فروشگاه اینترنتی فرش ماشینی ایران کارپت اولین مرکز عرضه اینترنتی بهترین فرش های ماشینی در ایران است که فعالیت خود را از سال 1387 در کاشان آغاز کرد.

در فروشگاه اینترنتی فرش ایران کارپت بیش از 5000 مدل و طرح در انواع فرش های 1500 شانه، 1200 شانه، 1000 شانه و 700 شانه با تراکم های 2250 الی 4500 ارائه شده و به صورت اینترنتی قابل سفارش است.

ارسال فرش های خریداری شده از فروشگاه اینترنتی فرش ایران کارپت به سراسر کشور رایگان است. همچنین ایران کارپت امکان ارسال فرش برای مشتریان خارج از کشور را نیز فراهم آورده است. در صورتی که شما هم قصد خرید اینترنتی فرش ماشینی را دارید، به ما اعتماد کنید!

در صورتی که قصد خرید فرش ماشینی درید می توانید از گالری انواع فرش های ماشینی به تفکیک شانه دیدن کنید:

فرش 700 شانه فرش 1000 شانه فرش 1200 شانه فرش 1500 شانه

درباره فروشگاه اینترنتی فرش ماشینی

ایران کارپت به عنوان اولین، بزرگترین و تخصصی ترین فروشگاه اینترنتی فرش ایران با بیش از 14 سال تجربه ، پیش روی شماست. ارائه انواع فرش ماشینی، کناره فرش، پشتی، گلیم و تابلو فرش چشم اندازی تماشایی از هنر صنعت فرش ایران را در ایران کارپت فراهم آورده است.

امروزه فروشگاه اینترنتی فرش ایران کارپت تنها با فروش فرش شناخته نمی شود، تضمین قیمت، تضمین کیفیت و انواع اقساط ، خدمات ویژه ای است که ایران کارپت برای خریدی با مناسب ترین قیمت و بهترین کیفیت تدارک دیده است.

ایران کارپت چیست

داستان ایران کارپت به عنوان اولین فروشگاه اینترنتی فرش از سال 1387 و به عنوان نخستین مرجع تخصصی فرش ماشینی، فعالیت خود را با ارائه تخصصی اخبار، مقالات و اطلاعات صنعت فرش ماشینی آغاز کرد و پس از مدتی بخش فروشگاه خود را با عرضه بهترین فرش‌های ماشینی آغاز کرد.

فروش با شروطی مثل تضمین بهترین قیمت فرش ماشینی، ضمانت اصالت کالا و ارسال رایگان آغاز شد و در ابتدا سعی شد که خرید اینترنتی فرش در کشور را جا بیاندازیم و سعی کردیم با قیمت‌های غیرقابل رقابت و کمترین سود ممکن و حتی گاهاً بدون سود، مردم را به خرید اینترنتی فرش ترغیب کنیم که به یاری خدا امروز خرید اینترنتی فرش مانند چند سال پیش عجیب نیست.

با این هدف آغاز شد: جمع آوری و عرضه تمامی برندهای معتبر و مطرح ایرانی در زمینه تولید فرش، و ارائه باکیفیت ترین انواع فرش های تماشایی، و حالا امروز با سه شعبه در تهران و یک شعبه در شمال کشور این داستان ادامه دادنی ست، داستان خرید آسان و راحتِ فرش برای مشتری.

مهمترین اهداف فروشگاه فرش ایران کارپت

تضمین قیمت فرش و تضمین کیفیت فرش از ابتدای فعالیت ایران کارپت دو اولویت اصلی ما بود اما تماشای استقبال شما هم وطنان عزیز ما رابه اولویت سوم رساند، یعنی فروش اقساطی فرش. پس ایران کارپت را با تضمین قیمت، تضمین کیفیت و فروش اقساطی به خاطر بسپارید.

بسیاری از برندهای عرضه شده در ایران کارپت در فروشگاه های دیگر هم به مشتریان ارائه می شوند .اما پایین ترین نرخ محصولاتشان در ایران کارپت به شما عرضه می شود؛ حجم خرید ایران کارپت از تولیدکنندگان و نبودِ واسطه از دلایل فروش فرش با قیمتی واقعی و تضمین شده به مشتری ست

هم چنین ضمانت ۵ ساله کیفیت کالا و امکان تعویض فرش تا پنج روز بعد از خرید، امکان ویژه ایران کارپت برای راحتی خیال شماست.

ایران کارپت اولین فروشگاه اینترنتی فرش در ایران

برخی محصولات فروشگاه اینترنتی فرش ایران کارپت

پادری 50*80 مستطیلی رنگ زمینه زرشکی مدل 101

قیمت اصلی 80,000 تومان بود.قیمت فعلی 60,000 تومان است.

پادری 50*80 مستطیلی رنگ زمینه نسکافه ای مدل 1012

قیمت اصلی 285,000 تومان بود.قیمت فعلی 250,000 تومان است.

پادری 50*80 مستطیلی رنگ زمینه نقره ای مدل شهیاد

قیمت اصلی 275,000 تومان بود.قیمت فعلی 240,000 تومان است.

پک فرش 1200 شانه برجسته نقشه 7101 زمینه سرمه ای 1تخته 9متری و 2تخته 6 متری

قیمت اصلی 31,500,000 تومان بود.قیمت فعلی 24,990,000 تومان است.

برای اطلاع از آخرین قیمت انواع فرش های ماشینی روی لینک زیر کلیک کنید.

ایران کارپت در گوگل مپ