کانال های فروش کالا و خدمات و…) استفاده کنید.