خرید قسطی فرش ماشینی به صورت مستقیم یکی از جدیدترین خدمات ایران کارپت است که از ابتدای سال 99 در بازار فرش ایران کارپت برای مشتریان فعال شده است.

با افزایش افسارگسیخته قیمت ارز در سال های گذشته شاهد گران شدن تمامی اجناس و کالاها در بازار بوده ایم و فرش ماشینی نیز از این داستان مستثنی نبود به قسمی که قیمت فرش در عرض کمتر از 1 سال به 2 یا 3 برابر قیمت گذشته افزایش یافت.

متاسفانه عدم هماهنگی درآمد قشر عظیمی از مردم، امکان خرید نقدی فرش را مشکل کرده است، لذا بر آن شدیم خرید اقساطی انواع فرش های ماشینی را به صورت مستقیم و بدون واسطه فعال نماییم.

در ادامه شرایط خرید اینترنتی اقساطی فرش ماشینی را ملاحظه می فرمایید.

خرید قسطی فرش ماشینی

خرید قسطی فرش ماشینی چه شرایطی دارد؟

در فاز نخست فروش اقساطی فرش ماشینی، حداکثر میزان تسهیلات 60 میلیون ریال بوده و زمان تسویه اقساط 6 ماه می باشد.

تامین منابع برای فروش اقساطی محدود است و بنابراین در صورتی که بیش از این میزان درخواست کننده خرید اقساطی وجود داشته باشد، تسهیلات به نوبت ثبت سفارش به مشتریان تعلق خواهد گرفت.

در حال حاضر خرید اقساطی فرش ماشینی در ایران کارپت در حال حاضر تنها به کارمندان و بازنشستگان دولت و بانک ها و موسسات مالی – اعتباری، فرهنگیان و افراد شاغل در نیروهای مسلح میسر می باشد.

فرش قسطی

نحوه ثبت سفارش اینترنتی قسطی فرش

مشتریان پس از انتخاب فرش مورد نظر خود اقدام به درخواست خرید اقساطی می کنند.

هر مشتری باید یک سوم مبلغ سفارش را به صورت نقدی بعنوان پیش پرداخت و الباقی مانده حساب را تا سقف 60 میلیون ریال به صورت 6 ماهه پرداخت نماید. کارمزد خرید 6 ماهه 10% مبلغ مانده حساب می باشد.

به عنوان مثال شما قصد دارید چند فرش را به صورت قسطی خریداری کنید و مبلغ کل این فرش ها 9 میلیون تومان می شود.

در این حالت شما 3 میلیون تومان به صورت نقدی پرداخت کرده و 6 میلیون تومان را به صورت ماهانه پرداخت می کنید. در این حالت شما باید ماهیانه 1.100.000 تومان واریز نمایید.

بعنوان مثال دوم این بار جمع خرید شما 6 میلیون تومان شده است. در این حالت شما 2 میلیون تومان نقدی بعنوان پیش پرداخت واریز و 4 میلیون تومان آن را به صورت ماهیانه 733 هزار تومان پرداخت خواهید کرد.

در مثال سوم این بار جمع خرید شما 15 میلیون تومان می باشد. در این حالت چون سقف تسهیلات 6 میلیون تومان است، شما باید 9 میلیون تومان به صورت پیش پرداخت واریز و الباقی را با صورت ماهیانه 1.100.000 تومان به مدت 6 ماه واریز نمایید.

خرید اینترنتی فرش ماشینی به صورت قسطی

خرید قسطی فرش ماشینی

مدارک لازم برای خرید اقساطی فرش

کپی شناسنامه و کارت ملی

حکم کارگزینی و یا فیش حقوق مهر شده

یک قطعه چک بدون تاریخ و به مبلغ 120 درصد میزان تسهیلات در وجه آقای محمدعلی ناظری

( اگر 6 میلیون تسهیلات می خواهید بگیرید مبلغ چک باید 7 میلیون و دویست هزار تومان باشد)

پرینت 6 ماهه حساب بانکی که حقوق شما به آن واریز می شود با تایید شعبه بانک

میزان پیش پرداخت برای خرید اقساطی فرش ماشینی چقدر است؟

میزان پیش پرداخت یک سوم مبلغ سفارش می باشد. در صورتی که خرید شما بالاتر از 9 میلیون تومان باشد، مابه التفاوت آن به مبلغ پیش پرداخت اضافه می شود.

چه کسانی می توانند خرید قسطی فرش ماشینی را داشته باشند؟

به دلیل محدودیت در حال حاضر تنها کارمندان دولت اعم از ادارات دولتی، بانک ها، فرهنگیان، کارمندان موسسات مالی و اعتباری، شاغلین در نیروهای مسلح و شهرداری ها امکان پذیر است.

بزودی صاحبین جواز کسب نیز به این افراد اضافه خواهند شد.

با خرید فرش ماشینی از ایران کارپت همراه با فرش ماشینی ، ‌گارانتی و ضمانت نامه 5 ساله همراه با فرش نیز ارسال می شود  .

کارشناسان ایران کارپت همیشه آماده پاسخگویی به سوالات شما هستند، لذا از بیان سوالات و نظرات خود کوتاهی نفرمایید. اگر سوالی در مورد خرید بهترین فرش ماشینی و فرش 100% اکریلیک  دارید آن را با ما در میان بگذارید.

0315534003809125347596

همچنین برای مشاهده فرش های ایران کارپت از طریق لینک های زیر اقدام نمایید:

فرش 700 شانه فرش 1000 شانه فرش 1200 شانه فرش 1500 شانه