1. خانه
  2. /
  3. اطلاعات فرش
  4. /
  5. فرش کودک را چگونه انتخاب کنیم؟

فرش کودک را چگونه انتخاب کنیم؟

فرش کودک چرا مهم است؟

فرش یکی از مهم ترین وسایل در دکوراسیون داخلی اتاق کودک است.

طرح و رنگ فرش می تواند در زیبایی دکوراسیون داخلی اتاق کودکان تاثیر زیادی داشته باشد از این رو بهتر است در هنگام انتخاب مدل فرش اتاق کودک حساسیت های لازم را به خرج دهید.

امروزه فرش های اتاق کودک دختر و پسر در انواع مدل های متنوع تولید می شوند که همین تنوع زیاد در مدل ها کار انتخاب فرشی مناسب را برای اتاق کودکان کمی دشوار کرده است.

در ادامه این مطلب انواع مدل های فرش کودک با طرح های مدرن و فانتزی را مشاهده خواهید کرد که امیدواریم این مدل ها مورد توجه شما قرار بگیرند.

انتخاب فرش کودک
مدل فرش کودک انتخابی شما علاوه بر اینکه می تواند در طراحی دکوراسیون داخلی اتاق تاثیرگذار باشد می تواند روی سلامت پاها و سلامت کودک شما نیز تاثیر زیادی داشته باشد.

بنابراین بهتر است علاوه بر توجه به طرح و رنگ فرش کودک به جنس آن نیز توجه داشته باشید تا بتوانید فرش فانتزی با کیفیت و زیبا را برای اتاق کودکتان انتخاب نمایید.

انتخاب فرش اتاق کودک

 

فرش کودک با طرح های عروسکی و دخترانه و رنگ های گرم برای دکوراسیون اتاق کودک دختر می توانند انتخاب ایده آل و مناسبی باشند.

بهتر است مدل فرش اتاق کودک دختر را از بین رنگ های نارنجی و صورتی و بنفش و قرمز و … انتخاب کنید.

در هنگام انتخاب رنگ فرش برای اتاق کودک باید به رنگ و مدل پرده اتاق کودک و روتختی و رنگ سرویس خواب و دیوارها و کمد توجه کنید زیرا مطابقت و همخوانی رنگ فرش کودک با سایر وسایل موجود در اتاق کودکان از اهمیت زیادی برخوردار است.

فرش کودک

فرش کودک با رنگ سرمه ای و خاکستری و فیلی و آبی و زرشکی و قهوه ای می توانند برای دکوراسیون اتاق کودکان پسر انتخاب مناسبی باشند.

بهتر است طرح فرش اتاق خواب کودک پسر را از بین شخصیت های کارتونی و طرح های ماشین و پسرانه انتخاب کرده تا کودک شما از تماشای فرش اتاقش و بازی کردن روی فرش متناسب با روحیه کودکان نهایت لذت را ببرد.

 

فرش کودک

خرید فرش کودک

خرید اینترنتی فرش کودک

فرش کودک چه جنسی باید داشته باشد؟

علاوه بر رنگ و طرح فرش کودک باید به جنس آن نیز توجه داشته باشید.

فرش های با پرز بلند برای اتاق کودکان مناسب نیستند زیرا نظافت آن ها سخت است و علاوه بر این لا به لای پرز های فرش محیط مناسبی برای رشد انواع باکتری و میکروب ها است.

با کیفیت بودن و راحتی فرش اتاق کودکان یکی دیگر از مسائلی است که در هنگام انتخاب مدل فرش کودک باید مورد توجه والدین عزیز قرار بگیرد.

می بایست فرشی را برای اتاق کودک خود انتخاب کنید که دارای بافتی نرم و لطیف باشد و کودک شما بتواند به راحتی روی فرش بازی کند و راه برود.