اطلاعات فرش

فرش طلاکوب چیست و بیش از 30 فرش طلاکوب جدید

فرش طلاکوب چیست و بیش از 30 فرش طلاکوب جدید 1

فرش طلاکوب یکی دیگر از محصولات پرطرفدار فرش ماشینی است که اخیراً از استقبال بی نظیری در بین مصرف کنندگان فرش ماشینی روبرو شده و از محبوبیت بالایی برای کسانی که می خواهند خانه خود را با رنگ آمیزی طلایی ست کنند، از فرش طرح طلاکوب استفاده می کنند.

فروشگاه ایران کارپت مجموعه از زیباترین فرش های طلاکوب را برای مشتریان خود فراهم آورده است. هم اکنون بیش از 200 مدل فرش طلاکوب در این سایت وجود دارد که در این گزارش به معرفی 30 مدل از پرفروش ترین فرش های طلاکوب می پردازیم.

فرش طلاکوب چیست؟

فرش طلا کوب به گونه ای از فرش های ماشینی گفته می شود که در نقشه و طرح آن از رنگ های طلایی استفاده شده باشد. فرش طرح طلاکوب بیشتر به صورت برجسته بافته می شود، اگرچه در فرش های ماشینی غیربرجسته نیز طرح های فرش طلاکوب وجود دارد.

فرش های طلاکوب در انواع تراکم های 1500 شانه، 1200 شانه، 1000 شانه و 700 شانه بافته می شود.

کیفیت فرش طلاکوب چطور است؟

بافت فرش طلاکوب دقیقا مانند فرش های معمولای و کلاسیک است و تنها از رنگ طلایی در کنار دیگر رنگ در بافت این نوع فرش ها استفاده می شود.

توجه داشته باشید برخی شرکت ها در بافت فرش های طلاکوب برای رنگ طلایی از الیاف ویسکوز استفاده می کنند. اگر چه این الیاف بسیار زیبا و درخشنده هستند، ولی نسبت به الیاف آکریلیک از کیفیت و ماندگاری کمتر برخوردار هستند. لذا توصیه می شود در هنگام خرید فرش طلاکوب توجه داشته باشید که نوع خاب یا پرز، از الیاف 100% آکرولیک هیت ست شده باشد.

آیا در بافت فرش طلاکوب از طلا استفاده شده است؟

برخی از فروشندگان برای گرم کردن بازار و قیمت گذاری بیشتر محصولات خود از چنین دروغ های شاخداری استفاده می کنند، در صورتی که در بافت فرش ماشینی طلاکوب تنها از الیاف مصنوعی و رنگ طلایی استفاده می شود.

ضمن اینکه باید بدانید به صورت کلی ماشین بافندگی فرش ماشینی نیز قادر با استفاده از طلا در بافت فرش نیست.

قیمت فرش طلاکوب نسبت به سایر فرش ها چطور است؟

قیمت فرش طلاکوب نسبت به فرش های نقشه دیگر با دستگاه بافت و مواد اولیه یکسان هیچ تفاوتی ندارد، زیرا تنها یک رنگ از فرش ها به صورت طلاکوب در بافت فرش استفاده شده که در قیمت تمام شده فرش هیچ تفاوتی ندارد.

شما می توانید برای مشاهده دیگر طرح های فرش طلاکوب و خرید آنلاین آن از طریق لینک زیر استفاده کنید:

فرش طلاکوب چیست و بیش از 30 فرش طلاکوب جدید 159

سوالات متداول

[ultimate-faqs include_category=’talakoob’]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *